Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
14. júl 2009

halloute 😀 ako sa mate ???

pipka
14. júl 2009

ajojteeee, tak mam usulanych asi 75 marhulovych guliek...ked sa ma zima opyta, co som robila v lete..tak otvorim mrazak 😀 😀 😀 😀
navarenych dalsich 12 poharov dzemu a este ma caka rano zehlenie a na obed vyrazame 😎

pipka
14. júl 2009

zabi, super fotky, vyzera to tam podobne ako my ked sme boli v Tucepi, kde ste to boli 😕

pipka
14. júl 2009

lius v Petrzke na Manesovom mas Eniki Beniki a na Sustekovej je detsky obchod ale teraz si neviem spomenut ako sa vola, ale maju tam vsetko aj kociky, ja som tam bola nakupovat rovno ked sme sli z porodnice, lebo som nemala take uplne malilinkate bodynka ani pyzamka a hanula bola este v tach 1-3 mes utopena 😅 ale za 2tt dorastla...tak sme tie nove nenosili ani mesiac 😀

pipka
14. júl 2009

jaaaj zabi, teraz az citam, ze na Braci ste boli...tam sme boli z Tucepi na vylete lodkou...to je oproti 😵 😎 tam je kraaasne 😵

pipka
14. júl 2009

babka s dedkom kupili hanule na meniny cervika 😀 veeelka radost 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jul
14. júl 2009

jeeeeej to je super,to je hodacka? 😀

susienka
15. júl 2009

😉

mixka
15. júl 2009

ahojte 🙂

pipi, mala je zlata 😵

ake mate dnes plany ??? mne sa nic nechce v tomto posahanom teple ☹

lia
autor
15. júl 2009

ahojte 🙂
no mne vobec nist 🙄 uz mam navarene,poprane,upratovat nebudem,lebo vcera ma bolelo brusko,tak sa na to mozem vyprdnut.
asi sa pojdeme aj s nelinkou poobede niekde okupat,chudatko,ta chodi jak otarena 😖
a mna caka masaz,jujjj,tesiiimmmm
pipi,je uz na prazdninkach 🙂
aj my pojdeme,uz teraz sa tesim 🙂
a vy mixi??co budete??

mixka
15. júl 2009

nic lius, doma budeme, nejdem s krpkami do toho tepla von. ale poobede skocime k mojej mamce, nech maju kus zmenu a sa zabavia 🙂 teraz spia akurat, tak ja som si rychlo pozehlila a som dokonale uvarena 🙄

pipka
15. júl 2009

ajojteeee, prave som dozehlila 😝 a padaaaame, paaaaa 😎

ano julis, hojdacka 😉 aj dvaja sa zmestia...tak ked dojdete, mozu sa spolu hupat 😎

jul
15. júl 2009

ahojte krasky 🙂

ja idem maleho dat spat a ked zaspi,idem mu napustit bazen na dvor,budeme sa kupkat a poobede dojde R,tak som zvedava co vymysli 🙄

jul
15. júl 2009

😅 😅
pipi,myslim,ze Hanka by bola stale v lufte a Rišško stale na zemi 😀

jul
15. júl 2009

Ja nemam ziadne zehlenie 😎

uz mam povasavane,upratane, riady umyte,navarene a ked maly bude spat este umyjem podlahy a hotovo

lia
autor
15. júl 2009

fuj.doma je to hrozne,aj vam doma zaspia krpci?? 😝
no juliššš,mozes prist k nam,tu je robotyyyyyyyyy 😀

mixka
15. júl 2009

no moje deti spia 😵 ja akurat zvazujem, ze vezmem k mojej mamce poobede bazenik a dam im ho na balkone a mozu sa clapkat 🙂

jul
15. júl 2009

😅 liušššš pridem rada,ale ty povarujes maleho 😅

mixka
15. júl 2009

ja vdacne budem varovat, ked mi niekto bude v tomto teple robit domace prace 😀

pipka
15. júl 2009

julis 😀 😀 😀

ale uz naozaj padaaam, uz mame aj veci v aute, este sa zastavime v tescu pre pecivko a padaaaameeee 😎
papapapa a vydrzte tu nejako to peklo 😝 hlavne liuske, nech nie je horko 😅 lius, napusti do vane vlaznu vodu a po krk sa ponor 😵 pripadne šnorchel a potop sa 😀

pipka
15. júl 2009

ja mam pocit, ze sa mi potia aj mihalnice 🙄 😀 😝

pipka
15. júl 2009

inak cuduj sa svete, na to ako je horko, tak hanka dnes v noci spala od osmej do rana do siedmej v kuse, bez jedineho zamraucania...to sa mi uz asi dva mesiace nepodarilo 😅 vacsinou sa aj dva-tri krat zobudila 😒

jul
15. júl 2009

my sme dnes uz od 6-tej hore 😎

mixka
15. júl 2009

aj nase deticky nam dnes spravili budicek o 6tej 🙄 ale ma to vyhodu, ze pekne spinkali doobeda 😀 len by som ich potrebovala ist teraz niekam znicit, aby spali aj poobede, lenze v tomto teple nehrozi, sedime doma

jul
15. júl 2009

ja som akurat maleho ulozila a uz aj spinka a idem sa vrhnut na tie podlahy a napustit mu bazen

jul
15. júl 2009

akurat som doobedovala,rozmyslam,ze co navarim na zajtra 😒

mixka
15. júl 2009

ja teraz varim krpkam cestovinky so zeleninkou a kuraci maskom 🙂 a zajtra je este dalekooo 😀

jul
15. júl 2009

fuuuuj ja uz mam podlahy hotove aj bazen napusteny a tece zo mna jak svina 🙄

jul
15. júl 2009

zachrana z 3 strany

jul
15. júl 2009

ja som dnes viezla sestru do mesta a ta ma pochvalila,ze mi to dobre ide v soferovani 🙂