• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
halloute :grinning: ako sa mate ???
14. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojteeee, tak mam usulanych asi 75 marhulovych guliek...ked sa ma zima opyta, co som robila v lete..tak otvorim mrazak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
navarenych dalsich 12 poharov dzemu a este ma caka rano zehlenie a na obed vyrazame :sunglasses:
14. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, super fotky, vyzera to tam podobne ako my ked sme boli v Tucepi, kde ste to boli :confused:
14. júl 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius v Petrzke na Manesovom mas Eniki Beniki a na Sustekovej je detsky obchod ale teraz si neviem spomenut ako sa vola, ale maju tam vsetko aj kociky, ja som tam bola nakupovat rovno ked sme sli z porodnice, lebo som nemala take uplne malilinkate bodynka ani pyzamka a hanula bola este v tach 1-3 mes utopena :sweat_smile: ale za 2tt dorastla...tak sme tie nove nenosili ani mesiac :grinning:
14. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj zabi, teraz az citam, ze na Braci ste boli...tam sme boli z Tucepi na vylete lodkou...to je oproti :dizzy_face: :sunglasses: tam je kraaasne :dizzy_face:
14. júl 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babka s dedkom kupili hanule na meniny cervika :grinning: veeelka radost :grinning:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3025104&vReferer=%2Fphotos%2Fpipka
14. júl 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej to je super,to je hodacka? :grinning:
14. júl 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

pipi, mala je zlata :dizzy_face:

ake mate dnes plany ??? mne sa nic nechce v tomto posahanom teple :frowning2:
15. júl 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
no mne vobec nist :rolling_eyes: uz mam navarene,poprane,upratovat nebudem,lebo vcera ma bolelo brusko,tak sa na to mozem vyprdnut.
asi sa pojdeme aj s nelinkou poobede niekde okupat,chudatko,ta chodi jak otarena :confounded:
a mna caka masaz,jujjj,tesiiimmmm
pipi,je uz na prazdninkach :slight_smile:
aj my pojdeme,uz teraz sa tesim :slight_smile:
a vy mixi??co budete??
15. júl 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic lius, doma budeme, nejdem s krpkami do toho tepla von. ale poobede skocime k mojej mamce, nech maju kus zmenu a sa zabavia :slight_smile: teraz spia akurat, tak ja som si rychlo pozehlila a som dokonale uvarena :rolling_eyes:
15. júl 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojteeee, prave som dozehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a padaaaame, paaaaa :sunglasses:

ano julis, hojdacka :wink: aj dvaja sa zmestia...tak ked dojdete, mozu sa spolu hupat :sunglasses:
15. júl 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky :slight_smile:

ja idem maleho dat spat a ked zaspi,idem mu napustit bazen na dvor,budeme sa kupkat a poobede dojde R,tak som zvedava co vymysli :rolling_eyes:
15. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :sweat_smile:
pipi,myslim,ze Hanka by bola stale v lufte a Rišško stale na zemi :grinning:
15. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nemam ziadne zehlenie :sunglasses:

uz mam povasavane,upratane, riady umyte,navarene a ked maly bude spat este umyjem podlahy a hotovo
15. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuj.doma je to hrozne,aj vam doma zaspia krpci?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no juliššš,mozes prist k nam,tu je robotyyyyyyyyy :grinning:
15. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje deti spia :dizzy_face: ja akurat zvazujem, ze vezmem k mojej mamce poobede bazenik a dam im ho na balkone a mozu sa clapkat :slight_smile:
15. júl 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: liušššš pridem rada,ale ty povarujes maleho :sweat_smile:
15. júl 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vdacne budem varovat, ked mi niekto bude v tomto teple robit domace prace :grinning:
15. júl 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis :grinning: :grinning: :grinning:

ale uz naozaj padaaam, uz mame aj veci v aute, este sa zastavime v tescu pre pecivko a padaaaameeee :sunglasses:
papapapa a vydrzte tu nejako to peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne liuske, nech nie je horko :sweat_smile: lius, napusti do vane vlaznu vodu a po krk sa ponor :dizzy_face: pripadne šnorchel a potop sa :grinning:
15. júl 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pocit, ze sa mi potia aj mihalnice :rolling_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak cuduj sa svete, na to ako je horko, tak hanka dnes v noci spala od osmej do rana do siedmej v kuse, bez jedineho zamraucania...to sa mi uz asi dva mesiace nepodarilo :sweat_smile: vacsinou sa aj dva-tri krat zobudila :unamused:
15. júl 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes uz od 6-tej hore :sunglasses:
15. júl 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nase deticky nam dnes spravili budicek o 6tej :rolling_eyes: ale ma to vyhodu, ze pekne spinkali doobeda :grinning: len by som ich potrebovala ist teraz niekam znicit, aby spali aj poobede, lenze v tomto teple nehrozi, sedime doma
15. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurat maleho ulozila a uz aj spinka a idem sa vrhnut na tie podlahy a napustit mu bazen
15. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som doobedovala,rozmyslam,ze co navarim na zajtra :unamused:
15. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teraz varim krpkam cestovinky so zeleninkou a kuraci maskom :slight_smile: a zajtra je este dalekooo :grinning:
15. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuj ja uz mam podlahy hotove aj bazen napusteny a tece zo mna jak svina :rolling_eyes:
15. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zachrana z 3 strany
15. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes viezla sestru do mesta a ta ma pochvalila,ze mi to dobre ide v soferovani :slight_smile:
15. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok