• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
autor
asko,tesco zlate piesky
2. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasi potrebuju taky, kde sa da aj sediet, ked sa obuvaju, lebo uz sa nevladzu zohybat :grinning:
2. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kupim....chcela som nejaku znacku. Nech je troska frajer...aj ked spinavy :grinning: . Ja som minule kupila v sekaci riflovu kosielku za 1€ :sunglasses: ...inak tam nechodim, ale mali uputavku na vyklade, tak som kukla zo zvedavosti :slight_smile:
2. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, lius, vidis...a v pondelok sme tam boli :sweat_smile: ale len sme nakupili v tescu a ficali sme prec :sweat_smile:
no ak nenakupime, tak pojdem kuk aj tam :wink: maju tam aj taketo doplnky? :confused:
2. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nechodim zabi, ale niekedy len tak z plezíru kliknem na bazar a HNED nieco objavim :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi.....my mate taky ratanovy...pod schodami....idem kuk nejaku fotku, ci to nebude vidiet.
2. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie mate, ale mame :slight_smile:
2. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som hanke kupila jesenne topanky, lebo uz cupka sama a dala som za ne 25€ a Vilka skoro trafilo, ked som mu povedala, kolko stoja detske topanky :sweat_smile: povadil sa so mnou, ze preco take drahe kupujem, ale sak on nema ponatia, ze to su normalne ceny dnes :angry: :sweat_smile: lacnejsie jedine nejake nekvalitne a zas nechcem jej kupovat nejake aususy, nech si neznici klenbu :unamused:
a mam strach jej kupovat ojetinky po niekom inom, lebo mozu byt vysmatlane a ktovie co... :rolling_eyes: na topankach sa nema setrit! ale to chlapovi nevysvetlis :angry: a hlavne nie tomu mojmu :rolling_eyes: ten by v jednych vysmatlanych teniskach aj na svadbu aj k moru aj do hor v zime isiel :zipper_mouth:
2. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hod foto zabi :wink:

nasi maju ratanovy nabytok radi, uz maju toho viac, tak by sa im to aj hodilo :sunglasses:
2. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi....uz to bude...kecam s kamoskou cez skype a ohovarame chlapov....tak nestiham :slight_smile:
2. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mkooonecne, uz som si myslela, ze si odisla :sweat_smile:
2. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabiiii, sak zaspim dovtedy :rolling_eyes: :sweat_smile:
2. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi nasla som...ale to je fotka jak hrom....poslem ti to na mail.....ale nedivaj sa na ten bordel.
2. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi...nedozijem :rolling_eyes: , idem haji, kuknem rano :wink: paa
2. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: oki pipi.
2. sep 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, pekne, dojdes ked spim :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, to je tato, nie? :confused:

http://www.prutie.sk/index.php?p=galleryGalleryShow&iIdLink=76&iType=1&iPhoto=1

pekna aj ta, ale neviem aku ma nosnost :sweat_smile: nasi su predsalen tazsie vahy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bordel som si nevsimala :fearful: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

ale uz naozaj padam do hajan :wink:
2. sep 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vidím, že ste tu dosť dlho pobudli. Ja som normálne hotová :frowning2: Prespala by som aj vlastnú smrť je to katastrófa. Dúfam, že čoskoro ma tá únava prejde lebo sa zbláznim a šipa v byte ma zožere lebo ani upratovať sa mi neche :slight_smile:
3. sep 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, kde ste cely den? tretia strana... :unamused: :sweat_smile:
3. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PRECO zase dali aj panelak o 8 mej? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby odburali konkurenciu...degesi :angry: a aj trapnu TV doma dali a Primu zrusili :angry: :angry: :angry: :angry:
3. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedine stastie, ze ja panelak nekukavam :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukam aj to aj to....prepinam si to hore-dole a nakoniec ani z jedneho nic neviem :frowning2:
3. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze u nas fuci jak na sibiri
3. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: a začali ste pozerať aj Odsúdené?
3. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas fici :unamused:

musis kukat jedno a druhe si potom na druhy den pozriet na nete v archive :sunglasses: ja som to tak robila, ked som chcela kuknut aj ordinaciu aj Ako som prezil :wink:
3. sep 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to tak budem robit,budem kukat panelak a ordinaciu si 2x do tt pozriem na nete
3. sep 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andull, ja som kukala...ale zatial v tom mam chaos, musim kuk este tak tri casti a uvidim, ci ma to oslovi.
3. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: je to makačka, ale našťastie je to v archíve, tak sa to dá kuknúť na nete :slight_smile:
3. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok