• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
zabi...no potesila si ma :sweat_smile: :wink: tak jej davam este dva dni a ked nezacne jest, tak neviem... :unamused: :sweat_smile:
18. aug 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale idem uz hajat zlatinko...akurat som isla vypnut pc, ked som si vsimla, ze si tu :sweat_smile:

dobruu nocku :wink:
18. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru pipi...ja este idem robit pierka jednej kocke na svadbu...tak troska ponocujem.
Pipi.... a ked jej das nejaku mlsnotu, tak tu spapa ?...ak ano, tak je zdrava jak rybicka :grinning:
18. aug 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko

no konecne doma,musela som ist k lekarke,bala som sa,ci nemam nejaku infekciu,stale ma drhne a svrbi podnebie.zobrali mi krv a poslala ma ku krcnemu,tak takeho masára ste este nevideli,fuj.vynadal mi a skoro som ho oblvala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tak svrbi v ustach aj v hrdle ked zjem banan :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak mas asi alergiu na banan julis
aj ja mam alergiu,len neviem na co :confounded:
19. aug 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :wink:

zabi, mlsnotu by asi spapala, ale nechcem jej davat, lebo potom mi uz vobec nebude jest :sweat_smile: dnes zjedla aspon pol banana, tak slava :wink: pred spanim vypila tu kasu s mlieckom a teraz spi :slight_smile:
19. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, mna zacalo vcera tiez svrbiet podnebie, a asi 100x som si kychla..lenze ja mam nejaku alergiu nebo co :frowning2: mna to vzdy takto na koniec leta chyti :rolling_eyes: nejake pele ci co teraz kvitne :angry: :unamused:
uz to mam asi tri roky...aj minuly rok ma to tesne po porode draplo, to si pamatam, ze som kojila a smrkala zaroven :rolling_eyes: :sweat_smile:

mala so ho ogrcat lius :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. aug 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja to mam uz od jari a tiez alergiu,skusim sa opytat ci by som mohla ist teraz na alergologicke testy teraz

sak chcela som,ale bola som nalacno,to mal stastie
19. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

ja som sa na to pytala minuly rok, ale ked som kojila, tak mi dokina povedala, ze jedine homeopatika, tak som si ich kupila...ale prd mi pomohli :angry: skor som mala pocit, ze sa to este zhorsilo :rolling_eyes:
19. aug 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale aspon by som vedela,viem,ze som alergicka na prach,hovadiny co rastu,ale ci aj jedlo tam neni nejake,aby som sa mu vyhla
19. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ved ak ti to v tehu urobia, bolo by dobre...ale neviem :unamused:

ja by som k alergologovi aj isla...ale ked si predstavim to cakanie, alebo ked ta aj objedna, tak dva mesiace :rolling_eyes: ...vacsinou mi to po par tyzdnoch prejde, tak nejako som si uz na to svrbenie zvykla a pretrpim to :rolling_eyes: :sweat_smile:
19. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA MAM alergiu na pele uz od 8 rocnika zakladnej skoly,ale uz to nemavam take strasneee a ked som bola pri mori,tak som mala dlho pokoj
19. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chyta ma to april maj a potom koncom leta
19. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes strihali Riska s masinkou....boze ten zjapaaaaaal,ale je zlaty teraz,spravili sme mu číro :slight_smile:
19. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zjapal?? :grinning: ty si ho strihala juliššš??
20. aug 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte :wink:

ja len na rychlo, kym sa mi sem nedohrnu gratulanti, mame uz doma torticku a je naaaadhernaaaa :dizzy_face:
skoda ju zjest :sweat_smile: :grinning:
20. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko naj naj naj malej Haničke k narodkam prajeme s Riškom :wink: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,daj foto torticky potom :slight_smile:)))

liušššška,ja nie,ja som mu ruky drzala :sweat_smile: strihala ho kamoska
20. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes ideme na nakupy spolu ako rodinka uzasnych,R je ako vymeneny,normalne nechapem...zeby mu to doslo co spravil? :unamused:
20. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeejjj všeeeetko najlepšie Hanulke nech je zdravunka a stale taka vysmiata :dizzy_face: :dizzy_face:
zeby juliššš??ten krat po druhe
20. aug 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko, naj naj naj Hanulke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
20. aug 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuššššš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

aj ja zelam malej pipihanke krasne 1. narodeninky a vseeetko naj naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeee

Hanulke k 1 rociku zelame vseeetko najlespie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooj, to som ja Hanka. Narodila som sa dnes o 14,30 h. Mam 3,6 kg a 51 cm , zajtra budem mat uz jeden den :grinning: .
Tak , takto si sa nam prihovorila v sms-ke presne pred rokom a boli sme radi ze ta mozeme privitat medzi nami,
a taktiez ti k dnesnemu prvemu NARODENINOVEMU dnu prajeme vsetko najlepsie
a hlavne aby mamina a tatino uz konecne zacali robit na surodencovi aby si sa mala s kym hrat. D + T
20. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikto nikde??vsetky oslavujete s hankou?? :confused: :grinning:
20. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojteee, tak uz mame prvy narocny oslavovy den za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
az teraz som si sadla konecne a vylozila nohy :sweat_smile:

dakujeme vsetkym gratulantom veeelmi pekne, oslava bola dlllha, babky nie a nie odist :grinning: :grinning: ale darcekooov tu mame, sme sa zabavali cely den :sunglasses: fotky nejake mame, ale viac budeme mat este po sobotnej oslave, kde bude viac ludi, tak potom to sem hodim vsetko naraz :wink:
najviac sa vytesovala z toho odrazatka, sadla na autiak , saty nesaty a soferovala o106 :grinning: :grinning: :grinning:, ale podostavala aj kopec inych hraciek, sak vsetko nafotim a uvidite :wink:
tak sme vsetko chystali...ze sme az teraz zistili, ze nemame ani jednu fotku s hankou , kde by sme boli my a hanka pri torticke :sweat_smile: torta zjedena, tak uz jedine repete v sobotu s druhou tortou :sweat_smile: :grinning:
ale torticku som nafotila, este ked ju vilko priniesol...len akosi hanka pri torte nema fotku...vsetko je len na kamere :unamused:

boooze ani sa mi verit nechce, takto pred rokom mi ju doniesli a ja som na nu len zbozne hladela a slzy mi tiekli... :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a teraz aka jezibabka je z nej :grinning:
20. aug 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus...sak bude mat kamosku alebo kamosa...tak sa zahraju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

liuska, ece si tu? :confused:
20. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnes musim hanulku pochvalit...ako keby si uvedomila, ze ma narodky a musi posluchat, aby dostala darceky :grinning: tak spala od dvanastej do pol tretej, dokonca dnes aj papala, sice len vyzivu a piskotky, ale aj to je nieco, ked uz tri dni nejedla nic :sweat_smile:
a vecer po kupani zaspala ako keby ju do vody hodil :dizzy_face:
20. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok