Aké vitamíny denne užívate?

8. mar 2020

Ahojte, ako sa staráte o svoje telo, zdravie? aké vitamíny beriete? kedy ich beriete? aká je Vaša ranná alebo denná rutina ohľadom starostlivosti o svoje zdravie? imunita, únava, krásne vlasy, pleť a pod..

merkelica
8. mar 2020

beriem vsetky vitaminy, pretoze sa snazim mat pestru stravu

syslik81
8. mar 2020

vela ovocia a zeleniny .. raz za 2 roky si davam brat krv ci je vsetko ok ... inak umeliny do seba nedavam ... zbytocne sa pchat multivitaminmy ked ich telo nepotrebuje...

matapo
8. mar 2020

...vela ovocia, zeleniny, cela rodina, a uzivame v zimnych

matapo
8. mar 2020

...mesiacoch aj probiotika. Vikendy sa snazime travit vonku za kazdeho pocasia, takze turistika, cyklistika, lyze,...

77kacena
8. mar 2020

ja som mala problémy s imunitou beriem citrokalcevit po dvoch mesiacoch som začala badať zmeny viac energie, žiadny herpes, lepšia koža, silnejšie nechty,prečistila som organizmus spravila som si detox a všetci okolo chorí a mňa to držalo jeden deň takže veľká spokojnosť

nepiluk
8. mar 2020

Ja som začala cvičiť a kamarátka mi odporučila pred rokom od LR taký gél ktorý podporuje hlavne imunitu, niesú tam žiadne chemikálie všetko na prírodnej báze a v dennej dávke sú všetky potrebné vitamíny..... čudovala som sa, no už rok som nebola chorá, max. 1 deň trvala choroba a celkovo sa cítim aj lepšie😊 keby niečo napíš mi a poviem ti viac

katulka1992
8. mar 2020

Ja som začala tiež cvičiť, ale okrem toho beriem Wellness by Oriflame..od kedy ich užívam tak som menej unavená, viac sa sústredím, podporujem svoj mozog a kardiovaskulárny systém, zlepšila som si trávenie, pomáha mi pri chudnutí...užívam ho denne, a to vo forme tabliet/ kapsúl a vo forme koktejlu

katulka1992
8. mar 2020

ešte som zabudla napísať, že som si posilnila ja imunitu