• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké povolania vykonávate?

12. marca 2013 
Mywiel-dlho som vo Fr zila aj studovala,ale teraz sme "odleteli" do Walesu :wink: :grinning:
16. máj 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zijem vo Svajciarsku ale vo franc. oblasti takze tiez hovorim francuzsky. :wink:
16. máj 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ty si fakt lastovicka... :grinning: :grinning:
16. máj 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zijem vo francuzku :wink: Mywiel a akym inym jazykom sa tam dorozumievas?
Inak vcera v meste som videla vela hirondelles :sweat_smile:
16. máj 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to som :grinning:
Tak Ty si vo Svajciarsku,super,mne sa zda ich prizvuk dost "pomaly" :grinning: ,teda,ked sa vyjadruju.Uz si tam dlho?
Predpokladam,ze Karolinkafe je vo Fr :slight_smile:
16. máj 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetky sme take rozlietane :grinning:
16. máj 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karolinkafe,neboj,dlho tam nebudu,opat odletia :slight_smile: :grinning:
16. máj 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som tu 13 rokov ale naucila som sa jazyk len tu v skole som mala anglinu a nemcinu, ale z nemciny som nulova kedze sa mi nepaci a anglicky tiez len priemerne. Tu hladaju vela prekladatelov z rustiny... :wink: Karolin a kde vo Francuzsku ja tam mam tiez kamosku...
16. máj 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem, lebo ja zijem na korzike, tak myslis, ze aj odtial na zimu odlietaju? Fakt neviem :sweat_smile: Ty si taka lastovicka tak prezrad :grinning:
16. máj 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeejj,Mywiel,Teba sa to uz blizi :slight_smile: Zelam rychly porod s krasnymi spomienkami :slight_smile:
16. máj 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mywiel ako sa tam dohovaras, ked vravis, ze jazyky, len priemerne? :sweat_smile:
16. máj 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mywiel az teraz pozeram, ze chcete dat babatku meno Kaya, mna tak volali cely zivot :sweat_smile:
16. máj 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karolin no francuzsky po 13 rokov uz nemam problem. :wink: Hirondelle dik uz sa neviem dockat... :grinning: :dizzy_face:
16. máj 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha jasnacka :wink: a tvoj muz je odtial (ak sa mozem opytat :dizzy_face: )? Ta tvoja kamoska kde byva vo fr
16. máj 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Pridavam sa - som ucitelka v ZS - 2.stupen: SJ, FJ, NV :wink:
16. máj 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajka, a kedy si koncila? Ja som promovala v roku 2003, o 2 tyzdne mam 27 rokov :slight_smile:
Inak, da sa ta robota zvladat, na zaciatku som veru asi 3 mesiace preplakala, s nechutou som chodila do prace, aj vypoved som mala napisanu, ale preslo ma to a teraz to robim uz 5 rok..(teda od januara som doma kvoli rizikovke a o tyzden nastupujem na matersku)...clovek si zvykne a ked zacne mat tie velke "deti "rad, ma vyhrate...u mna bolo najhorsie ziskat si respekt, lebo som zacinala v skupine, kde boli vsetci klienti starsi ako ja a aj to dost vyuzivali
16. máj 2008 o 14:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Katy. Tak sa nas tu nazbieralo francuzky hovoriacich :grinning:
16. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muz je Svajciar, kamoska byva pri Nancy... :slight_smile:
16. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karolin na Korzike musi byt krasne, a more jeej to je super, hned by som ta prisla pozriet. :grinning: Svagrina ma muza so Sicilie a casto tam chodia pozerat rodinu... :slight_smile:
16. máj 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuuj tak to je daleko od nas. Inak tento tyzden tu mame na dovolenke svajciarov. Boze aku smolu maju. Ked odisli z domu tak im v Geneve ukradli penazenku, tak po prichode na korziku si chlap vytkol clenok, na druhy den mala zena hrozne bolesti maternice tak stravila 2 dni v nemocnici. Zevraj jej praskla cysta. Vcera vecer ju prepustili a dnes (posledny den, lebo odchadzaju zajtra) cely den prsi :unamused: . Chudaci a to mali len tyzden dovolenky, lebo robia ako divi, kedze popri praci si platia studium :confounded:
16. máj 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja robim len na pol uvazok, ale dufam, ze uz ma necha doki pomaly doma... :wink:
16. máj 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na chvilku sa odmlcim musim skocit na postu, objednala som vecicky pre mimco a uz prisiel balik, potom sa zas ozvem... :wink:
16. máj 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Za mnou tu tiez chodi rodina. Mam to stastie, ze byvam na juhu, kde su najkrajsie plaze korziky :sweat_smile: Je tu naozaj skvele, len zimy su otrasne. Teda nie pocasim, ale tym, ze tu je uuuuuuuuuplne mrtvo :confounded: hroza.
16. máj 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pa zatial :wink:
16. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mrkni na moj album uvidis kolko snehu sme mali na velku noc....! No uz idem...
16. máj 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja mam tiez skoncenu hotelovku, teraz chodim este na ekonomicku! a pracujem ako fakturantka, ekonomka, varicka kavy, upratovacka v jednej velkodistribucnej firme zdravotneho matieralu. a ako som tak citala, tak je nas tu zo zdravotnictva viacej a niektore baby mozno aj nasu firmu poznaju alebo dokonca od nas odoberaju material.

niekto tu bol tusim z onkologie - tak aj tam dodovame! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, taky mám hotelovku, ale emigrovala jsem do dopravy a logistiky. Než jsem odešla na MD, tak jsem dělala dopr. dispečerku a Crossdock:slight_smile:
16. máj 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravka a vyšší odborná škola sociální.. pracuji jako koordinátorka pečovatelské služby a příležitostně sestra domácí péče
16. máj 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, skolska psychologicka, strasna drina ale zaroven neskutocne naplnujuce povolanie... :wink:
16. máj 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janis pekne povolanie aj ja som chcela byt ale dako nevyslo vystudovala som cestovny ruch a momentalne som zienka domaca, niet nad pokoj a klud :grinning: :grinning:
16. máj 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok