Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
16. aug 2009

som hladnaaa 😲 , idem papat 😉

lia
autor
16. aug 2009

tak pre mna je to aj tak zlozite 😀 mna by slahlo z toho,urcite by sa mi to roztrapkalo 😅

lia
autor
16. aug 2009

cooo??ja mam teraz chut na sladke jak ste spomenuli tie torty,mnaaammm

pipka
16. aug 2009

lius...sak toho sa aj ja bojim 😅 😝 ale skusim aspon raz a potom ak sa nepodari, nikdy viac! 😠 😀 😀

pipka
16. aug 2009

som sa zacitala v teme Ako sa legalne zbavit manzela 😀 😀 😀
ja nechapem ako sa niektore baby na fore dokazu tak hadat.... 😀 ze ich to bavi 😅

pipka
16. aug 2009

idem si este nakrajat babovku a naliat mliecko 😉

pipka
16. aug 2009

lius, na zeleznej sme boli az na kacin sme vyslapali 😉 nebojim sa, lebo bola cely cas v kociku a kalap na gebulke a na kociku sietka a vecer vo vani ju dobre vzdy pokukam, sak gebulka je bez vlasov a na telicku to vidim vsade 🙂

pipka
16. aug 2009

lius, budes mat babatko pri sebe v spalni ci od zaciatku ho chces mat v detskej izbe?

zabka132
16. aug 2009

caute, idem kuk, co ste popisali 🙂
...my sme dnes boli na kupku 😎

pipka
16. aug 2009

zabi ajoj, my sme povodne tiez chceli ist na kupko, ale vilko nakoniec rozhodol, ze radsej do lesa...tak som sa prisposobila 😅 ale radsej by som bola pri vodicke...uz aby sme boli zase u babky v bazene 😎

zabka132
16. aug 2009

piipi....ja som vtedy zaspala...ked som ti mala napisat ten postup 😅 ..ale ako pozeram....tak uz asi vies,ako na to. Akurat ja som este nerobila z tych ruzovych pampusikov....ale chystam sa na to. robila som z Haribo cukrikov...take cervicky farebne....aj z jojo-tych ruzovo bielych penovych cukrikov. Zatial sa to vzdy vydarilo.
Akurat...ja dam na balik cukrikov pol. lyz. vody - ak si chcem hmotu zafarbit, tak do tej vody si uz rovno dam farbivo...dam tam kustek cery + pol. caj. lyz. kys. citronovej. Misku do ktorej to dam predtym vymastim cerou. Potom sup do mikrovlnky..asi tak po 30 sek. (zalezi aky vykon ma mikrovlnka), proste, ked to tak dobre napuchne to vytihnem....pridavam preosiaty pr. cukor...ked je z toho tuhsia masa...tak to vykydnem z tej misky do pr. cukru, ktory mam na doske a pridavam pr. cukor podla konzistencie. Nesmie sa to lepit. Aj ruky si "macam" v tom prask. cukre. Ale daj pozor, aby to cukru nebolo privela....lebo potom sa ti to bude trhat.
Valka sa to velmi dobre.....ja nechavam tak 3-4mm plat....ten normalne prenesiem na rukach na tortu. Prvy krat ked som to robila, tak som mala tortu polozenu na obratenom hrnci 😅 ....sa mi to lepsie robilo 🙂 .

zabka132
16. aug 2009

my sme chceli ist do aquaparku to Turc. Teplic...ale maju tam obmedzeny pocet navstevnikov, tak sme sa tam nedostali. Sli sme na obyc, kupko....v detskom bazene bola 28 stupnova voda, tak v pohode.
Hlavne, ze Filipko sa vyblbol 😀

pipka
16. aug 2009

pol caj lyz ... to je polovicu cajovej lyzicky? 😕 🙂

pipka
16. aug 2009

zabi a ako to potom zahybas pod tu tortu? to same lepi? alebo to potieras vodou aby to lepilo?
alebo to obrezes presne zarovno tej torty ako na tom videu?

zabka132
16. aug 2009

ano je to pol. čajovej lyžičky..ale aj ked das taku celu, ale nie kopcom....tak to je dobre 🙂

pipka
16. aug 2009

a nie je lepsie to valkat miesto cukru na tom solamyle, jak si mi to poslala v tom maile? 😕

pipka
16. aug 2009

ja mam furt des, ze sa mi to bude trhat 😅

pipimanzel
16. aug 2009

tu sa mi chysta nejaka torticka tusim.... 😎 hmmm, uz sa tesiiiim 😀

jul
16. aug 2009

ahojte 😉

este furt vypekate ??? 😅

pipka
16. aug 2009

...ale pozrimeho... 😀 nechaj si zajst chut! To bude pre hanulku 😉 ty ides na splav 😝

zabka132
16. aug 2009

to zahybanie..no vyzera to jednoducho, ale to je najzlozitejsia cast......ono ked polozis ten vyvalkany plat z tej cukrikovej hmoty na tortu....tak ona ti pekne prilnie, pretoze ta torta je potreta bud kremom alebo lekvarom. Tie boky musis niekde potahovat smerom dole...tam, kde sa tvoria tie faldy, teda zahyby. Preto ten plat je dobre mat vacsi, lebo vtedy to krajsie potiahnes...aspon teda v zaciatkoch. Len musis davat pozor, aby si to netahala moc, lebo to roztrhnes. Zahladzas to pekne dlanou....to uvidis, ked to budes robit.
Ja som na prvych dvoch tortach mala na bokoch tie zahyby....som sa tvarila, ze je to schvalne 😀 😀 . A orezala som to presne po spodnom okraji a popritlacala prstom tak akoby pod tortu.

zabka132
16. aug 2009

no pipimanzel, teba tu vidim prvy krat.....konecne ku nam zavital nejaky chlap 😎 😀

zabka132
16. aug 2009

yo julis, vypekame 🙂 ...zatial len virtualne 😎

pipka
16. aug 2009

fuu, zabi 😨 ja to asi obrezem presne na okraji torty a ten spodok niecim zamaskujem 😅 😀

pipka
16. aug 2009

zabi, uz som ho poslala na kutě 😀 obchender 😀 sak uz ma 13 prispevkov... 😅

zabka132
16. aug 2009

pipi, nie je to zasa ziadny horor....ked som to ja zvladla na prvy sup.....ved som ti spominala, ze ja som predtym robila len tie trasene torty a tie nepecene piskotove 😅 ....ale vyskusala som a cim viac ich urobis, tym viac sa budes zdokonalovat....ved ja som tiez len uuuplny zaciatocnik v peceni.

zabka132
16. aug 2009

no ved som pozerala...ze trha rekordy v pisani 😀 😀

pipka
16. aug 2009

no zacnem vypekat a za rok budem profesionalka 😀

pipka
16. aug 2009

kolko si ich uz napiekla 😕

zabka132
16. aug 2009

jaj, keby ste vedeli babky, jak sa tu teraz dobre dycha...ked je svekruska prec. Taka je dobre, ked je het 😵