• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ja osobne som zufaly maniak nakupovaci, co sa tyka oblecenia a obuvania deti, lebo zohnat dvoje rovnake nie je zas az taka sranda, tak musim v riadnom predstihu, kym je na sklade :grinning:
17. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak vydrzim mixi :grinning:

no julis, sak tebe sa to smeje, ked tebe nakupuje svokra :grinning: a risino jak model zo zurnalu :sunglasses:
ale sak ja sa nestazujem, najnutnejsie mame a ak pokupim par drobnosti aj zima uz moze dojst :grinning:

ale najradsej, keby bolo este dllllho leto :sunglasses:
17. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechcem leto, uz ho mam po krk :rolling_eyes: tesim sa, ze snad coskoro pride jesen a sa ochladi :slight_smile:
17. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak aj v lete sa moze ochladit :wink: ale ja nescem dazde a zimu a clapkanice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
17. aug 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dazd mi nevadi a zima tiez nie, ovsem clapkanica z roztopeneho snehu to uz ee ani ja :grinning:
17. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to zimne babusenie kazdy den pred tym, nez ideme von :rolling_eyes: ja milujem leto, ze si das sortky, tricko, slapky a ide sa :wink: :sunglasses: :wink: a slniecko svieti...a v zime je stale tma :unamused: :rolling_eyes:
17. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala minulu zimu krpate komplet prebalene a naobliekane obe za 12 minut v tej najvacsej zime, takze mne toto problen nerobi :grinning:
17. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obliect ju obleciem...ale mne tecie dole chrbtom :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to najprv obleciem seba, potom ju a padame co najrychlejsie...a to bola babatko, tuto zimu uz to bude veselsie...najma ked si stale strhava ciapku :sweat_smile:
17. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky padam ja na kute, ocka mi uz klipocu :rolling_eyes: , paa a dobru nocku
17. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svokra uz dlllho nic nekupila :angry: :sweat_smile:

ale moja mama pokazde skupuje,vzdy ked od nej odchadzame,tak neseme bud tricka,teplaky,bundicky.....ja som uz dlho nic nekupila malemu :sunglasses:
17. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to veru uprimne zavidim jul, to by som aj ja potrebovala takuto vypomoc...
17. aug 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak vravim julis...ty mas na to lidi :grinning:

veru aj mne by sa taky sponzor zisiel :sweat_smile:
17. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plnu skrinu ma veci,niektore veci este ani nemal na sebe,aj mi je toho luto,ze to nevynosi.
17. aug 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: ...jeeej, konecne som prva :dizzy_face:
18. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, tak ako citam....julis, to sa niekto ma :slight_smile: .....mne by sa tiez zisiel taky sponzor na oblecko pre Fifca.
18. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak som jej aj hovorila,ze naco furt neco kupuje,ze to maly ani nevynosi...no ona si neda povedat :confounded:
18. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze ona ten dochodok nema kde minut :sweat_smile: :grinning:
18. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
navarene a ja tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak mam tu maminu, nestiham nic a dnes doleti rodinka z Tunisu, tak tu bude zase veselo... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
dnes sme boli v blave, nakupovot nieco na meniny, bude aj Anable mat aj svagrina, vsade je kooopec ludi a same vypredaje, v teranove mi prislo tak blbo, ze som si musela sadnut, no katastrofa... :confounded: :confounded: :confounded: dycha sa i tak tazko, ako keby som bola 30 rocny fajciar, neviem co mi je, dufam, ze nebudem musiet navstivit lekara, to je moja smrt... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aji,davaj prosim ta na seba pozor :confounded: pijes dost tekutin??
ja teraz co najmenej vychadzam,po prve ani nevladzem,ale zajtra asi budem musiet ist s mamou,musim cestovat na zahorie,seklo ju a strasne ju to boli,ma mi dojst zajtra ta detska,ale mama je prednejsia.hlavne nech je v poriadku
18. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo :slight_smile:
18. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo :grinning:
18. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, tak jej povedz, ze c 86 dievcenske teraz moze nakupovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked nema kam peniaze davat :grinning:
18. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajus, nasa hanulka je narodena na Anabelku :dizzy_face:

nie si tehula? :confused: :wink:
18. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz 86 nosite??
haloooooooooo mixi :grinning:
haloooo pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
18. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius veru, uz ma 82 cm :sweat_smile: tak uz nosi tie veci 12-18 mesiacov
18. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame dnes za sebou desnyyy den :rolling_eyes: hanula absolutne nic nejedla, ani pit nechcela...som z nej hotova, jedine, co som do nej dostala bolo mlieko :unamused:
18. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aspon tekutiny musi.a co jjej je pipi??
no pekne rastiete :sweat_smile:
18. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok