• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
moje babatko uz zacina chodit a to je zaciatok konca kocikovaniu :frowning2: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co ti nestacia dva?? :sweat_smile: na co by ti bol henten??
13. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi....skus urobit ten mramorovy korpus a krem z ladovych gastanov....s bananmi...ta torticka je fakt mnam. Ja robim len tuto....a kazdy si ju chvali......lebo svekrusa robieva vacsinou tie maslove kremy....ja osobne ich nemam rada.
no sak pre druhe babo :grinning: ...ak by bolo.... :sweat_smile:
pipi..never tomu...Filipko sa hrozne nerad vozil v kociku, ked bol maly....teraz ked idem do obchodu, tak ukaze na kocik...a uz sa mi tam pcha....este ani kocik nie je vonku :sweat_smile:
13. aug 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, sup recept do IP :sunglasses: a podrobny, najlepsie aj s fotkami :grinning:
bo jednu tortu chcem aj pre dospelych :dizzy_face:
13. aug 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi...hodim teraz do albumu fotky, co som robila fifcovi...kukni za chvilu.
13. aug 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kedy bude??
ved to je zbytocne,nie??ved ty mas kvalitnejsie kocare ako tento :astonished:
13. aug 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tie kremove tiez nemam rada, bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ja najradsej ovocne,banan-coko, sacherku, alebo aj ja gastanovu robievam, ta je mnam :wink:
13. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki zabi :wink:

ale ked ja nie som taka sikula jak ty :sweat_smile: :grinning:
13. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, peregaca sa nevzdam, ten je dobry, a ten cerveny HOCO sportak co mam na inzerat predam po Hanke urcite, a AK by bolo druhe...ak...tak potom poriesim nieco zase...mozno zase ojetinku nejaku...necham na osud :grinning:
13. aug 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tento kocik je dost dobry, som mala moznost ho vyskusat, dobre sa s nim manevruje, je lahky, skladny a paci sa mi :wink:
13. aug 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj,takze chces novy sportak alebo novy hlboky??
13. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukaj pipi....potom to zmazem.
13. aug 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabi,ty takto pecies?? :sweat_smile: paraaddaa,sklanam sa
aj aj lius, to je trojkombinacia :wink: , ale to len sniiiivam zatial :grinning:
tento sa mi paci
http://www.tomsta.sk/product/baby-smile-v-max-11-22324/
zabi, uz su fotky? :confused:
autor
tak predaj pipi a kupuj novy,basta fidli motyka
13. aug 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia....moja prva torta bola tak oranzova....pre krsneho syna. Je to potiahnute tou hmotou, ktora sa robi z cukrikov JOJO....alebo HARIBO....vsetko odkukane z netu....esteze ho mame :slight_smile: ....robila som aj vlacik Tomas...ale neviem, kde to mam ulozene :sweat_smile:
13. aug 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius :grinning: :grinning: :grinning:
a vilko sa so mnou rozvedie na fleku :sweat_smile: :grinning:

zabi, ty si inaaa cukrarka :sunglasses: na teba ja nemam :wink:
13. aug 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pipi...uz su :slight_smile: ....a davno spapane :grinning:
13. aug 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj na to potahovanie predavaju taku hmotu, co len rozvalkas a potiahnes tortu...ale neviem kde to kupit :confused: na nete to uz nestiham...to kym mi pride... :rolling_eyes:
13. aug 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabi,z coho??no mne to zbytocne hovoris,ja sa taketo torty radsej ani nebudem pokusat robit :sweat_smile: :grinning:
tak nekukaj aby ta to nepokusalo :grinning:
13. aug 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, odpadavam od unavy :rolling_eyes: , lucim sa pre dnesok, paaaaa, idem haji
13. aug 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi...urcite by si to dokazala aj ty....ved ja som predtym robila len tu trasenu tortu...a to som korpus kupovala :sweat_smile: ...vacsinou, ked si mozem nieco zjednodusit, tak nevaham :sunglasses: . Len ma to zaujalo....tie pekne torticky....a je to celkom jednoduche, tak som skusila. Napis mi majla do IP...poslem ti tie odskusane receptiky...mam to ulozene, tak to nemusim prepisovat.
13. aug 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
paaa babule,ja si idem citat,dufam,ze precitam cely casopis :sweat_smile:
13. aug 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius...z tych cukrikov JOJO..take penove ruzovo-biele alebo haribo...to su take penove jahodky, alebo take zavrtky...aj take rezance farebne byvaju.
Ono to roztopis v mikrovlnke s vodou, troskou kys. citronovej...troskou cery....potom do toho pridas prask. cukor a vypracujes hmotu.....a s tou to potahujes.
Toho mcqueena som robila s kupovanou hmotou K2.
13. aug 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prajem dobru nocku...lia..ja som po dvoch rokoch zacala citat tie casopisy mamina, mamaaja a dieta, co som si vzdy kupovala..normalne tam nachadzam kopec zaujimavych veci....zasa :slight_smile: . Inak mne tieto casopisy hrozne pomohli, hlavne pri kojeni..ked som mala nejaky problem...tak som nalistovala a nejake mudre rady odcitala a problem sa poriesil :slight_smile:
13. aug 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabi,je to super casopis,teraz mam mama a ja,ale pojdem kupit aj maminu .praveze ja som sa este nikde nedocitala o kojeni :confounded: mam z toho troska hokej,dufam,ze to zvladnem.a ten som aj vecer citala :wink:
14. aug 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, potom ti rada poradim...aspon teda to, co budem vediet :o)....kojila som do 8 mesiacov....potom uz Filipko nechcel velmi, tak som uz mala menej mlieka...a casom sa stratilo uplne. Ale na prvy krat celkom slusny vykon :grinning:
14. aug 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok