• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
caute,
tak ja mam za sebou tiez zavaranie. Zavarila som si cucoriedky a zajtra ma caka 15 kg broskyn a dve torty, este musim stihnut ist na nechty a popri tom obriadit Fifca ...no neviem, ci mi bude stacit 24 hodinovy den.
Pipi, co stoja u vas uhorky ?
22. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja spat, lebo dnes som vstavala o pol siestej a mam toho dnes tak akurat dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :slight_smile:

no pipi,neviem neviem,ale snad by som sa uz odhodlala aj mimo nasej dzedziny :sweat_smile:
22. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
nic si neprepasla pipi :grinning:
23. júl 2009 o 05:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabi?? :sweat_smile: ja dnes asi nic nerobim,konecne :slight_smile:
no to dufam juliššš.cakam kedy pojdeme na kavickuuuuuuuuuuuuuu
23. júl 2009 o 05:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

pipi, nechodili sme traz von, lebo krpky boli chore, ja som bola chora a nas ocko tiez. ale inak chodime von len rano, kym je chladnejsie na nejaku hodku a potom uz do toho tepla vobec. neviem si predsatvit, ze by som mala v tom horku za nimi behat :confounded: a dalsia vec je, ze nemozu baby chodit do piesku, lebo su hned flakate a vyhadzane a svrbi ich to a zese behat za nimi len tak bezcielne je o nicom...
23. júl 2009 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LIUšššš,tak vymysli miesto nejake,nech si prejdem cestu ci to zvladnem :sweat_smile:
23. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, na trhu sme kupili za 60 centov, ale maju rozne, aj za 1€ maju :wink: ale take ukazkove, vsetky rovnako velke...no vilko usetril, kupil zatocene, no na hovno sa to cistilo a ukladalo do poharov :angry: som ho preklinala pri kazdej jednej uhorke :grinning:

ale uz to mam za sebou chvalabohu a rok nechcem zavaranie ani vidiet :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mam aj marhule zavarene, aj dzem navareny, aj ribezlovy aj visne som v rume nalozila na gulicky, aj marhulove knedle zamrazila, tak tento rok uz nerobim NIC :grinning: ...ako dlho mi to asi vydrzi? :sweat_smile:
23. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
furt sa mi vypina pocitac :angry:

som tu dnes len tak na pol oka, lebo mi dojde svokra na obed, tak varim a peciem strudlu... :sweat_smile:
23. júl 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi a co im bolo? nejaka viroza? :confused: rychle sa uzdravte :wink:
a k vode nechodite? :confused: myslim vsetci? nie ty sama s nimi :sweat_smile: keby si sa sama vybrala na Rosnicku, to by bola myslim hotova katastrofa :grinning: ...pre teba asi :unamused: :sweat_smile: ale snad s maminou by sa dalo, ci nie? :confused:
23. júl 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, hej viroza, cela rodina :confounded: k vode nie, vsak vies, ze baby maju oblicky a nemozu sa kupat v inej vode, ako v slanom mori :frowning2:
23. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, zabudla som :rolling_eyes: skoda, sme mohli aspon raz na kupco ist :unamused:

a tie rifle si im kde kupovala :confused: ...to si mi stale nenapisala :frowning2:
23. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, na mileticke v ulicke prvej ale nie od zeleniny ale od tych murovanych predajni, je tam stanok na lavej strane a tam predavaju manzelia uz skoro na dochodku vypadaju ze su a u nich. su to slovenske vyrobky, ziadna cina. a stali jedny 9,90 tusim, ale dala mi ich za 9, ze ked beriem pre dvojky, ze mi da zlavu :grinning:
23. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, musim tam zbehnut a kuknut :wink: , a su tie rifle na traky?
mohla by aj mne dat zlavu, lebo ja by som malej vzala aj troje gature na jesen...aj ked rozne :slight_smile:
23. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam kde maju vedla aj periny z Ruzomberka? :confused:
23. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie pipi, to si uplne mimo :grinning: presne na opacnej strane, v tych murovanych, okolo ktorych sa da ist do zdravotnej poistovne :slight_smile:
23. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty myslis z tej strany, nie od krizovatky Mileticova - Zahradnicka, le zo strany trencianskej :confused:
23. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako keby pri vychode z trhoviska? :confused:
23. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim to tam prestrikovat krizom krazom a bez rifli neodidem :grinning:
23. júl 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pipi, presne tu stranu myslim :dizzy_face: ved si ich ani nevidela este :grinning: ale su zlate, tmavomodre a maju taku ruzovu macicku na naprsnom vrecku a na jednej nohe :slight_smile:
23. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak nemusim mat rovnake, staci ak budu kvalitne a pekne a snad uz nejake kupim :wink:
23. júl 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz jedny som jej kupila na inzerat za 3€, su celkom pekne, ale sa mi nezda, lebo je na nich ze 12-18 mes a uz teraz su hanule dobre...tak neviem ak stale bude rast tak za dva mesiace jej budu kratke, tak chcem kuk nejake zimne a jesenne galoty :dizzy_face:
23. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,ty si potom mozes otvorit obchod z riflami
23. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis :grinning: ..ale mame len dvoje :grinning: :grinning:

mixi, dnes sme kupili mačičkovééééééé :grinning: :grinning: :grinning:

akurat sme sa vratili, som uvarena nadobro :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to sme boli pri vode :sweat_smile: a hanula ma energie za troch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: ja tu jak skapacina lezim a ona jak s vrtulkou v ritke vyvadza :grinning:
23. júl 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dietatko ulozene, mala by som zehlit, ale straaaasne sa mi nechce :rolling_eyes:
23. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam take nervy na toho hajzla ze az :angry: :rolling_eyes:
23. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na R :confused: co sa zase stalo? :fearful: :fearful: :unamused:
23. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miesto zehlenia som spraskala kukuricku :sweat_smile:
23. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi a teta na mileticke si ta pamatala, ze nikto tam v poslednej dobe nekupil rifle, len asi pred tyzdnom jedna pani hned dvoje :grinning: :grinning: :grinning: tak som povedala, ze na jej doporucenie som tam a ze ked chce, dohodime jej tam dalsie zakaznicky :grinning: :grinning: :grinning: tak dala zlavu aj mne a mam ich za 9,30€ :sunglasses:
23. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem na to zehlenie teda... :rolling_eyes:
23. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok