Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
jul
6. mar 2009
mixka a ty kam chodis na tie tvoje?

aji,to nehovor,podla mixky je to tupe vyjadrenie :-N
ajka23
6. mar 2009
a pili ste uz kozie mlieko?
pipka
6. mar 2009
my mame dvaja spotrebu kravskeho mlieka 8 litrov na tyzden....co sme potom my dvaja? =-) 😃
mixka
6. mar 2009
teliatka na n.tu pipi
ajka23
6. mar 2009
kaslite uz na temu mlieko, sak je to uple jedno, ci davate uz teraz alebo az o rok, dva, aj tak vsetky deticky az vyrastu skoncia u Mc Donalda... 😃 😃 😃
jul
6. mar 2009
pipi,nemyslela som to tak,ja mam tiez na terase karton mlieka
pipka
6. mar 2009
kozie som skusala,ale moc mi nechutilo :-N ale ovcie mi chutilo viac, to som pila raz na salasi 😉
ajka23
6. mar 2009
a je uplne ine mlieko, co papaju teliatka od mamicky kravicky ako mlieko, co ma kravicka, co nema teliatko, vedeli ste to? 😉
pipka
6. mar 2009
normalne povedzte, ze sme dobytok 😃 😃 😃 😃 sak my aj sme 😃 keby ste nas niekedy skrytou kamerou sledovali 😃 :-N :-p teda hlavne moj Viliamko 😃 dufam, ze si to nebude tu citat 😃

jasne lius, ja som ta pochopila 😎
pipka
6. mar 2009
julis som chcela napisat :-N 😉
ajka23
6. mar 2009
tak takuto temu sme tu este hadam nemali, nie? =-) 😃 😃 😃
pipka
6. mar 2009
ano ajuska, to sme vedeli...teda nahodou som to raz davno kukala v telke, nejaky dokument o mlieku 😉
pipka
6. mar 2009
ale ja som taky mliekofil 😃 ja mliecko mozem stale a v akejkolvek forme a stave :-N :-p 😃
pipka
6. mar 2009
hanulka sa tu pri mne schovava v ohradke a normalne robi, ze kuk, kdeee je hanulka...kuk a taaak sa zlato rehoce 🙂 🙂 🙂 no idem ju asi zozrat 😃
jul
6. mar 2009
ved aj ja lubim mlieko,ale moje dieta az po 3.roku

kazda ako uzna za vhodne
jul
6. mar 2009
pipi,ona uz sama sedi?
pipka
6. mar 2009
jul sedi zatial len ked je opreta, ona teraz je na brusku a cez tu sietku na ohradke sa schovava a nakuka...no podarena je...a jak víska 😃 😃 😃 😃
pipka
6. mar 2009
babulky, musim jej ist dat papat, a poumyvat riady, lebo ked V dojde, tak sa zhrozi, co som tu cely den robila :-N

potom mi spocita prispevky na koniku a porazi ho 😃 😃 😃
ajka23
6. mar 2009
idem ja nieco porobit a asi aj vencit... :-|
papapa zatial
pipka
6. mar 2009
najlepsiu zabavu ma teraz s takym roztrhanym euroobalom :-N a ja vyhadzujem prachy za drahe hracky :-N :-N 😃
pipka
6. mar 2009
idi ajus, idu tože...papapapapa 😎
jul
6. mar 2009
ved aj my mame milion hraciek a ficime na umelych miskach z Ikei a flasi od mineralky 8-(
pipka
6. mar 2009
julis, vidis...k tomu sa este len prepracujeme 😃 😃 😃 ale aj stipce u nas boduju :-N
mixka
6. mar 2009
pipi, stipce su aj u nas zabava cislo jeden 😃
jul
6. mar 2009
uz sa mi vari sosovica,idem okupat maleho a snad mozem pri Panelaku uz jest 🙂
jul
6. mar 2009
pipi,ty tam nedavas cesnak?
mixka
6. mar 2009
ja davam cesnak
jul
6. mar 2009
ja som dala tiez,mne sa zda,ze aj moja mama dava
mixka
6. mar 2009
mnam, zavidim ti tu omacku, ja som sa s nou isla udrhnut, asi si cez tyzden spravim zas 😃
jul
6. mar 2009
ja som si spravila plny 5L hrniec.....som zvedava za kolko ho zjem :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli