Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
4. sep 2009
no nieco male uz prenho mame..on totiz stale prizvukuje, ze nic nechce, ze mu hanulka staci 😃 mame vystarane s darcekmi na 20 rokov 😃 😃 😃

kupili sme mu anglicaky, stare skodovky vsetky, on ma zbierku, ma ich vyse tri kufre 😕
pipka
4. sep 2009
mixi...myslim, ze ked ste odisli :-N

mam taky pocit, ze aj nasi si vzdy vydychnu, ked nam kyvaju ked odchadzame 😃 😃 😃
liaautor
4. sep 2009
😃 😃 😃
babule,musim vypnut pc,boli ma cela ruka jak tukam jak ju mam opuchnutu
dobruuuu
mixka
4. sep 2009
hej pipi, aj ja mam ten dojem 😃 sice sa tvarila, ze skoda, ze uz idete, ale tomu neverim, ze jej to bolo luto 😃
pipka
4. sep 2009
dobruu lius x-)

mixi, uz sa psychicky chysta na dalsiu navstevu :-N 😃 😃 😃 jak u nas 😃
pipka
4. sep 2009
mala by som ist na zajtra upiect nejaky kolac, ale sa mi nechceee :-p 8-(
ideme do lesa na taku baby akciu, opekacka a tak...len dufam, ze nebude prsat a nebude prilis kosa 8-( :-|
mixka
4. sep 2009
pipi, zajtra ma prsat cely den 😞 aj my sme mali ist s partiou, ale nic z toho ]-(
pipka
4. sep 2009
ale vraj nie...dnes sme vsetky pocasia pozerali a vraj na severe prehanky, ale tu len ochladenie a polooblacno :-|
ved uvidime...rano sa operativne rozhodneme 😉
mixka
4. sep 2009
aha, no som zvedava teda :-S a kam sa chystate ???
pipka
4. sep 2009
do Race na luku, taka velka akcia s detmi, to sme povodne mali naplanovane vikend po MDD, ale vtedy lialo tyzden vkuse 8-( tak sme to prelozili po prazdninach...a ak sa to zase zrusi...tak uz to pravdepodobne kvoli zime asi zrusime... :-|
ale skoda, bolo by super, keby sme sa stara partia postretavali vsetci, to by nas malo byt okolo 30 😉
mixka
4. sep 2009
fiiiha, wau x-) do race k horarni aj my chodievame, tam je supeeer x-)
pipka
4. sep 2009
v tel horarni sme mali svadobnu gulas party x-)
jul
4. sep 2009
cauteeeee
uz ste odisli 😞
pipka
4. sep 2009
sme vcera kupili novy vysavacik...tak sa z neho vytesujem x-)

http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?p...
jul
4. sep 2009
pipi,ty sem hadz linky ze co ste este nekupili 😃 :-N
jul
4. sep 2009
ty mas tusim este nejaku tajnu matersku ]-(
pipka
4. sep 2009
nooo, vilkovu podporu :-N :-N
to sme kupili preto, ze ten stary co sme doma mali, si zobral do kancelarie a domov novy.
Lebo povodne si chcel nakupit vsetko nove do kanclu, ale to som rezolutne zamietla ]-( 😃 sak bohvie ako dlho tam bude a tam mu netreba paradu, tam mu stare veci stacia. Tak domov nove a posuvame do kanclu pouzite :-N x-)
jul
4. sep 2009
tak dojdi aj k nam povysavat,nech ho trosku zabehnes :-N
jul
4. sep 2009
zajtra ma prsat cely den? :-|
pipka
4. sep 2009
juuuj, peknulinky je a tichucky, uz sme ho s fifinkou zabehli vcera, behala za mnou a stlacala ten gombik co sa navija kabel... 😃 😃 😃
dojdem...ked budem mat cestu do PK :-N
jul
4. sep 2009
to sa budem dovtedy topit v prachu 😃
pipka
4. sep 2009
ze vraj...ale modlim sa, aby sa mylili :-N mame tu akciu...a velmi by sme chceli do toho lesa na opekacku ist :-|
jul
4. sep 2009
co je s Ajkou?
pipka
4. sep 2009
ty mas aj koberce niekde doma?
jul
4. sep 2009
tam je aj nejaky pristresok?
pipka
4. sep 2009
netusim...asi ma zas niekoho doma a musi sa venovat :-N

alebo snazilkuju 🙂
pipka
4. sep 2009
no praveze my sme na luku nchceli ist...a tam nie je nic 8-(
jul
4. sep 2009
nemam koberce,vsade plavajuca alebo dlazba
jul
4. sep 2009
Duduššška este nevie pohlavie?
pipka
4. sep 2009
akurat dnes som s nou volala, zajtra by sme na tu akciu mali ist spolu... nevie, este je skoro, akurat dnes bola na tych AFP testoch, tak caka na vysledok... 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli