Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
jul
22. jún 2009
kedy dnes?????
co si spracovala R?
jul
22. jún 2009
dojdem pre teba a pojdeme k nam na gyros
liaautor
22. jún 2009
teraz 🙂 ale iba sem juliššš a tu tusim nemaju ani jeden co chcem :-|
nie,praveze ja som povedala,ze to je este skoro,ale kuknut sa mozme ,nie?? 🙂
dobreeeeeeee,uz sa tesiiiimmmmm v tom fare x-)
jul
22. jún 2009
a kde idete do predeti?
pipka
22. jún 2009
lius, sme doma na striedacku, tak sa zatial nezerieme 🙂 doobeda chodi vilko s malou von, a ja varim a upracem a poobedia chodievam von ja a on sa venuje praci 😉 a do toho este chodim teraz a aj cele leto budem chodit na tyzdnovky k nasim na chalupu a on za nami bude chodievat na vikendy, tak sa to v pohode da. Som sa toho bala, ale je to zatial ok x-) a od septembra zacne chodit do kancelarie, co si ide prenajat, tak to ako keby chodil do roboty 😎

mnaaaam julis, ten salatik znie dobre, to musim vyskusat 😉
liaautor
22. jún 2009
ano,kde su este obchody s kocikmi??
pipka
22. jún 2009
v slimaku na prvom poschodi a vraj aj niekde pri Antolskej nemocnici, v areali je obchod s kocikmi 😉
liaautor
22. jún 2009
aky salatik??kde si to nasla??sak juliššš mi neodpovedala
jul
22. jún 2009
v kike,v slimaku, v aupari
pipka
22. jún 2009
a eniki- beniki v Petrzke, za starym mostom na Manesovom nam. 😉
jul
22. jún 2009
ale dala som liuššš podrobny recept 😎 😎 😎
tak 1-2 strany dozadu :-S
liaautor
22. jún 2009
v kike nemaju trie moje,v slimaku??ake tam maju??jeejjj,ja ze tu nie su obchody 😃
pipka
22. jún 2009
sak to pisala julis na predoslej strane, ze ladovy salatik s bryndzou a smotanou...a vselicim inym 😉
jul
22. jún 2009
aj v Avione su v Altoys nejake kocare
liaautor
22. jún 2009
hej??tak musim kuk
to som prehliadla
pipka
22. jún 2009
julis, tak ked R teraz klapol dalsi kseft, to uz nebude domov chodit vobec? :-|
jul
22. jún 2009
:-p inac mne to chutilo ako bryndzove halusky ked tam bola slaninka opecena aj bryndza,len namiesto halusiek tam bol salat a este aj ten kopor tam vela spravil
jul
22. jún 2009
pipi,noto neviem,my budeme asi chodit za nim :-S
jul
22. jún 2009
moje miminko sa zobudilooo x-)
pipka
22. jún 2009
ja som dnes bola na dvoch obhliadkach...zase prenajimame byt :-N tato najomnicka uz odchadza, po roku, a hladame novych.
Som tam dosla a skoro som odpadla aky tam mala bordel ]-( 8-( akoze nic znicene, ale nevyvetrane, vsade prach, veci neoprane po zemi, vsade vreckovky, vatičky, gaťky po zemi....no des ]-( ako moze jedna baba takto zit to nechapem :-p esteze uz odchadza...sa tesim ako to tam pojdem v pondelok gruntovat :-N 8-(
pipka
22. jún 2009
no julis...dobre si to chalan vymyslel...a on uz za vami nebude musiet..sak ti dal auto, ne? =-) ]-( 8-( to ho nelaka ani ten krasny dom? On ma prenajaty nejaky byt v BA? =-)

moje babato este hajaaaaa x-)
pipka
22. jún 2009
lius neviemake vsetky maju v slimaku, ale ja som tam bola okukovat ten moj X-lander, kedysi 🙂
jul
22. jún 2009
a babatko sa pokakaloooooo :-p
jul
22. jún 2009
hej,auto mi dal,aby som mohla sama nakupovat,vozit maleho kam treba......zbavil sa zase dalsej povinnosti 8-(
jul
22. jún 2009
za kolko prenajimate?
jul
22. jún 2009
daj si skafander aj rukavice aby si neco nechytila od nej 😃
pipka
22. jún 2009
no ved uz mam nachystene savo a domestos a budem dezinfikovat 😃 ale to boli len jej haraburdy vsade, po zemi, na linke...ja nechapem, je tam novy roll door, veliky, skrina prazdna a ona mala vsetko po zemi porozhadzovane ]-(
nase veci znicene nie su, ale aspon vyvetrat by si tam mohla...tak som jej tam vsetko pootvarala..ze ked pride domov, tam aj zamrzne 😃 ale aspon sa tam bude dat dychat 😃 :-p
pipka
22. jún 2009
takze uz budes vsetko robit sama, len ti bude na ucet prachy posielat :-N 8-(
jul
22. jún 2009
a to nejaka mlada baba? kolkorocna?
jul
22. jún 2009
nemusi,my mame spolocny ucet,ja mam kartu aj grid kartu :-N