Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
13. aug 2009

moje babatko uz zacina chodit a to je zaciatok konca kocikovaniu ☹ 😀 😀

lia
autor
13. aug 2009

co ti nestacia dva?? 😅 na co by ti bol henten??

zabka132
13. aug 2009

pipi....skus urobit ten mramorovy korpus a krem z ladovych gastanov....s bananmi...ta torticka je fakt mnam. Ja robim len tuto....a kazdy si ju chvali......lebo svekrusa robieva vacsinou tie maslove kremy....ja osobne ich nemam rada.

pipka
13. aug 2009

no sak pre druhe babo 😀 ...ak by bolo.... 😅

zabka132
13. aug 2009

pipi..never tomu...Filipko sa hrozne nerad vozil v kociku, ked bol maly....teraz ked idem do obchodu, tak ukaze na kocik...a uz sa mi tam pcha....este ani kocik nie je vonku 😅

pipka
13. aug 2009

zabi, sup recept do IP 😎 a podrobny, najlepsie aj s fotkami 😀
bo jednu tortu chcem aj pre dospelych 😵

zabka132
13. aug 2009

pipi...hodim teraz do albumu fotky, co som robila fifcovi...kukni za chvilu.

lia
autor
13. aug 2009

a kedy bude??
ved to je zbytocne,nie??ved ty mas kvalitnejsie kocare ako tento 😲

pipka
13. aug 2009

ja tie kremove tiez nemam rada, bleeee 😝 😅 ja najradsej ovocne,banan-coko, sacherku, alebo aj ja gastanovu robievam, ta je mnam 😉

pipka
13. aug 2009

oki zabi 😉

ale ked ja nie som taka sikula jak ty 😅 😀

pipka
13. aug 2009

lius, peregaca sa nevzdam, ten je dobry, a ten cerveny HOCO sportak co mam na inzerat predam po Hanke urcite, a AK by bolo druhe...ak...tak potom poriesim nieco zase...mozno zase ojetinku nejaku...necham na osud 😀

pipka
13. aug 2009

inak tento kocik je dost dobry, som mala moznost ho vyskusat, dobre sa s nim manevruje, je lahky, skladny a paci sa mi 😉

lia
autor
13. aug 2009

jaj,takze chces novy sportak alebo novy hlboky??

zabka132
13. aug 2009

no kukaj pipi....potom to zmazem.

lia
autor
13. aug 2009

zabi,ty takto pecies?? 😅 paraaddaa,sklanam sa

pipka
13. aug 2009

aj aj lius, to je trojkombinacia 😉 , ale to len sniiiivam zatial 😀
tento sa mi paci
http://www.tomsta.sk/product/baby-smile-v-max-1...

pipka
13. aug 2009

zabi, uz su fotky? 😕

lia
autor
13. aug 2009

tak predaj pipi a kupuj novy,basta fidli motyka

zabka132
13. aug 2009

lia....moja prva torta bola tak oranzova....pre krsneho syna. Je to potiahnute tou hmotou, ktora sa robi z cukrikov JOJO....alebo HARIBO....vsetko odkukane z netu....esteze ho mame 🙂 ....robila som aj vlacik Tomas...ale neviem, kde to mam ulozene 😅

pipka
13. aug 2009

lius 😀 😀 😀
a vilko sa so mnou rozvedie na fleku 😅 😀

zabi, ty si inaaa cukrarka 😎 na teba ja nemam 😉

zabka132
13. aug 2009

ano pipi...uz su 🙂 ....a davno spapane 😀

pipka
13. aug 2009

vraj na to potahovanie predavaju taku hmotu, co len rozvalkas a potiahnes tortu...ale neviem kde to kupit 😕 na nete to uz nestiham...to kym mi pride... 🙄

lia
autor
13. aug 2009

zabi,z coho??no mne to zbytocne hovoris,ja sa taketo torty radsej ani nebudem pokusat robit 😅 😀
tak nekukaj aby ta to nepokusalo 😀

pipka
13. aug 2009

babulky, odpadavam od unavy 🙄 , lucim sa pre dnesok, paaaaa, idem haji

zabka132
13. aug 2009

pipi...urcite by si to dokazala aj ty....ved ja som predtym robila len tu trasenu tortu...a to som korpus kupovala 😅 ...vacsinou, ked si mozem nieco zjednodusit, tak nevaham 😎 . Len ma to zaujalo....tie pekne torticky....a je to celkom jednoduche, tak som skusila. Napis mi majla do IP...poslem ti tie odskusane receptiky...mam to ulozene, tak to nemusim prepisovat.

lia
autor
13. aug 2009

paaa babule,ja si idem citat,dufam,ze precitam cely casopis 😅

zabka132
13. aug 2009

lius...z tych cukrikov JOJO..take penove ruzovo-biele alebo haribo...to su take penove jahodky, alebo take zavrtky...aj take rezance farebne byvaju.
Ono to roztopis v mikrovlnke s vodou, troskou kys. citronovej...troskou cery....potom do toho pridas prask. cukor a vypracujes hmotu.....a s tou to potahujes.
Toho mcqueena som robila s kupovanou hmotou K2.

zabka132
13. aug 2009

tak prajem dobru nocku...lia..ja som po dvoch rokoch zacala citat tie casopisy mamina, mamaaja a dieta, co som si vzdy kupovala..normalne tam nachadzam kopec zaujimavych veci....zasa 🙂 . Inak mne tieto casopisy hrozne pomohli, hlavne pri kojeni..ked som mala nejaky problem...tak som nalistovala a nejake mudre rady odcitala a problem sa poriesil 🙂

lia
autor
14. aug 2009

zabi,je to super casopis,teraz mam mama a ja,ale pojdem kupit aj maminu .praveze ja som sa este nikde nedocitala o kojeni 😖 mam z toho troska hokej,dufam,ze to zvladnem.a ten som aj vecer citala 😉

zabka132
14. aug 2009

lius, potom ti rada poradim...aspon teda to, co budem vediet :o)....kojila som do 8 mesiacov....potom uz Filipko nechcel velmi, tak som uz mala menej mlieka...a casom sa stratilo uplne. Ale na prvy krat celkom slusny vykon 😀