• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
autor
haloo,haloooo

neflakame toooooo dievcataaaaa :grinning:
ja som cela spuchnuta :unamused: ,nohy ma bolia ako po pretancovanej noci :confounded:
18. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja som sa prave vratila z nakupov :slight_smile: kupila som krpkam nove plachty do velkej postele uz, postelne obliecky, nove rifliky, taaak sa tesim :dizzy_face:
18. júl 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TO JE ALE POCASIE :rolling_eyes:
18. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste boli nakupovat mixi??
ja som rada,ze je takto,konecne ulava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. júl 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dnes zmokla ako kura, boli sme na tom krste... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
okrem toho mam kompletne polamane muskaty a paradajky a vsetko, takze sa tesiiim... :angry: :angry: :angry: :angry:
18. júl 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, je 13 stupnov, tak teda take ochladenie nehlasili... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
kto vie, co robi pipi... :unamused: :rolling_eyes:
18. júl 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
konecne nam ide kablovka :slight_smile:
ja som bola dnes v kome,prespala som skoro cely den,konecne sa citim dobre :slight_smile:
18. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste?? :rolling_eyes:
19. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu na chvilu :slight_smile:

liu, isli sme povodne na trh s mamcou na zeleninu a je tam stanok, kde predava jedna pani s manzelom detske oblecenie, su to vsetko slovenske vyrobky a dobra kvalita, ziadny cinan a tam som babam kupila rifliky na traky a este mi aj zlavu dala, ze ked beriem dvoje :grinning: a potom sme sli do tesca na mlieko a tam som dokupila plachty a postelne obliecky krpatym, ruzove s motivom macika :slight_smile:
19. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

my sme dnes boli u nasich,na nakupe v Tescu a potom sme sedeli so svokrom na terase a dali si pohar vina :sunglasses:
19. júl 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ste porabali dnes vy?
19. júl 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli v cirkuse :dizzy_face: ..bolo super.
19. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy...dnes ide svokra na tyzden do ciech ku dcere.....jaaaaaj, to sa bude dobre dychat :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZABI SUPEEEER,tesim sa s Tebou :sunglasses: :grinning:
20. júl 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, moc som sa tesila.....svokra zostala doma :rolling_eyes: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nevybavila sa u ocnej, tak musi ist v stredu...no co uz. Ale v auguste ide este do Chorvatska na 10 dni, tak to mam iste, ze tu nebude :dizzy_face:
20. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. júl 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som domaaaaa :wink:
20. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, kde na trhu si nakupovala? :confused: a kolko stali rifliky? :confused:
20. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa v stredu, stvrtok a piatok vykupali do zblaznenia...juuuj, mali ste vidiet hanulu, lietala po tom velkom bazene jak stihacka, sme jej dvaja s dedom nestihali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
a v sobotu a v nedelu, zima jak svina, ale sak mali sme aj teple oblecko, tak spala v kociku na balkone a alebo sme sa hrali v dome, ten dom je veliky, tak len kym s dedom obehli vsetky miestnosti, tak pol dna fuc :grinning: najviac miluje kukat po garazi a pivnici vselijake dedove tegliky a krabicky :sweat_smile: :grinning:
20. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi...to potesi, co :sweat_smile: :confounded:
20. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, supeeeerrrrrr :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ....som nadsena :angry:
20. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboooj, raz aj ona odide :sweat_smile: :grinning:
20. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi,si ece tu?
20. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: potrebujem zistit u Vilka,ze ako si zmenim video nahravku stiahnutu z mobilu vo formate mp4 na MP3 :unamused:
20. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :rolling_eyes:
21. júl 2009 o 04:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia, ty nemozes spavat ? :confused:
21. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze dobre rano lius... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to som sa akurat otacala na druhy bok... :wink:
vcera som bola s dievcatami na Zeleznej studienke, no utekali sme odtial, tolko komarov som este nezazila... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: som cela dohryzena... :confounded: :confounded: :confounded:
21. júl 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, nevies mi povedat nejaky link na tie tigre v Kostolnej pri Senci? :unamused:
21. júl 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to som uz od 3tej hore,bolo mi strasne zle :(
co nejdete na kupko aji??
21. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok