• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
14. aug 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a da sa z nej potom urobit aj velka postel? :confused:
14. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale draha :unamused: to ti T schvali? :sweat_smile:
14. aug 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji, dobru nocku :wink:
14. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa len bojim ci nahodou nebude malo suflikov? Predsa len komoda ma tooho ulozneho priestoru viac.
Draha? neviem ale ked si zratam postielku plus komodu a plus postel potom, neviem cena je asi primerana, nie? alebo naozaj je draha???? neako to neviem ocenit... :unamused:
14. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tie postielky nejdu otvorit :unamused:
14. aug 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :sunglasses: my uz sme hodinu hore,vykopal ma hlad :zipper_mouth: hlavne,ze ked som isla spat,bola som najedena do plna,do plna,boli sme na veceri a az mi bolo zle samozrejme.no co uz.
nemam to este doma,oni mi to donesu a ja by som zatial chcela ,aby sa vymalovala izba.potom ked to bude cele hotove,pofotim :wink:
15. aug 2009 o 05:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je k tomu aj rost a matrac dudu??este asi tieto veci si budes musiet priratat :confounded:
15. aug 2009 o 06:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liušššš kolko si pribrala?
ja na tvojom mieste by som bola uz jak vorvaň :sweat_smile: co ty vselico pojes a si taka kocka stale :angry:
15. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, ale podla toho, ci ti ta komoda bude stacit...ved vies aku velku komodu mam ja a je stale FULL :sweat_smile:
dva sufliky by ti stacili v pripade, ze budes mat aj nejaku skrinu este, alebo aspon dve police vo vasom satniku.
A to mam ja vela veci este zavesenych v rolldoore a zimne veci su v sufliku pod postielkou.
ale prakticka je, to je fakt, ak z nej potom spravis postel :wink:
15. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna postielka je bez matraca..to je vzdy :unamused: ja som nastastie matrac zdedila po kamoskinom malom, taky kvalitny, tak sme usetrili, a postielka nas vysla do 2000 sk vtedy a komodu sme davali robit na mieru, a za nu sme platili cca 6000, to si uz presne nepamatam, ale je o hodne vacsia
15. aug 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes absolvovali velky nakup a vbehli sme aj do dracika, ze fifinke darcek a take super odrazatko sme jej kupili, s dracik kartou po zlave 15€ aj nejake drobne...sa uz tesim, jak nam tu bude demolovat byt :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

julis, kukala som aj tie odrazatka v tescu, ale za 10€ tam ani nemali a tie co mali mi pripadali tak na jedno pouzitie :confounded: a stali tiez od 15-20€
15. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zato bodyniek po 2,50 dva kusy tam maju kooopy, liuska aj duduska by si mali ist nakupit, klym je z coho vyberat :wink:
15. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua :angry: nejde to sem skopirovat, tak aby sa to dalo otvorit
ale ja som si to skopirovala cele rovno hore do okienka a otvorila som si to tak :sweat_smile:
15. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat robim cukinovu prazenicu...vy ako robievate?
15. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukni v draciku,ja som v draciku nakoniec kupila a mali tam vselijakeeeeeeeeee
15. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak sme kupili. :wink: ..necitala si?

ja cukinovu som ece nerobila :unamused:
15. aug 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak osmaz na cibulke cukinu, hod na to vajicka a je to :wink:
15. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja by som mozno aj trosku mletej papricky a korenia dala...a zeby aj hribiky? :wink:
15. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ja som teraz doniesla domov bodynka z tej kopy z tesca :grinning: nasla som "az" 6 kusov v nasej velkosti :rolling_eyes: :grinning:
15. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dala cibulku a slaninku,cukinu,vajicka,cerv.papriku,korenie,vegetu,trosinku oregana a rozmarinu....mnaaaaam je to super
15. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej liušššš aky krasnucky nabytocik do deckej budes mat :dizzy_face:

a budes mat biele?
15. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, naozaj krasny nabytok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, my sme ulovili 4 na Kamennom v Tescu, ale na Zlatych mali kooopu, tak som neodolala a Vilko mi dovolil kupit dalsie 2 a plus sme kupili 3 s kratkym rukavom a nejake tricka este :slight_smile:
15. aug 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde je nabytok? :confused: aky?
15. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej, nadherne, uz som nasla :dizzy_face:
15. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhodila som perepuť na vylet...išli s krošnou na vylet do lesa, dufam, ze dojdu celí :sweat_smile: :grinning:
15. aug 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa pustit do generalnej očisty nasho bytu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom pridem :wink:
15. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,ty by si si mala spravit nejaku pristavbu na Hankine oblecko :grinning:
15. aug 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok