Aké si dávate predsavzatia do Nového roku?

savanna
30. dec 2021

Ake si davate predsavzatia do noveho roka? Chcem sa nechat inspirovat, preto ma zaujimaju konkretne predsavzatia ( nie len take vseobecne, ze chcem byt zdrava, a pod.).

dskjhfdlkdjhl
30. dec 2021

@savanna Ziadne a vzdy ich splnim😉

bloger
30. dec 2021

@savanna Menej nakupovať zbytočnosti a viac šetriť.

marsmykkok
30. dec 2021

@dskjhfdlkdjhl podobne. Nevidím v tom zmysel. Ak niekto chce naozaj niečo zmeniť, chce to úsilie, pracovať na tom dlhodobo, nastaviť sa na to, nie 31.12. si niečo v hlave narýchlo vymyslieť a zrazu od 1.1. tak zázračne žiť.

dr_smajlik
30. dec 2021

Úspešne začať v novej práci, začať pravidelne raňajkovať a viac čítať knihy. Menej kričať po deťoch, ale nedala som to na nový rok, postupne začínam už teraz, teda už od novembra.

benit
30. dec 2021

@bloger toto si dat nemozem, lebo nikdy nesplnim🤣

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danyelia
30. dec 2021

Že začnem cvičiť, čítať knihy, šiť šaty, venovať sa viac sebe a menej stresovať...

ladycat2021
30. dec 2021

Začať cvičiť, čítať viac kníh, nájsť dobrú prácu a čo najmenej sa stresovať

mamina0078
30. dec 2021

Ziadne. Ked nieco chcem urobim to hned. Necakam do noveho roka, ze zacnem zdravsie jest, viac spat, cvicit, budem lepsim clovekom... Blbost. Kto naozaj sa chce zlepsit a zmenit necaka na isty datum.

ladycat2021
30. dec 2021

@mamina0078 to je pravda. Ale nie vždy to vyjde tak, ako človek planuje. Mozno preto si davaju na novy rok predsavzatia. Tento rok bol pre mna katastrofálny, preto som si dala i ja nejaké tie predsavzatia. Snáď budúci rok bude lepší ako tento.

gurags
30. dec 2021

@savanna nekupovať veci ktoré nevyhnutne nepotrebujem, ušetriť nejaké peniaze na dovolenku, zdravšie jesť a viac sa hýbať, byť k manželovi lepšia hlavne počas pms 😁

0silvia0
30. dec 2021

@savanna obmedzit citanie roznych cudzich problemov na modrom koni a viac citat knihy😳

elizabet173
30. dec 2021

@savanna žiadne a to každý rok 😎

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
30. dec 2021

@savanna zase do novoročného čísla ženského časopisu?😅

cimage
30. dec 2021

Akurat som hovorila muzovi, ze uz mam 1 predsavzatie a to porodit dieta (som v 8mes). Myslim, ze to dokazem splnit 😁

siska53
30. dec 2021

@savanna ziadne

sasitimi17
30. dec 2021

ja si dávam ciele, nie predsavzatia 🍀

nika501
30. dec 2021

Schudnúť ako každý rok 🤔😂 ale vždy to vo februári aj skončí 🙈

zuzi0911
30. dec 2021

Ja si dávam každí rok aj počas roka... Vždy si poviem nerozculovat sa nad blbcami ci v práci či hoc kde, či kolegovia atď... , neriešit, kľud, pohoda... Prd to sa nedá.... To sa jednoducho nedá!

savanna
autor
30. dec 2021

@oli18 samozrejme, cely modry konik sluzi v skutocnosti len ako podklad pre zenske casopisy. Je to skryta masineria a vsetky prispevky su monitorovane, zaznamenavane a preposielane na ustrednu, kde z nich skriatkovia po nociach tvoria clanky 😂.

dzt
1. jan 2022

Ako vždy, schudnúť 5 kíl. Už len 7 a mám to 🙈🙈🙈

btus
1. jan 2022

@savanna žiadne.

weeronik
1. jan 2022

@savanna predsavzatie nie je novoročné ale vydalo na začiatok januára... Rodila som 1.12 a po 4 týždňoch som začala s rychlochodzou a časom dúfam prejdem aj do behu, budúci rok by som chcela odchodit/zabehnúť 666km a aspoň jeden Spartan pretek a samozrejme zhodiť aj tehotenske kila a niečo navyse- dokopy to bude na celý rok 26 kíl...

kakawah
1. jan 2022

Žiadne, Silvester a Nový rok nie sú pre mňa špeciálne dní sú ako ostatné, akurát že nepracujem, tak sa venujem deťom viac. Keď si niečo zmyslim, urobim to hocikedy. Ale to preto, že v minulosti to boli tie predsavzatia, plány, želania, ale bohužiaľ nič nebolo tak ako by som chcela a ako som si želala.

leskovael
1. jan 2022

Nedávam si, ak si už niečo stanovím je to presne ako píše @sasitimi17 - cieľ.. A dám si ho kedykoľvek počas roka. Teraz som si v lete dala dve na ktorých bude treba chvíľu dlhšie pracovať, niesu ľahké takže ich neprezradím, ale dala som si "čas" do 30tky...takže mám ešte stále rok a par dní. Čiže tento rok už musím zapracovať viac, aby to tak aj bolo a keby sa mi to podarilo skôr, bude limit stále splnený "do" a ja budem len a len spokojnejšia.

derdia
1. jan 2022

@savanna ja budem viac pomahat chudobnym, darujem veci, ktore nepotrebujem. Hlavne mamickam slobodnym, a rodinam s detmi.

sonka333
1. jan 2022

@savanna prestať konečne fajčiť 🤦‍♀️

lentilka46
1. jan 2022

Ja sa chcem viac venovat detom, bytviac laskava, vludna,trpezliva a menej nervozna mama, menej kricat a viac im vysvetlovat...taketo predsavzatie mam uz dobry polrok, no mam pocit,ze akokolvek sa snazim, vzdy zlyham, takze je prave toto taky moj dlhodoby ciel

blackcat8885
1. jan 2022

Pred 1,5mes som začala behať tak môj cieľ je pokračovat a zabehnut aspoň 5km v pohode taze je to výzva. 2,5mesiaca chudnem takže tiež makam aby som chudla a spevnela. Aby som si o rok povedala že som to dala na výbornú a som so sebou spokojná.