• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
julis, sikulka, kraaasne to je :dizzy_face:

mixi, tak budes doma? :confused: Lebo ak nie, tak vyrazame s Vilkom do Madarska..a v pondelok uz idem na tyzden k nasim do Jakubova, tak az ten dalsi tyzden potom mozem.
3. jún 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jejeeee julišššš ,to je kraaasneeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi, v piatok sme doma, ale mame tu tetu :grinning: vcera sme boli cely den same a dnes sme zas :frowning2: skoda, ze to nevyslo :frowning2:
4. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neva mixi, odlozime to o tyzden a ked sa vratim z chalupy, tak sa ti ozvem :wink: ...uzi si tecinku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne....pipi musi dojst akurat ked ja odidem....alebo naopak, ze ? :slight_smile:
4. jún 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo...je tu niekto ?
4. jún 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi jaaaaaa :dizzy_face: ale zase asi sama :grinning: vsetky kukaju ordinaciu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
4. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som dostala take krce do brucha, ze som si musela normalne lahnut :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vilko dnes paradne obriadil malu, okupkal ju aj vecer ulozil, som nechapala, ja som to vsetko prespala :sweat_smile: a ked som sa v obyvke zobudila, tak mi nachystal cajik :dizzy_face:

tak som mu za odmenu dovolila okupat sa vo vani s penou :grinning: :grinning: :grinning: to ma najradsej :grinning:
a mne uz nic nie je, nechapem co to bolo :confused: :rolling_eyes: zabalila som sa do tepla a zaspala som..a asi som prespala krce a uz je vsetko ok :wink:
4. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, sak som skoro zabudla :unamused:
...vsetko naj naj k vcerajsim lenkinym a dnesnym laurinkinym meninkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

nech bambulky rastu do krasy a robia rodicom len a len samu radost :sunglasses: ...no a obcas nejaky ten rozliaty olej...aby sa mamina nenudila :sweat_smile: :grinning:
4. jún 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka pipi :dizzy_face: ale lenka ma dnes a laura zajtra :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a olej prideme rozliat tebe, nech si to natrenujes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz prax mam :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prva? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
5. jún 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, vsetko naj babaaaam... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, sikula... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
5. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de ste dnes? :frowning2:
5. jún 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.hotelsitno.sk/
tak tu sa siel moj muz rekreovat aj s celou firmou, no kukla som si video a zomieram od zavisti... :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a ja sedim doma... :frowning2:
5. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, krpky dakuju :dizzy_face:
5. jún 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja sa pripajam,vsetko len to naj vymyselnickam,nech ich to ani neprejde, su svetoveeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik lius, co som ti spravila zleho :grinning: :grinning: :grinning: ale inak nemusis mat obavy, zatial sa to ubera len k vacsiemu a vacsiemu vymyslaniu a vobec to nevypada ani na mierne zlepsenie :angry: :grinning:
5. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, asi sa mi zdalo, ze to pisem uz po polnoci :sweat_smile: :grinning: :grinning: som uz bola taka unavena :rolling_eyes:
5. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus...nooo si uziva bez teba :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mixi, ja si vystacim aj sama, predvcerom sa mi podarilo rozliat asi pol litra samej :sweat_smile: :rolling_eyes: cela linka mastna, vsetky flasky, cumle, lizicky a misticky som drhla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :unamused:
5. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes na nakupoch v Madarsku :sunglasses: mame zase koooopec Nutrilonu a aj tricko, bluzku a spodne pradlo som dostala a hanule sme gatuse a tricka pokupili :dizzy_face: ta ma uz taku garderobu jak anglicka kralovna...som zvedava, ci to vobec vynosi :sweat_smile: ale ked tie detske veci su take kraaaasneee, no neda sa odolat :rolling_eyes: :grinning:
5. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizicka s tvrdym Y :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf julis maliarka :wink:
5. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde mas lyzicku? :confused:
5. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, uz vidiiim :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: trubka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa Riskovi paci nova izbicka? :confused: :wink:
5. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NIJAKO :unamused:
on to nechape ece
5. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa rehotal na tom obrazku :sweat_smile:
5. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok