Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
mixka
27. jún 2009
ja som sa akurat vratila z rakuska z nakupov, som bola s mojou mamcou a deticky si uziva ocko a su momentalne vonku, takze aspon v klude spapam obed x-)
jul
27. jún 2009
Mixi,ty si soferovala?
mixka
27. jún 2009
hej julis, moja mamina nesoferuje 🙂
jul
27. jún 2009
a ako casto soferujes?
mixka
27. jún 2009
co ja viem, casto... do rakuska na nakupy chodim uz dlho... napr dnes doobeda rakusko a poobede hornbach... zajtra idem z dubravky na ostredky... a este do tesca chcem skocit... cez vikend vela a cez tyzden podla potreby a podla toho, ako mam auto, lebo mame zatial jedno, ale uz budeme mat dve, tak sa budem s detmi flakat x-)
jul
27. jún 2009
jazdit po blave,to je pakaren 8-( :-S
jul
28. jún 2009
to je ale dnes otrasne pocasie,leje ako z krhly :-S
pipka
28. jún 2009
halooo, uz som domaaaa 😎

zachranujem z druhej strany :-N ste na mna cakali? =-) 😃
pipka
28. jún 2009
ninus, o tych vrchnakoch som ti uz pisala, ci nie? =-) :-| no vilko sa na to pytal a ten znamy mu povedal, ze sa pytal toho pana, co ma ten vozik, ze jemu to zabezpecila nejaka skola, co bola prihlasena do nejakej sutaze a zbierali vrchnaky 8-( takze nakoniec je to asi naozaj nemozne len tak ziskat za to ten vozik ]-( 8-(
ze sa vraj treba obratit na nejaku organizaciu, neziskovku alebo skolu a im to coca cola moze dat, ale aj to len ked vyhlasia nejaku sutaz...co je neviem ako casto 8-( 8-( 8-(
pipka
28. jún 2009
inak uuuzasne pocasie bolo tento tyzden co? :-N 8-(
esteze nasi maju veliky ten domisko, tak sme sa tam aj nahanat mohli 😃 a dedo nahodil igelit, gumaky a parazol a chodil fifinku kocikovat a v dazdi :-p 😃 ...lebo vedla susedia akurat nieco prerabali, tak furt hluk ]-( ..a to som si tam isla oddychnut na vidiek do ticha :-N :-|
pipka
28. jún 2009
halooooooo :-o :-o :-o
jul
28. jún 2009
a kedy ste dosli?
jul
28. jún 2009
ty mas tusim nestastie na tych susedov :-N
pipka
28. jún 2009
dnes vecer 😉 o siestej, ale som hned vybalovala, triedila na pranie a ukladala malu...
pipka
28. jún 2009
no mi hovor...ja ked som tam pocula tu zbijacku a ustekaneho psa z druhej strany... ]-( skoro ma svihlo 8-(
jul
28. jún 2009
to je asi nejaka tvoja kliatba :-N
jul
28. jún 2009
kukas slunce seno? 😃
pipka
28. jún 2009
no ja uz len v hrobe asi budem mat klud 😃

ale zase vecer som tam mala hrobove ticho a susedia nad hlavou nedupali 😉
pipka
28. jún 2009
kukame na CT1 taky novy film, ale asi to prepnem, lebo ani sa na to nesustredim a na slunce, seno sa aspon zarehocem 😃
jul
28. jún 2009
😃 😃 😃 bohvie akeho suseda budes mat na cintorine :-N =-)
pipka
28. jún 2009
nooo, to mi uz bude...vies kde 😃 :-p 😃
pipka
28. jún 2009
Ajka tu cely cas nebola? =-)
jul
28. jún 2009
co to je za film? akurat som si prepla,nejaky neznamy herci tusim
jul
28. jún 2009
pipi nevies co nas potom caka :-N
jul
28. jún 2009
nie nebola :-|
pipka
28. jún 2009
vola sa to Vsetko najllepsie a je to o takom taxikarovi suknickarovi
jul
28. jún 2009
jaaaaj,tak to si prepnem radsej naspat na slunce :-|
pipka
28. jún 2009
myslis po smrti? =-) :-N no to uz neriesim... dufam, ze mi to uz bude jedno 😃 a prevtelim sa do psa a budem nasim susedom srat na rohozku 😃 😃 😃
pipka
28. jún 2009
uz som prepla na Slunce aj ja 😎
jul
28. jún 2009
perfektny je Eviku 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli