Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
29. jún 2009

Ajus, pamatam sa na to tesenie na koniec skolskeho roka.... 😎 parada 😎 😎 😎

pipka
29. jún 2009

mixi, upratovaci 😝 ledva fucim 😅

jul
29. jún 2009

Ahojte 😉

jul
29. jún 2009

mixi,ja taky nijaky 😖
bol tu R,boli sme vonku s malym,kupit mu papucky a tenisky a potom na zmrzline a potom som chcela ist este von,no strasne prsalo,tak sme sa hrali vnutri 🙄 maly zase spravil z domu kolnicku na drevo 😒

jul
29. jún 2009

pipi Heineken 😀 😀 😀 😀

jul
29. jún 2009

pipi a kolko tam byvala,ze tam mala taku spinu? 😖

mixka
29. jún 2009

ked si v takom fvungu pipi, pridi zajtra vygruntovat ku nam 😀

jul
29. jún 2009

kukate panelak?
ta Skrabakova vyzera velmi dobre 😎

pipka
29. jún 2009

julis sledovala som...moja oblubena reklama 😀

pipka
29. jún 2009

mixi, po dnesku mam dost 😝 aj doma som nechala vsetko tak, zajtra akurat operiem a relaxujem 😀

dnes som od okien, cez zaluzie, kupelku, vsetky kachlicky, tepovala som, dlazky umyvala...no porobila som toho kooopec, ale mam aspon pokoj. Este tam musim ist pozehlit postelne pradlo a uteraky, co som tam oprala 😅

pipka
29. jún 2009

julis, bola tam od Vianoc, no ale katastrofa 😠 ...dnes ked sme od nej rano preberali byt, tak som si neodpustila poznamku, ze ci v Cine nepoznaju jar alebo nejaky saponat na umyvanie 😠 lebo este aj pohare v linke boli len vodou oplachnute, dopatlane, spinave 😠

tak som komplet aj linku mala vonku, vsetky riady, hrnce, pribory a sklo vyumyvala 😝

jul
29. jún 2009

dobre to skoncilo 🙂

jul
29. jún 2009

preco v cine? 😅

pipka
29. jún 2009

lebo to bola Cinanka 😅 ale vyzerala taka slusna, jej to platila firma, pre ktoru sem dosla robit

jul
29. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vim si ta predstavit 😎

jul
29. jún 2009

ona vedela po slovensky?

pipka
29. jún 2009

musime to tentokrat prenajat radsej nejakemu chlapovi 😅 lebo s babami mame len zle skusenosti 😠
jedna nam doteraz dlzi jedno najomne, s tou sa uz sudime a druha sice platila, ale spina jak v chlieve 😒

pipka
29. jún 2009

nevedela, iba po anglicky

mixka
29. jún 2009

pipi, hlavne slovakovi 😉

pipka
29. jún 2009

no sak mixi, snazime sa 😀 vies o niekom kto hlada prenajom?

pipka
29. jún 2009

bol sa tam pozriet jeden chalanisko, ale urobila som chybu, ze som ho tam vzala, este ked tam bola ta Cinanka, lebo sa asi zlakol toho bordelu 🙄 a ja tiez 😒 skoro ma svihlo, ked som to tam videla...mala som ho tam zavolat az na zajtra, ale to je tazko...mozno y si aj tak medzitym nieco nasiel... 😒

pipka
29. jún 2009

kam ste zdrhli? ☹

jul
29. jún 2009

a preco nezaplatila ten posledny najom?

mne furt pada net 🙄

jul
29. jún 2009

zajtra mam jazdu poslednu HURAAAAA
uz nebudem musiet chodit hore dole jak idiot

pipka
29. jún 2009

nooo to ani srnky netusia 😅 myslela si, ze ked nam to chodi na ucet, tak to nekontrolujeme, a ked sme jej dali ultimatum, ze ak nezaplati do tyzdna musi odist, tak sa zbalila a odisla hned..ale dodnes nezaplatila 😠 lenze my to mame oficialne a zdanujeme to, mame normalne zmluvu, tak sme to dali na sud a nech baba cvaka aj sudne trovy, ked je kravka 😅 po tisicke na splatky uz to mohla mat davno splatene

pipka
29. jún 2009

chodis v PK na vodicak? Ci dochadzas do BA?

jul
29. jún 2009

v pk

jul
29. jún 2009

to ju bavi behat po sudoch 🙄 ?

jul
29. jún 2009

ozaj,maly si kazdy den uz pekne sam umyva zubky 😵
vies akY JE zlatucky? 😵 😵

pipka
29. jún 2009

no neviem ci ju to bavi 😅 zatial na sud neprisla 😒

jeeeej, no to je mile 😵 aj si ho odfotila? 😕 😎 ja som uz hanule davno zacala cistit zubale, ale zatial jej ich cistim ja, ale ked ona tu pastu papa 😅 😝 aj som jej dala kefku, ale ona to zatial len okusuje a cuca 😀