• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ja som si zohriala ece lososa zo salatom co som vcera piekla :sweat_smile:
28. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zase zerem :rolling_eyes: :zipper_mouth:
28. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mna dnes hanka tak ustipla do bradavky, auuuu :sweat_smile: ale ked ona chuda to este robi nechcene :unamused: :sweat_smile: a to som jej strihala nechty asi v stredu :unamused: uplne sa mi nimi zaryla do nej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: som az zhíkla od bolesti :confounded:
28. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi....to sa este nahykas :grinning: :confounded:
28. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julis, sa mas :sweat_smile:
ja uz nepapam vecer, som aj v Jakubove vydrzala, a jedla som naposledy o siestej, tam som to mala super, lebo to mali malu este nasi, tak som sa mohla najest v klude, tu je to horsie :unamused: ale budem to musiet nejak zvladat, lebo uz som jak sud :rolling_eyes:
28. jún 2009 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja si s nim obcas neviem rady,ale vacsinou ked sme cely den doma,ze vonku prsi,tak robi zle

ale uz ked budem mat auto,tak ho pojdem povozit
28. jún 2009 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to viem... :grinning: :grinning: :grinning: ale ak to bude robit naschval, tak aj ona bude fasovat...ziaden strach :angry: :grinning:
28. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julis, ja zerem hlavne vecer a v noci...minule som nemohla spat...a furt som bola hladna...tak som o pol tretej v noci jedla rozok s natierkou, suncickou a zeleninkou :sweat_smile: :sweat_smile:
28. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julis, len pozor aby si na to nezvykol a ked sa bude chciet vozit, nerobil zle naschval :grinning: :grinning: :grinning: a ty budes kradnut, len aby si mala na benzin :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zabi,ale ty si to mozes dovolit :angry:
28. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prepana...to co som napisala ??? :astonished: ...nahykas....s tvrdym Y...no dobra som...ide mi to :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zabiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved jeho otec zacvaka,ved to bude pre riska benzin :grinning:
jul....nastastie zatial mozem.....pockaj, ked budem v prechode :grinning: :grinning:
nooo julis dobra si :grinning: to furt vsetko bude len R platit? ty neplanujes raz aj do roboty ist? :confused: ci ostavas doma na stalo?
28. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
potom ti to uz moze byt jedno :sweat_smile:
28. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale planujem ist do roboty a platit bude aj tak
28. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
take mam suche chodidla :rolling_eyes: cim si to mam kremovat?
vy si mazete aj nohy niecim? :confused:
28. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no sak na maleho aj musi...co by to bol za otca :unamused:
28. jún 2009 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty si vlastne odkial odchadzala na MD? :confused:
28. jún 2009 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj baby.....neviem, ci to je nejaky heft...ale moja sesterka robi na socialke a cosi spominala, zevraj by mala byt od januara materska, respektive rodicovsky prispevok cca 9000,-....este pisem v korunach slovenskych :grinning: ....mozno je to blbost..ale nebolio by od veci :sunglasses:
28. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z marsu pipi :grinning:
28. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi,sam sa ponukol,ze sa o nas postara,ze nemusim nic....no ja by som sa doma zblaznila,uz teraz by som isla do roboty :unamused:
28. jún 2009 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som nieco pocula v telke,ze ma byt vyssie,ale neviem kolko :unamused:
28. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zabi, vraj schvalili, ze by mala byt na urovni minimalnej mzdy, ale nasi mi tvrdia ze zivotneho minima...a to je vraj len o nejakych 300 korun viac ako sucasny rodicovsky prispevok..tak neviem :unamused: ale ta minimalna mzda by potesila viac :slight_smile:
28. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z marsu? :confused: :grinning: ja ze v venuse :grinning:
28. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tak
28. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo ved mne je doma tiez super, neviem si vynachvalit :dizzy_face: aj ked sa musime uskromnit...ale nastalo by som doma nezostala, to by mi cvaklo asi :sweat_smile: :rolling_eyes: nie kvoli peniazom, ale kvoli tomu, aby som zmenila aj prostredie :wink:
28. jún 2009 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj pipi, ani nevrav :dizzy_face: :dizzy_face: ...pipi...ja si chodidla skoro kazdy vecer natieram takym balzamom na nohy z oriflamu a asi tak raz do tyzdna si v sprche speci pilnikom vybrusim vzdy paty s pemzou a mam nohy jak babatko :slight_smile:
28. jún 2009 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ked pojdem zase len medzi deti...ale je to predsa len ine, si aj medzi kolegynami a inymi ludmi, a predsa len, mala bude vacsia, dedkovci si ju vyzdvihnu v skolke a mamina sa pojde poflakat sama alebo s kamoskami :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok