• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
aj my sa chystame na nakup do tesca, ked sa krpky zobudia a to bude ten najhorsi cas a najvacsi naval :rolling_eyes:
19. jún 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurat prisla z nakupu :sunglasses:

a idem spravit segedin :slight_smile:
19. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, tak z nasho bicykloveho vyletu nakoniec nic nebolo, vysli sme pred dom a Vilko chytil šusdefekt, tak sme sa zvrtli a ani sme sedacku nenamontovali. :sweat_smile: :frowning2:
Svagrinu sme poslali samu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a my sme vyrazili iba na klasicku kocikovu prechadzku k jazeru a na zmrzlinku samozrejme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ale julis v ramci prechadzky sme objavili novy bicyklovy obchod na Zahradnickej, oproti byvalej Slov. sporitelni, v takom novom šedom dome a maju tam presne tie sedacky co sme aj my kupili, aj modru aj cervenu, ale tam sa aspon dostanete autom, lebo do centra je to o nicom, my sme tam boli peso :unamused:
a objavila som tam kraaasne helmicky detske, skoda ze sme uz kupili, mali tam taku s tucniakmi, straaasne sa mi pacila, bola sice drahsia, my mame za 11€ a tato bola za 19€, ale naadherna :dizzy_face:

nechces nasu palmičkovú? :confused: :sunglasses: za 10 ti ju dam a ja kupim novu s tucniakmi :grinning:
19. jún 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme sa kupat a dojdem ked ulozim krpku spat :wink:
19. jún 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj my mame za sebou uspesne nakup a nebolo to ani take strasne :slight_smile: malo ludi v tescu a aj pri pokladi :slight_smile: normalne sa vytesujem, ze to mam z krku :grinning:
19. jún 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
:grinning:
:grinning: :- :grinning: D :grinning: :- :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no to musela byt sranda pipi ked ste sa vychystali von a hned pred branou defekt
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco nesla svagrina s vami? :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, na porazenie :angry: :sweat_smile: ale aspon na nieco to bolo dobre...nemali sme privesok :grinning:
a na kocikovanie sme ju nepozvali, povedala som Vilkovi, ze predsa nemusime ist traja s jednym kocikom, ze ja si najdem aj inu robotu, nech s nou ide sam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak povedal, ze nech ideme radsej sami ako rodzinka :sunglasses: tak sme isli :grinning: ...nalakal ma na zmrzlinku :sweat_smile: :grinning:
19. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi v Lamaci ste boli?

my uz nechodime poobede na nakupy, chvalabohu od kedy je Vilko doma, tak to mozeme zrealizovat doobeda a je to ok, aj teraz sme boli vcera doobeda a pohodka :wink:
19. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pofotili sme fifinku aspon cvicne doma v sedacke :grinning:
19. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hod foto aj v helme :sunglasses:
19. jún 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeeerečka :sunglasses:

ja som videla aj taku sedacku,co mala aj take madlo na drzanie,no isto bude draha
19. jún 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej pipi, do lamaca chodime, to mame na skok :slight_smile:
19. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk do albumu,teraz som ju skopirovala.
19. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej pipi, hanulka je kocka :dizzy_face:
19. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
co robite??
19. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak si urob salatik juliššš
aji,niesla som si knihu a samozrejme tak ,ze som ju mala pred bruchom a zabudla som,ze ju drzim a otvorila som si dvere na aute a rovno supa do brucha,ale horneho.nemohlo sa nic stat baby??hore este nie je babo,nie??
19. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liušššš
nejem ništ uz vecer :confounded:

a segedin bude na nedelu ,lebo som sa rozhodla nakoniec pre ten majonezovy salat a vyprazane file.
19. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemoze sa nic stat,babo je ece malinkeeee :wink: a je dole
19. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hanka je modelka hotova :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ma Hanula 10 mesiacov,ze?
19. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidis,budeme mat rovnake :slight_smile:

potom ma cely vecer pobolievalo brucho,no ale ja si tiez hovorim,ze sa nemohlo stat...treba mysliet pozitivne,pozitivne,pozitivne :sweat_smile:
19. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
za chvilu bude mat rok :sweat_smile:
ja odpadavam ako vam rastu tie vase deturence :sweat_smile:
19. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj tvoje :grinning:
19. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno si sa buchla len do solara :unamused:
19. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano julis, len ta je do 15 kil a nasa je do 22kg :wink:
19. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, ja som v osmom mesiaci, padla pred domom vo vetrisku priamo na brucho :rolling_eyes: a hanula je nastastie klop klop ok :dizzy_face: tak neboj, babatko je chranene niekolkymi vrstvami a bude ok :wink:
19. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok