Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
5. jún 2009
viem mixi :-N 😃 tesim sa teda... :-N :-N 😃
mixka
5. jún 2009
no ak bude hanulka len polovicny loptos ako nase tornada /kamos vravi, ze to nie su tornada, ale male teroristky 😃 /, tak mas ozaj na co :-p
pipka
5. jún 2009
no ja dufam, ze bude kludna po maminke 😉 a tatino ma podpichuje, ze v Gynfive to namiesali tak, ze bude zloduch po tatinovi... :-N 😃 tak o par rokov uvidime, kto mal pravdu :-| 😃
pipka
5. jún 2009
idem uz haji, tak zatial dobru nocku x-)
ajka23
6. jún 2009
prva... 😉
liaautor
6. jún 2009
druha.. :-p
ajka23
6. jún 2009
co dnes varite? ci uz aj spapane? =-) 😃 😃 😃
ja som doma sama, tak mam cas na obed aj o 3tej... 😃 😃 😃 robim gulky v paradajkovej stave a zemiacky... 😉
liaautor
6. jún 2009
my sme tiez este neobedovali,mali sme vydatne ranajky a dorobila som hovadziu polievku,druhe zatial nemam,chcela som robit pstruha,no neviem ci mam na to chut 8-( :-p so zemiakovou kasou a salatom
ajka23
6. jún 2009
chutia ti rybky? =-)
ajka23
6. jún 2009
ja ked cistim pstruha na vianoce, tak mi je vzdy zle, ten rybaci pach... :-S :-S :-S :-p :-p :-p
liaautor
6. jún 2009
pstruh tak nesmrdi,teda kupovany,chutili mi,ale doma mi moc nechuti :-|
liaautor
6. jún 2009
co budes robit ked si sama??
ajka23
6. jún 2009
mat tak vlastneho kuchara, co to pripravi... 😃 😃 😃 😃
liaautor
6. jún 2009
ved to 8-( tie smrady nuchat a hned ma chut prejde 8-(
ajka23
6. jún 2009
chystala som sa na umyvanie kupelky a wcka, ale sa mi nic nechce pri tom pocasi... 8-( 8-( 8-(
co ty?
uz mas pokupene nejake vecicky, ci este odolavas? =-) x-)
ajka23
6. jún 2009
ten moj podareny muz sa mi ozval az dnes naobed, vraj zabudol... ]-( ]-( 8-( 8-(
liaautor
6. jún 2009
mne sa ani okom nechce pohnut aji 8-(
my sa najeme a uz to vidim na vychod 😃 spalna 😃
nieco sme dostali,ale nekupujem este,mama nam vcera kupila,ale ja etse nechcem,aj tak su teraz vsade letne veci,kupime to naraz a chceme ist do rakuska a kde sa podari
liaautor
6. jún 2009
sak sa cudujes?? 😃 😃
ja ked som s babami na chate,tak by som najradsej mobil zahodila 😃 😃 a otravuje ma tam 😃
ajka23
6. jún 2009
sak ja som nechcela, aby sa mi kazdu hodinu hlasil, ale aspon sa ozvat mohol, ze dobre dorazil... ]-(
som si dala zavazok, ze mu nebudem cely vikend volat, aby si o nom nemysleli, ze ma stihacku... 😃 😃 😃
liaautor
6. jún 2009
musis vypadnut aj ty aji 😉 😃 a vobec ta to nebude drazdit 😃
jul
6. jún 2009
tretia
jul
6. jún 2009
my sme spali s Riskom do 13.01 :-|
ajka23
6. jún 2009
julis, uaaaaau, ako sa to da? =-) =-) =-) ci ste v noci dobre nespali? =-)
jul
6. jún 2009
aJI,
no da sa to podedit :-N
maly je spachtošš po mne :-N :-| 🙂
jul
6. jún 2009
ja dnes budem varit sampionovu polievku a este nieco z kuracich prs...ale este neviem co,musim kuknut nejaky recept na nete,lebo ma nic nenapada 8-(

a zajtra varim sosovicovy privarok :-p :-p :-p mnaam
mixka
6. jún 2009
ahojte 🙂

julis, to spanie vam uprimne zavidim, ja som sla spat o 0,15 a spala by som pol dna, lenze nase krpky boli 6,30 :-N
mixka
6. jún 2009
boli hore malo byt 😃
ajka23
6. jún 2009
mnam sosovica, julis, pridem sa najest k vam... 😉 😃 😃 x-) x-) x-)
jul
6. jún 2009
mne maly spi aj poobede okolo 12-tej,aj vecer spi hodinku okolo 17-tej a potom ide spinkat uz okolo 19.30 a rano sa zobudza okolo 9-tej,10-tej :-N

ved hovorim,ze je po mne 😉
jul
6. jún 2009
musim ist ukradnut svokrovi par zemiakov na zajtrajsi privarok :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli