• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké plemeno psa by ste dovolili deťom?

26. novembra 2015 
@macamac no ja neviem,som sa informovala z viacerých zdrojov a som sa dozvedela,že všetci ic majú vnútri............tak v lete nepoviem,ale od jesene do jari určite nie............on nemá podsadu,ti vonku zamrzne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 :astonished: fakt?
no musím sa tiež radšej popýtať, lebo ja som plánovala ho mať vonku, keď ho majú aj kamoši vonku
dík za info :wink:
12. aug 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak by som mala v buducnosti deti určite kúpim boxera,madarsku vyzlu,francuzkeho buldocka a orieska z útulku. So všetkými plemenami mám skúsenosť takže viem aký sú. Podľa mňa najmúdrejší pes je oriesok z útulku než nejaký predrazeny zo stanice. Oriešok je múdry, zlatý, inteligentný :slight_smile: prečo nedať šancu nejakému krizenemu za 20 eur ako s pp za 300.. Veď pes ako pes.. Nemusia po svete behať len ,, namyslenci,, zo staníc :-P nehovorím že pes za 300 nemôže byť dobrý priateľ ale toto je môj názor, každý pes si zaslúži domov aj taký čo mal ťažkú minulosť, možno ho bili, tyrali a čaká v malom koterci v útulku aj 3 roky.. Treba sa najskôr zamyslieť.
2. apr 2015 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenatali.
Určite mopslíka, vlastná skúsenosť :wink:
26. nov 2015 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenatali Ahoj mate mopslika?Aj my by sme si chceli zaobstarat psika,a tiet by sme chceli mopsa,uz davno tuzim po tomto psikovi...
26. nov 2015 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok