Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
jul
6. sep 2009
ved ani ja by som neprestala kebyze neotehotniem,ale kebyze mas doma takeho hajzla,tak od nervov by si zacla aj ty,tomu ver 😃
liaautor
6. sep 2009
to az tak?? :-| ok,uz sa nespytam
tomu verim,uz som raz zacala kvoli nervom
jul
6. sep 2009
inac teraz fajcim 100-ky dohanam zameskane :-N
jul
6. sep 2009
take su pekne cele biele,ze si hocikedy zapalim filter :-N a kmotra sa furt na mne rehoce jak sprosta :-N
liaautor
6. sep 2009
100 ake??marlborky??
jul
6. sep 2009
hej marlborky a su uplne slabe,lebo som zacla normalne marl.light a stipali ma :-p a tieto su super ,ani neviem ze fajcim :-N
jul
6. sep 2009
no maly uz je ulozeny,idem varit to sote,pa 😉
liaautor
6. sep 2009
marlborky som nemala rada,ble
mixka
6. sep 2009
tak dnes nas caka prva noc vo velkych posteliach. poobedny spanok prebehol v pohode a akurat rozoberame postielky. som zvedava, ako budem spat v noci ja, lebo budem asi viac kontrolovat, ci je vsetko ok 😃 normalne si az teraz uvedomujem, ze babatka su fuc a mame velkacky 🙂
jul
6. sep 2009
mixi,tak drzim palce,nastastie uz to mame za sebou,ale boli aj pady :-N
pipka
6. sep 2009
halooo 😉
my uz mame za sebou oslavu babkinej 60-tky 😎
pipka
6. sep 2009
mixi, uz sa tesim, ked toto budem riesit ja :-N mala tak zacala cestovat po postielke, ze hroza 8-( to ju rano nielenze najdem na zemi...ale na zemi v obyvacke 😃 😃 😃
jul
6. sep 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃
alebo vonku pred barakom 😃
jul
6. sep 2009
a tie fotky pipi zo vcera neukazes? 😞
pipka
6. sep 2009
hodim vam sem link zo vcera 😉

a dam vam sem aj fotky s babkinou tortou 😉 ...ale hankinou svieckou 😃
mixka
7. sep 2009
ahojte 🙂 tak prvu noc vo velkych posteliach mame uspesne za sebou, nemali sme ani najmensi problem, krpky spali jak zabite 🙂 nastastie nam ani ziadne pady nehrozia, lebo mame po celej dzke postele zabranu 😃
jul
7. sep 2009
mixi,gratulujem 😉
mne maly putuje po celej spalni :-N 😃
jul
7. sep 2009
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...

tu je dokaz z dnesnej noci,ked som isla spat,takto som ho nasla...on furt lozi hore-dole po posteliach :-N
mixka
7. sep 2009
no pekne julis 😃 , risko ma rad pohodlie x-) 😃 no krpky toto robit nemozu, lebo su vo svojej izbicke a my sme im dali normalne velke postele uz, tak miesta maju dost na cestovanie 😃
liaautor
7. sep 2009
caute🙂
narocny den za mnou.bola som na cukre,to bol horor 8-(
on si preskakuje juliššš?? :-N
super mixi a uz im boli male postielky??
mixka
7. sep 2009
lius, neboli im male, ale ked sme teraz davali plavajucu podlahu do celeho bytu, tak sme im uz poskladali velke, aby nam to v balikoch nezavadzalo 😃
jul
7. sep 2009
liušššš a ako ti to dopadlo? ten cukor...
jul
7. sep 2009
a kde je nasa pipina? zase oslavuje? :-N
liaautor
7. sep 2009
zajtra bude vysledok
co sa im pokazila siet??
inak super je ta digi a aj net,konecne 🙂
jul
7. sep 2009
zajtra az? :-|
ja som to vedela uz v ten den
drzim palce nech to dopadne supišššš 😉
jul
7. sep 2009
kukas superstar?
pipka
7. sep 2009
halooo 😎
pipka
7. sep 2009
uspavala som fifinu, dnes jej to nejak trvalo kym zaspala 8-( az o pol deviatej,
potom som sa sup sup najedla aaaale caka ma zehlenie :-p 8-( boooze sa mi nechceeeee 8-(

Začni písať odpoveď...

Odošli