Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
3. jún 2009

julis, sikulka, kraaasne to je 😵

mixi, tak budes doma? 😕 Lebo ak nie, tak vyrazame s Vilkom do Madarska..a v pondelok uz idem na tyzden k nasim do Jakubova, tak az ten dalsi tyzden potom mozem.

lia
autor
4. jún 2009

jejeeee julišššš ,to je kraaasneeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

mixka
4. jún 2009

ahoj pipi, v piatok sme doma, ale mame tu tetu 😀 vcera sme boli cely den same a dnes sme zas ☹ skoda, ze to nevyslo ☹

pipka
4. jún 2009

neva mixi, odlozime to o tyzden a ked sa vratim z chalupy, tak sa ti ozvem 😉 ...uzi si tecinku 😅 😀 😀 😀

zabka132
4. jún 2009

no jasne....pipi musi dojst akurat ked ja odidem....alebo naopak, ze ? 🙂

zabka132
4. jún 2009

haloooo...je tu niekto ?

pipka
4. jún 2009

zabi jaaaaaa 😵 ale zase asi sama 😀 vsetky kukaju ordinaciu 😝 😅 😀

pipka
4. jún 2009

dnes som dostala take krce do brucha, ze som si musela normalne lahnut 🙄 😝 a vilko dnes paradne obriadil malu, okupkal ju aj vecer ulozil, som nechapala, ja som to vsetko prespala 😅 a ked som sa v obyvke zobudila, tak mi nachystal cajik 😵

tak som mu za odmenu dovolila okupat sa vo vani s penou 😀 😀 😀 to ma najradsej 😀
a mne uz nic nie je, nechapem co to bolo 😕 🙄 zabalila som sa do tepla a zaspala som..a asi som prespala krce a uz je vsetko ok 😉

pipka
4. jún 2009

mixi, sak som skoro zabudla 😒
...vsetko naj naj k vcerajsim lenkinym a dnesnym laurinkinym meninkam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nech bambulky rastu do krasy a robia rodicom len a len samu radost 😎 ...no a obcas nejaky ten rozliaty olej...aby sa mamina nenudila 😅 😀

mixka
4. jún 2009

vdaka pipi 😵 ale lenka ma dnes a laura zajtra 😉 😀 😀 😀

mixka
4. jún 2009

jo a olej prideme rozliat tebe, nech si to natrenujes 😝 😀

mixka
4. jún 2009

ja uz prax mam 😀 😀 😀

ajka23
5. jún 2009

prva? 😕 😕 😕 😅

ajka23
5. jún 2009

mixi, vsetko naj babaaaam... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ajka23
5. jún 2009

julis, sikula... 😉 🙂 🙂

ajka23
5. jún 2009

de ste dnes? ☹

ajka23
5. jún 2009

http://www.hotelsitno.sk/
tak tu sa siel moj muz rekreovat aj s celou firmou, no kukla som si video a zomieram od zavisti... 😠 😠 🙄 🙄 🙄 🙄 a ja sedim doma... ☹

mixka
5. jún 2009

aji, krpky dakuju 😵

lia
autor
5. jún 2009

aj ja sa pripajam,vsetko len to naj vymyselnickam,nech ich to ani neprejde, su svetoveeeeee 😀 😀 😀 😀

mixka
5. jún 2009

dik lius, co som ti spravila zleho 😀 😀 😀 ale inak nemusis mat obavy, zatial sa to ubera len k vacsiemu a vacsiemu vymyslaniu a vobec to nevypada ani na mierne zlepsenie 😠 😀

pipka
5. jún 2009

mixi, asi sa mi zdalo, ze to pisem uz po polnoci 😅 😀 😀 som uz bola taka unavena 🙄

pipka
5. jún 2009

ajus...nooo si uziva bez teba 😅 😝

mixi, ja si vystacim aj sama, predvcerom sa mi podarilo rozliat asi pol litra samej 😅 🙄 cela linka mastna, vsetky flasky, cumle, lizicky a misticky som drhla 🙄 🙄 😒

pipka
5. jún 2009

my dnes na nakupoch v Madarsku 😎 mame zase koooopec Nutrilonu a aj tricko, bluzku a spodne pradlo som dostala a hanule sme gatuse a tricka pokupili 😵 ta ma uz taku garderobu jak anglicka kralovna...som zvedava, ci to vobec vynosi 😅 ale ked tie detske veci su take kraaaasneee, no neda sa odolat 🙄 😀

jul
5. jún 2009

lizicka s tvrdym Y 😝 😅

pipka
5. jún 2009

caf julis maliarka 😉

pipka
5. jún 2009

kde mas lyzicku? 😕

pipka
5. jún 2009

jaaj, uz vidiiim 😅 😀 😀 😀 trubka 😝

pipka
5. jún 2009

ako sa Riskovi paci nova izbicka? 😕 😉

jul
5. jún 2009

NIJAKO 😒
on to nechape ece

jul
5. jún 2009

len sa rehotal na tom obrazku 😅