• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
no ja som pozatvarala radsej okna :unamused:
3. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posli mi trosku vetriku :sweat_smile:
3. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som vobec na bicykli nesla nikam :grinning: ja po 10minutach nevladzem :rolling_eyes:
3. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, chce to trening :grinning: sak makas stale okolo krpiek, tak nieco vydrzis :wink:
3. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco hej a dost vela, ale na bicykli ee :rolling_eyes: to som nikdy nevydrzala a mna to teda ani nebavi, ja sa pri tom namakam jak debil a neoddychnem si :rolling_eyes:
3. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, pre mna je to relax...najma ked sa niekde pri bufete zlozime a dame si kofolu :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :grinning: a nejake dobre jedlo
3. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre mna je relax turistika, chodit vydrzim vela a neznicim sa pri tom :slight_smile:
3. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobasku :grinning: :grinning: :grinning: alebo langos :grinning:
3. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre mna je relax spat alebo lehnit na sedacke,kukat nieco dobre a tlacit do hlavy nejaku specialitu :grinning:
3. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaaaaaaaam langos by som si dala so smotanou,kukuricou a syrom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre mna aj plavanie...a lyzovanie tiez , to zboznujem :sunglasses: uz sa tesim, jak naucime hanulu lyzovat a budeme raz vyrazat vsetci spolu :slight_smile:

ale inak rada vylihujem aj ja...najlepsie pri mori na plazi :grinning:
3. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokukala som prave sex v meste a asi idem pomaly spinkat...nejako ma lame dnes :rolling_eyes: :unamused:
3. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobruuuuuuu :wink:
3. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaaaa babule :wink:
3. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeej davaju mi Sylvestra stalloneho:slight_smile:
3. júl 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: co spite vsetky :confused: ???
4. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druha :angry:
4. júl 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dobre spali,maly nespadol z postielky :sweat_smile: ,dobre sa mu spalo,aj putoval a v pohode
4. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a isla som mu dat len slipky,ze ideme odnaucat od plienok a presiel 2 metre a pockal sa :sweat_smile:
nastastie v kupelni na dlazbe,ale mlaka to bola paradna,nestihlasm an nocnik vybrat :confounded:
4. júl 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, tak to je super julis, ze sa maly dobre vyhajal :dizzy_face: ja sa bojim hlavne toho, ze ked dam krpky spat, ze mi budu z tej postele utekat a zo spania nic nebude :grinning: takto ich dam do postielky a pohoda :grinning:
4. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste :confused: ???
4. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly uz si zvykol na postielku,hned tam vyleze,uz vie ze to je jeho,aj teraz tam lehni a cumkuje telku :sweat_smile:
4. júl 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme vytiahli dva bazeny na dvor a Risko s kamaratkou sa kupkali cely den
4. júl 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz mam uhorky pozavarane, vycistila som aj chladnicku celu zvnutra aj zvonku :wink: povysavala a vytrela...a fucim jak lokomotiva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. júl 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zavidiim vam to spanie..hanula dnesnu noc spala priserne :rolling_eyes: furt sa budila, o pol jednej rev a spat ani za svet, trvalo skoro pol hodinu, kym som ju ušúchala po chrbatiku a zaspala..a o druhej bola hore zase :rolling_eyes: :sweat_smile: o pol tretej zaspala a o siestej uz mala rano :grinning: ..ale po mliecku som ju nastastie este učučkala a zaspali sme este do pol deviatej...rano isli s Vilkom von, tak som varila obed v klude a poobede isli zase, aby som mohla zavarata upratat...tak dnes je vilko otec dna :grinning: :sunglasses: :grinning: :wink:
4. júl 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrmí tu, dufam, ze zas nezacne liat :unamused:
4. júl 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam chvilu pokoj,dedko zobral maleho a isli otestovat novu cyklosedacku a prilbu...dufam,ze neskydnu :confounded:
4. júl 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nasi sa prave vratili :sweat_smile: :grinning:
4. júl 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malemu sa lubilo,ale helmu mal na ocach chudak skoro nic nevidel,ale isli este raz :sweat_smile:
4. júl 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok