Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
liaautor
13. júl 2009
julišššš,lasagne su paraaaadneeee 😃 😃 😃 aj muffinkyyyyy 😃
ajka23
13. júl 2009
juj, jake teplo dnes bolo, som sa pekne vyhriala... 😎 😎 😎
ideme len na tri dni, trochu sa necham vymasirovat a uzijem si liecivu vodu a vyblaznim sa s neterami na tobogynoch, dojde tam cela moja rodina, aj mamina, tak budeme mat take male stretko... 😃 😃 😃 😃
idem ja balit, ten moj este nie je doma z prace... 8-( 8-( 8-(
keby sme sa nevideli, tak sa majte a uzivajte si letoooooooooooooo 😎 😎 😎 😎 😎
ajka23
13. júl 2009
...toboganoch... 😉
liaautor
13. júl 2009
super aji,zavidim v dobrom 😉 uzivajte si 🙂
no ja som sa ani moc nevyhriala,kym nezmiznu komare,tak tam nemozem chodit 😞
jul
13. júl 2009
babule uz mam konecne znacky 😎

dnes som aj R viezla :-N
aj ma nasral...no co uz klasika 8-(

ja uz nicomu nerozumiem :-|
mixka
13. júl 2009
julis, maju postielku na najspodnejsich dierkach a viac dole sa to dat uz neda :-S dnes som musela s nimi lezat v izbe, ked som ich dala spat, lebo lenka zas vyliezla hore na postielku asi 5x a raz sme ju skoro nechytili 8-(
jul
13. júl 2009
my sme to namontovali uplne dole,lebo ked sme to dali do poslednej dierky,tak aj tak bol vysoko a davala som mu na noc podusky keby nahodou vyliezol a vypadol,no nemala som uz na to nervy,tak sme to vyvrtali uplne dole.
jul
13. júl 2009
mne uz maly pekne spinka v normalnej postielke,uz si pekne zvykol 🙂
mixka
13. júl 2009
vsak to julis, ze aj ta spodna poloha je dost vysoko, takze aj my prejdeme na normalnu postel a nejak bolo nejak bude 8-( ked budu vybiehat a nebudu spat ich problem, ja si pojdem lahnut od svojej postele a budem spat 😃
jul
13. júl 2009
mixi,ja vecer ked idem spat,zamknem izbu,nech rano ked spim,nahodou nebehal po dome a nerobil neplechu,on si beha len po izbe a hra sa s hrackami,alebo si cita knizku,ked buchoce,tak sa preberem,zapnem mu telku a ja si este pospim a on kuka rozpravku.
mixka
13. júl 2009
julis a cez den ako spinka teraz, ked moze vyjst z postielky ??? ako ho tam donutis byt, aby spal ???
jul
13. júl 2009
spinka uz len poobede,nazenem ho do postielky ked vidim,ze si uz sucha ocka,zakryjem ho,dam mu cajik a zavrem dvere a idem prec....a on v pohode zaspinka a vecer to spravim tiez,pozhasinam,pozakryvam a dam mu flasku nech pije a idem prec...uz pekne zaspinka 🙂
Trvalo to asi tak 4-5 dni,ked sa naucil.
jul
13. júl 2009
zo zaciatku ma prisiel asi 100x skontrolovat do obyvacky :-N
mixka
13. júl 2009
tak to mas sikulinceka doma, zavidim veru 😉 to u nas to take idealne nebude ani omylom 8-( nase tornda mi to osladia 😃
pipka
13. júl 2009
lius tu soooom uz si piekla? =-) 😉
pipka
13. júl 2009
kupali sme sa, ale len v utorok lius a potom uz bolo o nicom pocko ]-( 😞 ale preto ideme uz tento tyzden zase , aby sme neprepasli slniecko 😉

ajus, ja tu mam plne vedro marhul, uz som robila dzem a rano ma cakaju marhulove gulky na zamrazenie, len mam nafullovany mrazak tak som zvedava, kam ich postrkam :-N a este aspon 4 pohariky dzemu budem varit 😃 mame tolko dzemov uz, ze mozem mastit palacinky do konca zivota 😃
mixka
13. júl 2009
cau pipilota x-)
pipka
13. júl 2009
mixi, sikulky mas 😎 :-N 😉

mne dnes hanula otvorila smetny kos a pochutnavala si na odpadkoch :-p :-N skoro som odpadla, ked som ju nasla...ale tak bola ticho potvorka, sa jej pacilo asi 😃 :-p
pipka
13. júl 2009
caf mixilota 😃
mixka
13. júl 2009
pipi, obrovske sikulky 8-( asi ma za chvilu odvezu nohami predkom 8-(
pipka
13. júl 2009
aaaale neodvezu, vydrzis :-N 😎

ja som dnes musela hanulu uspavat na rukach, to prvykrat v zivote... 8-( ja neviem co jej bolo, ale taaaak plakala, jak keby ju na noze brali 😞 chudatenko moje...az sa triasla :-| a potom mi zahajala na rukach asi za 5 minut
pipka
13. júl 2009
idem cistit marhule na rano...taaaaak sa mi nechce 8-(
sme dnes boli na 5 hodinovej vychadzke, chodidla mam samy pluzgier 8-( :-S vecer som este leco varila a teraz ma cakaju marhule...bleeee :-p uz sa mi o nich aj sniva 8-( 😃
jul
13. júl 2009
aj mne Risko dnes stale plakal ked sa zobudil,ja neviem co mu bolo :-|

a ja som mu dnes vyberala z ust špak :-p :-S
pipka
13. júl 2009
asi je nieco vo vzduchu julis :-| alebo tlak :-S
pipka
13. júl 2009
ale ona nie ze by nechcela spinkat, to ona si zulila ocka stale, len akonahle som ju polozila do postielky, tak zacala taaak zalostne plakat a rucky natahovala a len hore a hore 😞 ...to nikdy nerobi, normalne si vzdy lahne, ja ju zakryjem, par krat posucham chrbatik a ona zaspinka s mackom alebo s havinkom, ale teraz...no nechapali sme 8-( 😞
jul
13. júl 2009
no to si sa musela pekne nachodit pipi 😎
jul
13. júl 2009
kedy plakala? mne maly okolo 3-tej pol 4-tej poobede
pipka
13. júl 2009
hanula si dnes odkusla vo vani zo spongie :-N :-p ja jej furt nieco vyberam z ust 8-( najcastejsie noviny alebo papier 8-( dedko ju uz vola, ze skartovačka 😃 😃 😃 vsetko potrha na cimpr-campr a zje 😃 uz zjedla aj babkine križovky :-p babku skoro porazilo 😃 ze este ani vylustene ich nemala 😃 😃 😃
pipka
13. júl 2009
fuu, nohy si necitim, chodidla ma stipu jak svina :-| 8-(

poobede pekne spinkala vonku pocas vychadzky,vyse hodku a pol, vecer sme dosli domov s usmevom, ale po kupani, jak som ju ukladala o osmej, tak takyto rev 😞 ale potom mi zaspainkala na rukach a ked som ju potom polozila do postielky, uz bolo dobre.
jul
13. júl 2009
mne zase Riško stale hajzlak koštuje ]-( a tiez spongiu ,ukradne z vane a cuca :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli