• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
autor
julišššš,lasagne su paraaaadneeee :grinning: :grinning: :grinning: aj muffinkyyyyy :grinning:
13. júl 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, jake teplo dnes bolo, som sa pekne vyhriala... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ideme len na tri dni, trochu sa necham vymasirovat a uzijem si liecivu vodu a vyblaznim sa s neterami na tobogynoch, dojde tam cela moja rodina, aj mamina, tak budeme mat take male stretko... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
idem ja balit, ten moj este nie je doma z prace... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
keby sme sa nevideli, tak sa majte a uzivajte si letoooooooooooooo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. júl 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...toboganoch... :wink:
13. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super aji,zavidim v dobrom :wink: uzivajte si :slight_smile:
no ja som sa ani moc nevyhriala,kym nezmiznu komare,tak tam nemozem chodit :frowning2:
13. júl 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule uz mam konecne znacky :sunglasses:

dnes som aj R viezla :sweat_smile:
aj ma nasral...no co uz klasika :rolling_eyes:

ja uz nicomu nerozumiem :unamused:
13. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, maju postielku na najspodnejsich dierkach a viac dole sa to dat uz neda :confounded: dnes som musela s nimi lezat v izbe, ked som ich dala spat, lebo lenka zas vyliezla hore na postielku asi 5x a raz sme ju skoro nechytili :rolling_eyes:
13. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme to namontovali uplne dole,lebo ked sme to dali do poslednej dierky,tak aj tak bol vysoko a davala som mu na noc podusky keby nahodou vyliezol a vypadol,no nemala som uz na to nervy,tak sme to vyvrtali uplne dole.
13. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz maly pekne spinka v normalnej postielke,uz si pekne zvykol :slight_smile:
13. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak to julis, ze aj ta spodna poloha je dost vysoko, takze aj my prejdeme na normalnu postel a nejak bolo nejak bude :rolling_eyes: ked budu vybiehat a nebudu spat ich problem, ja si pojdem lahnut od svojej postele a budem spat :grinning:
13. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi,ja vecer ked idem spat,zamknem izbu,nech rano ked spim,nahodou nebehal po dome a nerobil neplechu,on si beha len po izbe a hra sa s hrackami,alebo si cita knizku,ked buchoce,tak sa preberem,zapnem mu telku a ja si este pospim a on kuka rozpravku.
13. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis a cez den ako spinka teraz, ked moze vyjst z postielky ??? ako ho tam donutis byt, aby spal ???
13. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spinka uz len poobede,nazenem ho do postielky ked vidim,ze si uz sucha ocka,zakryjem ho,dam mu cajik a zavrem dvere a idem prec....a on v pohode zaspinka a vecer to spravim tiez,pozhasinam,pozakryvam a dam mu flasku nech pije a idem prec...uz pekne zaspinka :slight_smile:
Trvalo to asi tak 4-5 dni,ked sa naucil.
13. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo zaciatku ma prisiel asi 100x skontrolovat do obyvacky :sweat_smile:
13. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas sikulinceka doma, zavidim veru :wink: to u nas to take idealne nebude ani omylom :rolling_eyes: nase tornda mi to osladia :grinning:
13. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius tu soooom uz si piekla? :confused: :wink:
13. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupali sme sa, ale len v utorok lius a potom uz bolo o nicom pocko :angry: :frowning2: ale preto ideme uz tento tyzden zase , aby sme neprepasli slniecko :wink:

ajus, ja tu mam plne vedro marhul, uz som robila dzem a rano ma cakaju marhulove gulky na zamrazenie, len mam nafullovany mrazak tak som zvedava, kam ich postrkam :sweat_smile: a este aspon 4 pohariky dzemu budem varit :grinning: mame tolko dzemov uz, ze mozem mastit palacinky do konca zivota :grinning:
13. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau pipilota :dizzy_face:
13. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, sikulky mas :sunglasses: :sweat_smile: :wink:

mne dnes hanula otvorila smetny kos a pochutnavala si na odpadkoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: skoro som odpadla, ked som ju nasla...ale tak bola ticho potvorka, sa jej pacilo asi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf mixilota :grinning:
pipi, obrovske sikulky :rolling_eyes: asi ma za chvilu odvezu nohami predkom :rolling_eyes:
aaaale neodvezu, vydrzis :sweat_smile: :sunglasses:

ja som dnes musela hanulu uspavat na rukach, to prvykrat v zivote... :rolling_eyes: ja neviem co jej bolo, ale taaaak plakala, jak keby ju na noze brali :frowning2: chudatenko moje...az sa triasla :unamused: a potom mi zahajala na rukach asi za 5 minut
13. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem cistit marhule na rano...taaaaak sa mi nechce :rolling_eyes:
sme dnes boli na 5 hodinovej vychadzke, chodidla mam samy pluzgier :rolling_eyes: :confounded: vecer som este leco varila a teraz ma cakaju marhule...bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz sa mi o nich aj sniva :rolling_eyes: :grinning:
13. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne Risko dnes stale plakal ked sa zobudil,ja neviem co mu bolo :unamused:

a ja som mu dnes vyberala z ust špak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
13. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi je nieco vo vzduchu julis :unamused: alebo tlak :confounded:
13. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ona nie ze by nechcela spinkat, to ona si zulila ocka stale, len akonahle som ju polozila do postielky, tak zacala taaak zalostne plakat a rucky natahovala a len hore a hore :frowning2: ...to nikdy nerobi, normalne si vzdy lahne, ja ju zakryjem, par krat posucham chrbatik a ona zaspinka s mackom alebo s havinkom, ale teraz...no nechapali sme :rolling_eyes: :frowning2:
13. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si sa musela pekne nachodit pipi :sunglasses:
13. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy plakala? mne maly okolo 3-tej pol 4-tej poobede
13. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanula si dnes odkusla vo vani zo spongie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jej furt nieco vyberam z ust :rolling_eyes: najcastejsie noviny alebo papier :rolling_eyes: dedko ju uz vola, ze skartovačka :grinning: :grinning: :grinning: vsetko potrha na cimpr-campr a zje :grinning: uz zjedla aj babkine križovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: babku skoro porazilo :grinning: ze este ani vylustene ich nemala :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu, nohy si necitim, chodidla ma stipu jak svina :unamused: :rolling_eyes:

poobede pekne spinkala vonku pocas vychadzky,vyse hodku a pol, vecer sme dosli domov s usmevom, ale po kupani, jak som ju ukladala o osmej, tak takyto rev :frowning2: ale potom mi zaspainkala na rukach a ked som ju potom polozila do postielky, uz bolo dobre.
13. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zase Riško stale hajzlak koštuje :angry: a tiez spongiu ,ukradne z vane a cuca :sweat_smile:
13. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok