Aké sú začiatky života v Nórsku?

bendinko
17. okt 2017

Ahojte babule, zije niektora z vas v Norsku a vie mi popisat ake su tam zaciatky, ci je prilis tazke zacat tam od nuly, bez znamosti, co vsetko k zivotu treba zariadit a vsetko mozne okolo? Zvazujeme s drahym zmenit "vzduch" a uz roky nas laka tato krajina, tak preco ostat len pri snoch a neplnit si ich? 😉 za kazdu radu budem vdacna. Pekny den ❤

deti95060810
17. okt 2017

môj syn čítava blogy od jedného mladého chalana čo žije v Nórsku.....Snáď by si sa dočítala viac. Ako som vozil Nórov.... skús prečítať a spraviť si obraz.

tyelde
17. okt 2017

Žijem u ich lacnejších susedov a teda ľahké od nuly začať nikdy nie je... Ale ak sa rozhodnete, odporúčam dopredu drtiť jazyk a hľadať prácu, jednak sa o dosť uľahčí papierovanie ak už budete mať nájdenú tobotu a jednak je to veľmi drahá krajina, tak aby ste po polroku hľadania neboli na mizine 🙂

bendinko
autor
17. okt 2017

@deti95060810 dakujem, pozriem 🙂
@tyelde no to viem, ze zaciatky su vsade tazke, zili sme takto v zahranici a od nuly sme sa celkom pekne vypracovali, ale mna zaujima konkretne tato krajina a skusenosti ludi, ktori tam takto zacinali. Jazyk, praca atd je pre mna samozrejmost. Ty zijes kde?vo Svedsku?Ak ano, paci sa ti tam?

tyelde
17. okt 2017

@bendinko hej vo Švédsku... A aj páči aj nepáči, sú veci čo sú super, sú veci čo sa mi až tak nepáčia, ako všade 🙂 závisí aké máte vy preferencie, ale ak si vyplníš v profile bydlisko na Nórsko tak ťa to pridá do skupiny, možno to lepšie poradia

kratucka
18. okt 2017

všade budú začiatky ťažké, no dá sa adaptovať v akejkoľvek krajine. isto narazíš aj na prekážky, no je len na tebe, či sa s nimi popasuješ alebo nie

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mooonika1975
27. apr 2018

@deti95060810 ty kks, sa idem pocurat od smiechu, úžasné to píše 😂😂😂😂😂😂😂👽👽😂

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz