Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako balíte balíky, ktoré posielate cez poštu?

miska550
15. dec 2012

idem posielat oblecienie, ktore si objednala mamicka v mojom bazariku a tie sacky alebo obalky su bud male alebo su drahsie.preto hladam rozne alternativy ako v tomto inprovizovat..dakujem pekne za radu 🙂

mima4
15. dec 2012

oblecenie zabalim do lepsej igelitky, ktoru prelepim, aby bola dobre uzavreta a to vlozim bud do baliaceho papiera alebo ak treba do nejakej starsej darcekovej tasticky a to do baliaceho papiera 🙂

soldi
15. dec 2012

@miska550

ja vzdy vsetko balim do igelitiek. do pevnejsich z obchodov, nie do tescovych 😀
tasku obratim naruby, odstrihnem usi, vlozim veci, pevne prelepim paskou a navrch nalepim A4 s adresami .

mame ich doma neurekom, takto sa aspon vyuziju a nemusim zbytocne zvysovat cenu kvoli nakupu obalok 🙂

alexandra7575
15. dec 2012

ja oblečenie balím do čierneho vreca na odpadky, poriadne pozaťahujem lepiacou páskou a nalepím papieriky s adresami 🙂

lutziy
15. dec 2012

skus obycajnu krabicu, z obchodu z nejakeho tovaru.. vsetko tam zabal, zalep to, krabicu obalis papierom a posles... aspon mne tak posielaju baliky najcastejsie... 😉

gretka2
15. dec 2012

Ale daj pozor, ked balis do krabice, aby to nebolo tazsie a nenavysilo sa ti tym postovne. 🙂 🙂 🙂 Ak mas vacsiu rezervu, tak je to jedno, ale ja som par krat prebalovala balicek, lebo tam islo o gramy 🙂 🙂 🙂, a ked mas miesto 1,60 (do 1kg) zaplatit 2,60 (od 1-do 2kg), tak je to rozdiel. Teda v takom pripade to posielam uz ako balik, nie ako dopo.list - to stoji potom 2,20.

stojdulka
17. dec 2012

ja používam čierne vrecia na odpadky, ale tie hrubšie 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli