• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
aj tak nosi stale len tie najoblubenejsie dookola :sweat_smile:
4. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne, aj tak vacsinou nosi stale to, co sa bud najjednoduchsie oblieka, alebo dobre perie :grinning:
snazim sa jej davat co najviac z tych veci co ma, ale sak nemozem ju denne 4x prezliekat :sweat_smile: kto by to pral...a co este pral...ale zehlil :rolling_eyes: :angry: :grinning:
4. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tak uz sa krot :grinning:
4. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes skonstatovala, ze ma asi 7-8 nohavic, troje su zateplene, dve prechodne bundy a dve zimne, jeden overal, pancusky asi 6, ponoziek neurekom...bodyniek asi 12 s dlhym rukavom, 10 s kratkym a 5 tielkovych, mikiny asi 4 a triciek asi 10, akurat rolaky nema ani jeden, tak len to jej kupim a finito...no a cizmy...ale to az na posledy :unamused:
4. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostala teraz aj tri teplakove supravy...vsetky ruzovo-sede :sweat_smile: ale v detailoch sa lisia :grinning: kamosky jak keby sa dohodli :sweat_smile:
4. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoska kupuje pre malu 8 rocnu take nenormalne veci,ze chodi poobliekana jak nejaka celebrita a na seba si nekupuje nic :sweat_smile:
4. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7 - 8 nohavic ??? no mam dost, to u mna nehrozi :grinning:
4. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi jej uz nezostanu peniaze :sweat_smile:
ja som si tusim za posledny rok tiez toho moc nekupila :rolling_eyes: zatial zijem zo zasob z minuleho roka :grinning:
ale budem si musiet bundu zimnu kupit :unamused:
4. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, ale to sme podostavali... :sweat_smile: vsetko su 86, niektore dokonca 86/92, tak snad aj na jar este budu
uvidime kolko fifina porastie... :unamused:
4. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, ty mas kolko pre krpky? dvoje? troje? :confused:
4. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este musim kupit bodynka,moja mama mu zase kupila take tehlove bodkovane....pre dievcatko :grinning:
4. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam asi 5 rifli a 2 gate
4. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zas mame kopu chlapcenskych, zeleno hnede pasikave, zelene s krokodílmi a modre s pasikmi :grinning: no a co? Sak na tom bude mat nejaku mikinu v zime, tak to nebude vonku nosit...ked, tak len na doma :wink:
4. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, momentalne ma kazda dvoje, jedny rifle na traky a jedny mencestraky do pasa. ale budem im musiet kupit dalsie, lebo z tychto vyrastaju uz pomaly.
4. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanula ma dvoje rifle na traky, jedny ale este velke, to tie macickove co maju aj mixiatka, tie bude mat na jar najskor...potom troje manchestraky, a jedny zateplene gate do pasa a jedny zateplene rifle do pasa. A asi stvore teplaciky...
4. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi a z quelle si gate neobjednavala? :confused:
ja som objednala este minuly rok, a teraz som ich pri upratovani nasla...este stastie :grinning: ale tie az tak na jar budu :wink:
4. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej pipi, ale tie su este kustik dlhe a k nim este chcem prikupit jedny. tie z quelle su trakovky mencestraky, ale to este nemali oblecene
4. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, uz nocnikujete? Ci este stale plienky? ked budu bez plienok aj spotreba gati a pancusiek stupne :sweat_smile: :grinning:
4. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj my mame trakovky, bezove s havkom z quelle :dizzy_face:
4. sep 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este plienkujeme. nefrologicka mi vravela, ze nema vyznam skusat skor ako v 2,5 roku, co mi aj vyhovuje, lebo to bude v maji, ked uz bude teplo :slight_smile:
4. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my dufam uz ako dvojrocni budeme bez plienok...to bude v lete, tak moze cikat do travicky u deda na zahrade :grinning: polievat mu kvetinky :grinning:
4. sep 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babam to zatial vobec nedochadza :grinning: vie ukazat, kde ma plienku a kam robi kaku, ale nevie dopredu povedat, ze ide robit a ani ze robila :grinning: obe sa uz vycikali bez plienky na zem a kukali, ze co im to tecie po nozicke, ale zmysel im to zjavne nedavalo ziadny :grinning:
4. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :grinning:
no dufam, ze hanula pochopi rychlo :sweat_smile:
mne mama uz od 10. mesiaca stale vycita, ze hanka nechodi na nocnik a ja sa s nou stale len hadam, ze aj keby tam chodila, tak aj tak nevie, co robi :unamused: aj som ju tam niekolkokrat posadila, ale vzdy reve a nechce tam byt, tak aky to ma vyznam :angry: :frowning2: akurat by som jej to znechutila a neskor by vobec nechcela chodit na nocnik... :rolling_eyes:
4. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze,mne furt pada net :frowning2:
4. sep 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi,ja mam to iste doma,maly tomu nechape este...vie co znamena,ideme ham,ideme von,ideme brm brm,kde je dedo,kde je tato,chces cajik,ideme kupat....ale okolo cikania a kakania nevie nic :confounded:
4. sep 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne maly vrsti na nocniku,nechce tam sediet ani za nic :unamused:
4. sep 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala vyse 2 rokov ked som sa naucila na nocnik a aj hovorit :grinning:
4. sep 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vraj ako rocna chodila uz na nocnik...tak mama zjavne chce aby hanula bola taka genialna ako ja :sweat_smile: :grinning: :grinning: no ale kedze je po vilkovi, tak nehrozi :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

ja chcem dat maleho takto o rok v septembri do skolky...tak mam na to rok,aby som ho to vsetko naucila :sweat_smile:
4. sep 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj hanka chape uz vela veci...ideme pa, ideme papat, haji, kupat sa, vyzlec si ponozky, klobuk dole..., podaj mi...a tak...ale o serbel tiez nejavi zaujem :sweat_smile: teda ako cikanie...hrat sa s nim hra :grinning: nalozi donho ceruzky , stipce...a zabava sa aj polhodinu :grinning:
4. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok