Aké povolania vykonávate?

krasulka
16. máj 2008

Ahojte zienky, tak ma napadlo, ze by mohlo byt celkom zeujmave, vediet cim sa ktora zivime, ake povolania vykonavame, alebo sme vykonavali, comu sa naozaj rozumieme a co nas bavi. A tiez ma napadlo, ze by sme si mozno takto vzajomne vedeli pomoct ci poradit v roznych oblastiach.
Napriklad v bankovnictve, v zdravotnictve, v uradovani, a vela vela ineho. Ved by bolo pekne keby sme si my buduce ci aktualne maminy vedeli poradit a pomoct a tym si usetrit cas zhananim informacii po celom meste a vyhnut sa neochote ci neprijemnosti niektorym vykonavacom profesii.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

malaskoricka
16. máj 2008

Studentka cistokrvna 😖

belda
16. máj 2008

téda,tak to musím skouknout!
a máš pravdu,je to celé na dvě věci-kdo chce-přečte si nějaký časopis,a né,že bude chodt někam proto,že musí!!tohle mi fakt hlava nebere.

pavlina05
16. máj 2008

Koukám, že je to radiolo. diskuze 😀
Holky nás zabijou!!!

Víš co, neřeš to, užívej si dětiček a uvidíš...ono se to nějak vyvrbí. Budeš doma ještě 3 roky,.....třeba to ti papaláši ještě změní. Nezoufej, určitě je Vás takových více 😉

belda
16. máj 2008

jo,máš pravdu!tak pěkný těhulkování a zdravý miminko!

pavlina05
16. máj 2008

Bel, no vymyslel to asi nějakej vůl tam nahoře...co nemá asi páru vo čem to povolání je!!!
A byla jsem na pár setkáních radilol. asistentů, byla to jen honba za body a ožíračka!!!!

pavlina05
16. máj 2008

bel 😉 o čem to je??? No o těch našich miminečkách, no ne????? 😀

belda
16. máj 2008

😀 no budu doufat,že se to změní. 😝

pavlina05
16. máj 2008

bel 😉

belda
16. máj 2008

jo,já bych nejradši jenom rodila děti-kdybych mohla 😅

pavlina05
16. máj 2008

...to zní dobře 😅 Já čekám na to své - první.....tak uvidíme...

belda
16. máj 2008

já nikdy nevěděla,kolik dětí bych chtěla.teď vím,že kdyby existovalo povolání rodička-určitě bych to brala 😀 😀

pavlina05
16. máj 2008

Téééda, to je taková paráda????? 😕

belda
16. máj 2008

musím říct,že jo!pravda,někdy je to na palici,ale neznám lepší pocit,než být mámou(kéž bych ještě k tomu mohla dodat i těhulí).nějak nemůžu manžu přesvědčit,že jedno bysme ještě dát mohli...

belda
16. máj 2008

a musím říct,že pro mně je to opravdu dovolená 😵

livi
16. máj 2008

alionuska - a to sa ako dá vybaviť byť na md do 6 r?

pavlina05
16. máj 2008

bel, to zní tak krásně!!!! Doufám, že i já budu takovou spokojenou maminkou jako ty!!!

Musím končit, pověsit prádlo a také si trochu odpočinout 😉

bel, kdyby jsi něco potřebovala, tak napiš do IP 😉
PA

belda
16. máj 2008

papa a dík za pokec 😉

pavlina05
16. máj 2008

😉

alionuska
16. máj 2008

Livi 🙂 Mne ani nie pred rokom zomrela po porode druha dcerka a presne vtedy,ked sa to stalo mi koncila materska na Alenku.Tak som potom isla na socialnu poistovnu a tam mi poradili,ze mam pravo byt s malou doma do sest rokov a budu mi platit vsetky odvody teda kym ju nedam do skolky.Akosi som nemala chut ist do prace a napokon moj drahy povedal,ze ani nechce aby som robila,ze on nas uzivi 😀 Tak sme teraz doma spolu s malou Alenkou a tesim sa ze ju mam pri sebe. 🙂 🙂

mumu_1
19. máj 2008

Ahojky, tak se taky pridam - vystudovany potravinar, momentalne pracujici v logistice a ve volnem case se venujici prekladatelstvi 😀 A jinak bych jednou chtela mit vlastni hospudku 😉

mirip
19. máj 2008

ahojte aj ja sa pridávam - učitelka, mám vyštudovanú strednú aj vysokú pedagogickú a som učitelka 1.-4. ročníka ZŠ

gianni
19. máj 2008

ahojte,ja som profesionálny vojak,možno je tu nás viac,no nečítala som všetky povolania

audreyd
19. máj 2008

bola tu už nejaká novinárka? žeby som bola prvá? 😉

bibianna
19. máj 2008

krajčírka

delfi
19. máj 2008

já se taky přidám, kdo se tady sháněl po právničce tak tady jsem 🙂) jinak je to možná divný, ale já jsem vždycky chtěla být právník 😀

vilki
19. máj 2008

ahojte, ja kym som nesla na MD som robila v podatelni v Slovenskom rozhlase 🙂

terkajesterka
19. máj 2008

další úča 😀 😀 😀 tělocvikářka a angličtinářka 😀 😀 😀

ene
19. máj 2008

Audreyd, tak ja tedy druha 🙂

marinka
26. máj 2008

sociální pracovnice 😵

schwarzovka
26. máj 2008

já jsem taky sociální pracovnice 😉