Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
13. aug 2009

ved preto sa pytam,lebo ja by som zomrela keby som musela lezat cele tehu,teraz tu uz nemozem sediet,musim zmenit polohu
mne praveze dlhe prechadzky robia balzam na dusi aj nohach 😀
tak sa drzkajte 😉

pipka
13. aug 2009

halo halo 😉

lia
autor
13. aug 2009

caf pipi,ty zijes??

dudu
13. aug 2009

ideme do tej ikea, tak sa maj, sak ja sa ozvem 😉

pipka
13. aug 2009

zijeeem liuska, ale straaasne rychlo 😝 😀

duduska kraasneho boxerika mate 😵 😎 tomik musel byt prestastny ked to videl na 3D 🙂

dudu
13. aug 2009

jej cwes pipiska, uz ste sa zobudili?
no ale uz idem lebo drahy hundre 🙂

dudu
13. aug 2009

sak ani nedychal 😀

pipka
13. aug 2009

tak dobre nakup a poreferuj, co maju vyhodne, aj ja sa tam chystam 😉

idem kukat fifinke narodeninovu torticku, jednu jej upeciem, ale jednu by som rada aj objednala, taku pjeknu nejaku...ale neviem aku 😅 😨 dajte mi nejaky tip

pipka
13. aug 2009

my sme vstavali skorooo, uz rano ma hanulka za sebou dve ockovania ☹ ale zvladla to hrdinsky 😉 stretli sme sa so sykiovcami, pozdravuju ta 🙂 potom sme boli na vypredajoch v tescu, ficala som domov navarit, teraz su s vilkom vonku a o stvrtej ho idem vystriedat, lebo ma nejake stretnutie s klientom 😝 😵

ajka23
13. aug 2009

tak ja mam ale na vas stastie... 😠 😠 😠 😠
mam tu romskych robosov, huraaaaaa, budeme mat zachod... 😀 😀 😀 😀 😀 .. a splachovaciiii... 😀 😀 😀 😀 konecne nam kopu tu kanalizaciu... 🙂 v zivote by som nepovedala, ze taka blbost mi spravi taku radost... 😅 😅 😅

vivi77
13. aug 2009

jeeej, duduska, ahoj, gratulujem k vasej krasnej prekrasnej fazulke 😵 je to krasny pocit vidiet babatko ako si kopka v brusku, ze? aj ja si pamatam, ze som bola cela bez seba 🙂

vivi77
13. aug 2009

pipi, ako si dopadla v tescu na vypradajoch? do ktoreho si isla, do mesta? aj my sa chystame, tak som zvedava 🙂

inak oslavu pre hanulu aku planujete?

lia
autor
13. aug 2009

wc vie urobit najvacsiu radost aji 😀 to poznam 😀
az dve torty bude mat Hanula??to bude velka oslava 🙂
ja som sa teraz zobudila,dnes som nejaka zlomena,najradsej by som bola v posteli cel&y den,vzdy ked sa zmeni pocasie na taketo,ze neni ani tak,ani tak,ja som jak vyzmychana handra 😖 .mala sa tiez akurat zobudila a uz cirkusuje 😀
idem kuk dudufotky 🙂

lia
autor
13. aug 2009

ahaa,to asi nie je aktualna fotka 😅

pipka
13. aug 2009

ajus, no to potesiiiiii 😀 😀 😀 😀

vivinka vitaaaaaaj, konecne si k nam zavitala 😉 , mail si dostala?
v tescu som bola na kamennom, klasika, to mam najblizsie 😉 mame 4 nove bodyna, za cenu dvoch 😵 , este dve tricka na buduce leto po 1€ a dvoje tesco pancusky na zimu sme kupili, cakom prask ˝10€ som tam nechala 😎 😎 no nekupte to 😀

pipka
13. aug 2009

dudus a vy ste ako nakupili? 😕

pipka
13. aug 2009

vivik, ale ak chcete este vo vypredaji nakupit, tak svihajte co najskor, lebo dnes je druhy den, co vypredaj zacal a uz maju len zopar veci...a pochybujem, ze to dokladaju... 😒 😅

pipka
13. aug 2009

no torty budeme mat dve, jednu budem piect ja, a druhu chcem objednat taku detsku, tak kukam kukam a furt sa neviem rozhodnut aku... 😅

oslavy budeme mat tiez na dvakrat, jednu pre rodinu, cize babky a dedo a druhu pre kamosov...prva bude u nas doma vo stvrtok a druha v Jakubove v sobotu, ja by som najradsej, keby bolo pekne, aby sme to mohli na zahradke robit, a deti, co tam budu, si pospia v kocikoch, ked bude treba 😎 no ved uvidime este... 😉

pipka
13. aug 2009

boooze, tych torticiek od vymyslu sveta maju tie zienky...clovek si nevie vybrat, pomoooooc 😲 😀

asi budem davat robit kazdy rok aspon tri 😅

jul
13. aug 2009

ahojteeee🙂)))

pipka
13. aug 2009

ahoooooj 😉

jul
13. aug 2009

co porabas?

pipka
13. aug 2009

prave som dosmazila zbytok placiek...a odolavam 😀 chcem ich nechat na zajtra a nechcela som tu trosku skladovat v takej velkej doze, co mi tam zaberala pol chladnicky 😅

a kukam torty furt 😎

jul
13. aug 2009

ja tlacim akurat segedin,babka mi dala 😅
doteraz som tu mala kmotru a idem asi zehlonit 🙄

pipka
13. aug 2009

ja som dnes len oprala, este to schne, tak zehlenie ma caka zajtra 🙄 😅

jul
13. aug 2009

a ake placky si robil? zemiakove?

pipka
13. aug 2009

patizonove 😉

jul
13. aug 2009

hmmm mnaaaaam 😝 😝 😝 😝 😝

jul
13. aug 2009

ved si daj jednu 😀

pipka
13. aug 2009

eeeeee, musim vydrzat, uz je vela hodin, dam si na ranajky 😀
rano ide vilko s malou von a ja idem torticku objednat, tak si dam na cestu 😉