Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
2. mar 2009

dnes by nam mala aj zabka napisat tu slubenu prihodu zo vcera 😀
len neviem, ci dozijem...nejak ma dnes po tej prebdenej noci uz lame 🙄 🙄 🙄 asi dnes pojdem hajat skor a precitam si ked, tak zajtra 😅

ak by som sa odmlcala na dlhsie, tak spim 😨 🙄 😀 ...bru nocku, pre istotu zelam 😉

lia
autor
3. mar 2009

dobre ranko

zachrana 🙄

mixka
3. mar 2009

ahojte 🙂

ake mate dnes plany ??? ja sa chystam s detmi von a mala by som mraznicku odmrazit, bleee to ja nerada 😖

ajka23
3. mar 2009

cafte, tak uz sme v 6tke? 😨 😨 😨

ajka23
3. mar 2009

vcera som si zabudla mobil doma, no bola som jak bez ruk, katastrofa... 😖 😀 😀 😀

ajka23
3. mar 2009

de ste? vy kecate zasadne vtedy, ked som ja v praci... ☹ ☹ ☹

ajka23
3. mar 2009

zachranujem nas z druhej strany a idem do prace... 😖

mixka
3. mar 2009

ja tu na skok. mamina mi zobrala deti von a ja odmrazujem ☹ 😀

jul
3. mar 2009

cafffteee,
my sme sa prave zobudili 😅 ale maly uz tusim nekasle,marodik moj 🙂

mixi,to mas super 😉 ze ti mamina kočky vzala von......zavidiim 😒

jul
3. mar 2009

myslite ze by som uz mohla ist aspon na chvilku s malym von?

soplik nema,teploty nema uz davno a co sme hore len raz zakaslal 😒
ja neviem,nechcem riskovat,ale islo by len o hodinku 😒

pipka
3. mar 2009

julis, podla mna mozte, je pekne a teplucko 😉

my sme sa uz vratili od dokiny, tak nastastie hanulka ma uska v poriadku, poslala nas aj na ORL, aj tam mi potvrdili, ze je uplne v poriadku a vsetko je to nen tymi nestastnymi zubalmi 😅
ale dnes spinkala uuuplne v pohode, pekne zaspala hned o siedmej a prvykrat bola hore o jednej, napapala sa a o siedmej vstavala 😉 potom sa napapala zase a schrupli sme si do stvrt na desat 😵

pipka
3. mar 2009

mixi, uprimnu sustrast 😀 nechutna robota, ja uz to mam chvalabohu za sebou 😅 som musela odmrazit a vyumyvat, ked sa mi pokazila v januari 🙄 😒
mas kombinovanu s mraznickou, ci samostatne? 😕

jul
3. mar 2009

no vidis,je to tymi zubadlami 🙂
presne jak u nas 😉

jul
3. mar 2009

tak asi pojdem von,nech si pospi na cerstvom vzduchu,lebo uz je to na porazenie doma 🙄

mixka
3. mar 2009

pipi, uz to mam za sebou nastastie 🙂 bez asistencie deti som to zvladla celkom dobre 😀 . mam hore chladnicku samostatne a dole sufliky mraziarenske 😀

pipka
3. mar 2009

mne o jednej fifinka zaspinkala v postielke, tak pockam nech sa sama zobudi a aj my este pojdeme von 😉 Normalne som si to vychutnavala jak je pekne, uz sme bez fusaku boli a fajne je 😵 😵 😵

cerstvy vzduch je cerstvy vzduch 😎

pipka
3. mar 2009

mixi to mas tak jak my a mas dva kompresory alebo len jeden? Teda ci sa ti da zvlast vypnut len chladnicka a mrazak zatial ide alebo vzdy musis vypnut oboje 😕

jul
3. mar 2009

ja tiez nedam fusak,len nanoznik a uz aj druhu bundu,nie tu paperku.

pipka
3. mar 2009

no presne tak sme aj my boli julis, mala termogate, svetrik, bundu s kapuckou, zabalena v deke a nanoznik 😉
vcera mala este fusak a totalne spotena bola 😒 hlavicku mala uuuplne mokru 🙄

mixka
3. mar 2009

pipi, musim vypnut oboje ☹

jul
3. mar 2009

no my uz doma,maly chcel furt chodit,no vsade blata 😖 tak len sa vozil.

lia
autor
3. mar 2009

ahojte 🙂
ja som uplne znicena 🙄
akurat som urobila veceru a uz sa tesim ako sa vyvegetim 🙂
co nove??uz je celkom dobre vonku,ale nohy nele musim stale balit a natierat tym smradom 😠
uz nech je sucho a nech to ma zahojene

pipka
3. mar 2009

aj my sme uz doma 😉 ja sa tuz taaak tesim, ze je dlhsie svetlo a nemusime uz o stvrtej strasit doma 😅

pipka
3. mar 2009

lius a z coho si taka unavena? 😕 sak si stale doma? 😅 z toho varenia? 😀

jul
3. mar 2009

a ja sa uz tesim,ked bude teplo a nebudem musiet maleho pol hodinu cpat do tych svetrov a bund a capic 😝

lia
autor
3. mar 2009

nie som doma,dnes som od rana v uliciach 🙄 znicena som z cvicenia,dnes ma znicil :(

pipka
3. mar 2009

ty mas osobneho trenera? Ci to len tam nejaky instruktor? 😕 ta obdivujem, ja by som sa znicit nenechala 😝 akonahle nevladzem..koncim 😀

pipka
3. mar 2009

julis, napodobne 😎 a satocky uz budeme nosit, siltovka na hlavu a ide sa 😵 😵 😵
detske vyzivy do kabele a vyrazime na cely den k vode 😎 😎 😎 uuuuz sa tesiiiim na letooooooo 😎 😎 😎

pipka
3. mar 2009

dnes som zase slamena 🙄 hanulka uz spinka, tak si vychutnam ordinaciu aspon 😉

lia
autor
3. mar 2009

hej,mam osobneho trenera,keby som to brala ako ty,tak by to nemalo vobec vyznam.