• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
andull, ta pevna je k tomu zadarmo, ci ju aktivujes alebo nie...ale len na volania na SK, zahranicie nie...ale my ani to neprevolame...ja niekedy z nudze aspon do byvalej roboty volam, aby som aspon par minut mesacne prevolala :grinning:
3. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ale vieš ako to ja som v práci a synátor nemá kredit a šup hneď vytáča na mobil a potom je aj 1600 Sk, takže preto alebo spravím opatrenie a schovám ho. Treba trošku skresať výdavky :frowning2: lebo ja 500 Sk je peniaz. Nejako sa mi zle ešte rozmýšla v eurách :frowning2: som len ja taká ? :frowning2:
3. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andul,nie si sama :sweat_smile: :grinning:
3. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neda sa zablokovat volania na mobily a zahranicie? My sme tak zablokovali volania na audiotexy :wink: len zavolas na ich infolinku a oni ti to bloknu :wink:
3. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som rada, ale niekedy to pomýli, keď poviem 2000 , tak väčšinou sa vytešia a vytreštia klienti oči v práci, že toľko eur dostanú :frowning2: Tak ich hneď musím sklamať, že je to v SK :slight_smile:
3. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ty si taka nakupna odbornicka....nevies prosim ta kde zozeniem to pieskovisko muslu?
ja som vacsinou este tiez v korunach :sweat_smile: hlavne pri potravinach...ostatne uz ako tak ovladam
autor
no neviem pipi,my sme zobrali taky balik.
vidíš pipi to ma nenapadlo. Skúsim sa ich spýtať lebo aj tak budem musieť riešiť pokračovanie internetu, tak ich vyspovedám :slight_smile:
3. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my lius...sak zatial ok, ale ked nam skonci buduci rok v juli viazanost, tak asi budeme rozmyslat o prestupe...ale neviem, zatial sme spokojni, akurat vilko sa stazuje, ze by sa zisiel rychlejsi net...mne zatial na konika stiha, tak mne je jedno :grinning:
3. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuš aký len tv a internet?
3. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, aj v hornbachu som to videla, aj v carrefoure v poluse ich stale maju :wink: ale pomaly koncia s letnym tovarom, tak svihaj :slight_smile:
3. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevies pipi kolko stoja?
3. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my budeme mat dost rychly net,dufam,ze to aj zbadam :slight_smile:
hej andull,pevnu linku sme nechali tak,lebo tu mame len na alarm a s tym by boli problemy tahat teraz kabel,nechce sa mi vrtat atd.
inak,moja mala chce vyskocit asi cez pupok :sweat_smile: :grinning:
3. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj julis, to netusim, ale snad do 20€ kus, my sme to kupovali pred par rokmi do skolky ako bazeniky a vysli tusim za 2000 sk 4 ks, tak to aj prikryvame :wink:
3. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud rada liuska...aspon vies ze ju mas :dizzy_face:
3. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jo pipi :sweat_smile:
3. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj liuška to musí byť krásny pocit. Ja som sa ešte pred mesiacom vzdala už bábenka len ma mrzelo, že neucítim presne to čo ty teraz a už sa toho neviem dočkať :slight_smile: Mám to ešte dosť v pamäti , keď som čakala syna aj keď je to už 20 rokov dozadu :slight_smile:
3. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a meno uz konecne mate vybrate? :dizzy_face: ako sa bude volat princeznicka :confused: :slight_smile:
3. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ja sa s vami lúčim idem hajať lebo ráno nevstanem do práce. Prajem vám krásne sníčky :slight_smile:
3. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooo,bolo to krasne ked to bolo take jemne,niekedy ked kope mi to nie je dva krat prijemne :sweat_smile: a bude to este horsie ze prý :grinning: vsetko bude horsie :grinning: neviem kto bude za mna rodit,lebo ja ne :grinning:
na nevim pipi,nevieme sa dohodnut,tak sme to nechali tak a uvidime asi az ked sa narodi co sa jej bude hodit :slight_smile:
3. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
paaa andull,ja som na zaciatku uz bola mrtva :slight_smile:
3. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake mate zatial pracovne meno? Myslim ako ju zatial volate? ci len mala :confused: :slight_smile:

ani nevies ako a porodis.... :grinning: a po roku budes uz len spominat jak ja :grinning:
ja uz by som sla zase :sweat_smile:
3. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andull, dobru noc :dizzy_face:
3. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja dobruuuu
3. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi aj ja sa uz odporucim do hajan, tak paa zajtra :wink:
3. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,ako je to s ovulacnymi testami ? ked je pasik najsilnejsi, kedy sa treba snazit ? do kolko hodin... Co znamena, ked je pasik najsilnejsi ? ( je to uz priamo ovulka ?uvolnenie vajicka, alebo este to len bude... )
3. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa, ak je pasik najsilnejsi, tak je ovulka a snazit sa mozes den pred a vraj az dva dni po...babske spermie dlhsie ziju, tak vtedy sa vraj zadari dievcatko :wink:
3. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok