Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
jul
3. júl 2009
no ja som pozatvarala radsej okna :-|
pipka
3. júl 2009
posli mi trosku vetriku :-N
mixka
3. júl 2009
ja by som vobec na bicykli nesla nikam 😃 ja po 10minutach nevladzem 8-(
pipka
3. júl 2009
mixi, chce to trening 😃 sak makas stale okolo krpiek, tak nieco vydrzis 😉
mixka
3. júl 2009
nieco hej a dost vela, ale na bicykli ee 8-( to som nikdy nevydrzala a mna to teda ani nebavi, ja sa pri tom namakam jak debil a neoddychnem si 8-(
pipka
3. júl 2009
hmmm, pre mna je to relax...najma ked sa niekde pri bufete zlozime a dame si kofolu 😃 😃 😃
jul
3. júl 2009
:-N 😃 a nejake dobre jedlo
mixka
3. júl 2009
pre mna je relax turistika, chodit vydrzim vela a neznicim sa pri tom 🙂
pipka
3. júl 2009
klobasku 😃 😃 😃 alebo langos 😃
jul
3. júl 2009
pre mna je relax spat alebo lehnit na sedacke,kukat nieco dobre a tlacit do hlavy nejaku specialitu 😃
jul
3. júl 2009
mnaaaaaaaaaaaaam langos by som si dala so smotanou,kukuricou a syrom :-p :-p
pipka
3. júl 2009
pre mna aj plavanie...a lyzovanie tiez , to zboznujem 😎 uz sa tesim, jak naucime hanulu lyzovat a budeme raz vyrazat vsetci spolu 🙂

ale inak rada vylihujem aj ja...najlepsie pri mori na plazi 😃
pipka
3. júl 2009
dokukala som prave sex v meste a asi idem pomaly spinkat...nejako ma lame dnes 8-( :-|
jul
3. júl 2009
tak dobruuuuuuu 😉
pipka
3. júl 2009
paaaaaa babule 😉
jul
3. júl 2009
jeeeeeeeeeeeeeej davaju mi Sylvestra stalloneho:)
mixka
4. júl 2009
ahojte 🙂 co spite vsetky =-) ???
jul
4. júl 2009
druha ]-(
jul
4. júl 2009
my sme dobre spali,maly nespadol z postielky :-N ,dobre sa mu spalo,aj putoval a v pohode
jul
4. júl 2009
a isla som mu dat len slipky,ze ideme odnaucat od plienok a presiel 2 metre a pockal sa :-N
nastastie v kupelni na dlazbe,ale mlaka to bola paradna,nestihlasm an nocnik vybrat :-S
mixka
4. júl 2009
jej, tak to je super julis, ze sa maly dobre vyhajal x-) ja sa bojim hlavne toho, ze ked dam krpky spat, ze mi budu z tej postele utekat a zo spania nic nebude 😃 takto ich dam do postielky a pohoda 😃
mixka
4. júl 2009
kde ste =-) ???
jul
4. júl 2009
maly uz si zvykol na postielku,hned tam vyleze,uz vie ze to je jeho,aj teraz tam lehni a cumkuje telku :-N
jul
4. júl 2009
dnes sme vytiahli dva bazeny na dvor a Risko s kamaratkou sa kupkali cely den
pipka
4. júl 2009
tak ja uz mam uhorky pozavarane, vycistila som aj chladnicku celu zvnutra aj zvonku 😉 povysavala a vytrela...a fucim jak lokomotiva :-p 😃
pipka
4. júl 2009
no zavidiim vam to spanie..hanula dnesnu noc spala priserne 8-( furt sa budila, o pol jednej rev a spat ani za svet, trvalo skoro pol hodinu, kym som ju ušúchala po chrbatiku a zaspala..a o druhej bola hore zase 8-( :-N o pol tretej zaspala a o siestej uz mala rano 😃 ..ale po mliecku som ju nastastie este učučkala a zaspali sme este do pol deviatej...rano isli s Vilkom von, tak som varila obed v klude a poobede isli zase, aby som mohla zavarata upratat...tak dnes je vilko otec dna 😃 😎 😃 😉
pipka
4. júl 2009
hrmí tu, dufam, ze zas nezacne liat :-|
jul
4. júl 2009
ja mam chvilu pokoj,dedko zobral maleho a isli otestovat novu cyklosedacku a prilbu...dufam,ze neskydnu :-S
pipka
4. júl 2009
a nasi sa prave vratili :-N 😃
jul
4. júl 2009
malemu sa lubilo,ale helmu mal na ocach chudak skoro nic nevidel,ale isli este raz :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli