Aké topánky a doplnky ku zlatým šatám?

zuzqa2311
4. nov 2016

Prajem krásny večer, možno budem teraz písať od veci ale rada by som vedela váš názor či sú potrebné k týmto šatám ešte aj nejaké doplnky retiazky náušnice. Keďže sú celé s flitrami. Dakujem

lintu
4. nov 2016

tie šaty sami o sebe sú ako šperk, čiže ďalšie šperky k nim už netreba... maximálne nejaké jednoduché náušnice

drobec26
4. nov 2016

Ja by som zvolila iba niake jemne malé naušničky

elzena2
5. nov 2016

alebo takto

janulka1802
5. nov 2016

k takým výrazným šatám len jemnulinké doplnky, stačia nejaké malé náušnice a topánky tiež nejaké jemné sandálky zlaté alebo možno telové, pekná je aj kombinácia zlata a striebra, ale treba to vychytať, aby to vyzeralo tip-top

glorikarebeka
5. nov 2016

@zuzqa2311 nic,len malinke nausnice,saty su sperk a su nadherne

mimi8814
5. nov 2016

presne, tie saty su same o sebe sperkom, netreba to preplacat😉

ukulela
5. nov 2016

uplne jemne nausnice stacia. bez naramku. jemne sandalky(mozu byt nejake strasove, ved su skryte) alebo telove lodicky. kabelku tiez radsej nevyraznu, moze byt zlata, no nie velka ani s velkymi vzormi.
inac jo, su krasne.

hettinka
5. nov 2016

ja by som dala len náušnice (samozrejme zlaté) a do spoločnosti uzatvorené lodičky, žiadne sandále! A kludne len jemne krémové, úplne hladké.

winchestergirl
5. nov 2016

šaty sú nádherné. určite iba jemnučké náušnice, poprípade prsteň, náramok by som nedala. Kabelku by som zlatú nedala, ona by nevynikla, ale tak vec vkusu. Ja mám rada kontrast, takže radšej by som niečo strieborné lebo nejaký nádych tam je, poprípade čiernu klasiku, alebo teda ísť do nude topánok a rovnakej kabelky 🙂

stastnablcha
6. nov 2016

krasne saty.. ja by som dala ozdobu do vlasov a nic viac. mozno drobne nausnicky ale nic ine. velky pozor asi pri vybere topanok... by ma zaujimalo co si k nim nakoniec das 🙂

zuzqa2311
autor
6. nov 2016

Takéto niečo by bolo moc ?

alaguema
6. nov 2016

@zuzqa2311 táto bižutéria k tým zlatým šatám určite nie! Max jemné náušnice.

zuzqa2311
autor
6. nov 2016

Dobré ďakujem Vám. Veľmi ste mi pomohli 🙂

janulka1802
6. nov 2016

@zuzqa2311 ten náhrdelník vôbec, to by si bola preplácaná jak naše spoluobčianky!

zuzqa2311
autor
6. nov 2016

Nemáte niekto tento typ náušníc na predaj ?

glorikarebeka
6. nov 2016

@zuzqa2311 saty su fakt kraaasne a netreba vobec nic,vsak ani modelka nema nic,len male nausnicky,menej je viac

izabellik
7. nov 2016

ja by som volila tiez len nejake mensie nausnicky a ozdobou by mohol byt aj pekny uces mne by sa k nim hodili vypnute vlasky a nejake nausky take len na pichnutie do ucha alebo take nejake ale nie vysiace nejake masivne. a mozno aj nejaky jemny naramok ale na krk asi nic. mozno ani ten naramok nie zalezalo by od toho ake su nausnicky. ale nieco jemne 🙂

cacianka
7. nov 2016

@zuzqa2311 maximálne ten tenký hladký "obojok" bez farebných príveskov, a už vôbec nie tie náušnice na ďalšej foto, stačili by tzv. šošovičky a na ruku max. tiež len taký hladký pásik a malá hladká kabelka, bez ozdôb.