• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
dufam, ze keby zacalo liat, tak ho napadne dat na kocik igelit :sweat_smile: :confounded:
5. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja francuzaky, telepatia? :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co porabate, ked sa teraz neda kupat?
vcera sme boli v meste, ked doprsalo, dnes sme neskoro vstavali, tak akurat sa prebereme, ja som pri PC a ona pozera Titanic... :wink:
sme na rovnakej kucharskej vlne :grinning: :grinning: :grinning:

o chvilu dojde aj mixka aj julis, ze robia francuzaky :grinning:
5. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, urcite ho napadne... :confounded: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
to je dlllhy film, tak mas tri hodky pokoj :grinning:
ja som sa chystala uz vcera, ale radsej sme vyrazili do mesta a istil to MCkac... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa ocmukuju v tom aute... :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Dudusa by mohla aj castejsie chodit, ze odkazujem... :angry: :angry: :angry: :wink:
5. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jak poznam mojho brata, tak sa skor niekde schovaju ako by ho napadlo kuknut pod kocik a nasukat nan ten igelit :sweat_smile: ...a to som ho nanho upozornovala, ze ho tam ma, ale bavil sa s malou a predpokladam, ze ma absolutne nevnimal :rolling_eyes: :grinning: ...sak chlap :sweat_smile:
5. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: aj ja som jej povedala, sak je stale doma , ale teraz nieco prerabaju, tak asi slovne asistuje :grinning:
5. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked mi doperie, neviem ci mam vyvesit pradlo von...lebo vcera som vyvesila z okna a do 10 minut lialo :angry: tak som to prevesila na susiak a kym som isla na wc, tak hanula to poctivo vsetko postrhala dole :angry: :grinning: aj som ju nafotila...svinucha mala...a vesala som jedno pradlo 3x :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dudusa ma odo mna slovne napomenutie za absencie... :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkazem :grinning:
5. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez v pracke pradlo, sak sa uz tolko neopakuj po mne... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa presunut k svojmu pc, lebo sedim za vilkovym a keby dosiel domov, bolo by peklo na zemi :grinning:
5. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanula je cely tato na tej satickovej fotke.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...a uz narazili na ladovec...
na de si? kym ty prebehnes to vase velke sidlo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, celyyy tato :grinning:
5. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu, len mi mama zavolala, aby som jej jeden mail vytlacila, tak som pracovala. :wink:
5. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, jak sa mi nic dnes nechce... :confounded: :confounded: :confounded:
5. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme boli vcera v trznici na zmrzline a ten predavac, ci nie som zo senca, nakoniec vysvitlo, ze ho poznam z jednej kaviarne, kam som chodila pred pracou... :sweat_smile: svet je maly... :unamused: a pred tym som stretla jedneho chovanca zo senca, si predstav, ze mi poklepal po ramene, clovek by si myslel, ze radsej prejdu na druhu stranu cesty... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa odhodlavam na to varenie...ale tiez sa mi nechceeee, lebo ked si predstavim ze potom umyvat riady v tej studenej vode, brrrrr :rolling_eyes:
5. aug 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, nikdy nevies kde na akeho chlapa natrafis :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento rok kasles na bazen u nas, ci co? :angry: :confused: :confused: :confused:
5. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajusik, asi ta opustim, idem predsalen ten obed spravit kym je mala prec, lebo potom, ked sa mi mota okolo noh, tak nespravim nic :sweat_smile:
priebezne sem budem nakukat, ale nemozem tu sediet stale :grinning:
5. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, aj ja idem, tak papapa :wink:
5. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy mame dojst? Sak tam stale niekoho mas :frowning2: ...my tam chceme mat sukromie :grinning:
5. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok