• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ani na mieru? :confused:
5. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo keby som jej chcela kupit na oblecko, tak by som jej to chcela primerat aspon :sweat_smile:
a aj tak sa chystame v lete do chorvatska asi, tak by sme ju aj tak museli mat v pase.
5. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak da sa tam spravit,ale myslim,ze v tom sklone nebudem moct mat pracovnu plochu na nejake krajanie,umyvanie.....len skrinky tam mozu byt
5. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze primerat :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem kukat pa
5. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved si to tak potiahni do priestoru juliššš
uz vam ju robi ten stolar co robil skrine??
5. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem aj ja,uz to idee,paaa
5. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja kuk :wink: a asi si odkrojim uz z kolacika, aby skor vychladol, nie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz dojde mixka a zacne vyzvedat, co nove v ordinacii dnes? :grinning: :grinning: :grinning: ze mixi? :confused: :dizzy_face:
5. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu a cakam... :grinning:
5. mar 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ja som dnes vzala so sebou jedny vzorove rifliky a podla toho prirovnala. kludne kupujem babam oblecko bez nich a doteraz to bolo vzdy v pohode :slight_smile:
5. mar 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukni ju :grinning: cakala som ta :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved mohla by som aj ja hanule kupit bez nej, ale ked ja som rada, ked ideme ako rodinka na vylet :sunglasses: :grinning:
ale zas fakt je, ze by ju to mohlo unavit, a my by sme mali vacsi kud bez nej...no ved zvazime :sweat_smile: :wink:
5. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, reklama :grinning:
5. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze zatial....za nelou poslal otec psychiatra, malemu Alexovi vyskocila zase teplota, a za riaditelkou Jancovou prisiel byvaly muz...asi :unamused: zahadny Gogal :grinning:
5. mar 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked mam parvdu povedat, mne sa az tak nechce ist s detmi do rakuska na nakupy... babina je rada, ze ich ma pre seba, ony dve sa zahraju a my s marianom aspon tu a tam ideme na nakup sami, ako volakedy... ine je ked s nimi chodime tu v ba, kde je to na skok...
5. mar 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to ano mixi, nasi sa pos..u od radosti, ked by s nou boli cely den :grinning: len ked tam sa cez vikend neda a Vilko by si musel brat dovolenku..toto este musime doriesit :unamused: :sweat_smile: najlepsie, ked my mame statny sviatok a rakusaci nemaju :dizzy_face:
5. mar 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak sme neboli cely den, boli sme iba doobeda a marian mal pol dna dovolenku :slight_smile:
5. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my uz asi pockame, kym vilko z tej roboty odide a ked bude doma, mozme ist hocikedy :dizzy_face:
5. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilko sa chysta odist z prace :confused: ???
5. mar 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, on sa chysta odist uz dva roky, minimalne :sweat_smile: ale teraz mi hrozi uz naozaj, ze v maji odchadza :unamused: chce ist robit na zivnost...nekomentujem to radsej :rolling_eyes:
5. mar 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale slubil mi, ze ak by sa mu nedarilo, tak sa znova zamestna...tak uvidime :unamused:
5. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto hrozi aj u nas pipi, lebo treba peniazky a plat nestaci... ale zase to bude mat minusy na inych stranach, ale neda sa vyhoviet vsade :frowning2:
5. mar 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja uz to u nas neriesim, rozpravali sme sa o tom uz 100x, on je v tejto robote nestastny a to nechcem, ak ma byt spokojny inde, nech...a je len na jeho zodpovednosti, ci nas dokaze uzivit, verim, ze taky nezodpovedny nie je, aby nas nechal umriet hladom :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam 15000 prispevkov :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ci uz vlastne 15001 :grinning:
5. mar 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha pipi, sa cinis :grinning: treba verit, ze to dobre dopadne :slight_smile:
5. mar 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved verim...ine mi nezostava :grinning: ...na ucet mi mesacne pribuda 179€ cakom prask :sweat_smile:
5. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne 192 :grinning:
5. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si lepsiaaaaa :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, akurat mam raz take vdavky :confounded:
5. mar 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok