• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
neuverite mi, ale u nas slnecno a ani kvapka poobede nepadla...a dosla som do polky Zahradnickej a tam mokro :fearful: :sweat_smile: to len nad nami bolo jasno :sunglasses: ale nezmokli sme, az do siestej sme boli a fifinka uz pekne cupkala asi 1/4 hodku popri kociku :dizzy_face:
10. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kupili sme nove hózentrágle :slight_smile: aby jej gate nepadali
10. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak na stretko aj duduska urcite pride :dizzy_face: tiez je jej jedno kedy a prisposobi sa :wink:

inak dudu...a co sama nenapises? :angry: :confused: :grinning: mas ma ako sekretarku? :confused: :grinning:
10. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy a kde planujete stretko ???

pipi, ani u nas neprsalo, ani kvapka nepadla :grinning:
10. sep 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na rozveselenie jedna prihoda z dnesneho dna:

Hanula sa dnes pre dobedom zobudila na krik z vonku, tak som ju isla este ucicikat a lahla som si k nej, ja som zalomila okamzite, ona zaspala tiez...lenze...zobudila sa skor ako ja, a kedze uz vie zliezt z velkej postele sama, tak potichucky zliezla, prisaham ze netusim ako a kedy...a dosla do obyvky, kde som na stole zabudla tresku a rozok...no a kde vsade som nachadzala kopky tresky, vam radsej nebudem hovorit :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: nasa tmavomodra sedacka bola viac biela ako modra a o koberci a nabytku nehovorim..... :sweat_smile: :zipper_mouth:

mixi, zatial sme sa nedohodli...sak povedz si aj ty, kde a kedy ti to vyhovuje :wink:
10. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne v dubravke kvoli presunu :grinning:
10. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mixi, mne je jedno...len neviem, ci aj ostatne pridu do Dubravky...
ale ak odsuhlasia, ja auto mam :sunglasses:
10. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam je autom este dobry pristup ??? kde sa zvyknete stretavat ???
10. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas doma mixi :grinning: :grinning: :grinning:
ale so 4 detmi by to tu bolo vesele v tom 2izbaku :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak s detmi, asi najlepsie, aby sme sa niekde na ihrisku alebo na luke stretli :grinning:
10. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co na partizanskej luke ???
10. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak bude pekne...preco nie? :wink:
10. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tyzdni doobeda je tam super prazdno :sunglasses: a aj sadnut sa tam da :slight_smile:
10. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super, to by bolo dobre miesto :dizzy_face:
10. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam by si dosla naozaj? :confused: :sunglasses:
lebo doteraz si vzdy slubila a nakoniec si nikdy nedosla :frowning2: ...dufam, ze ta to uz preslo :angry: :grinning:
10. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak by bolo pocasie a baby ok, tak hej, dosla
10. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to pocasie zariadim aj keby co bolo :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo by krasne, keby sme sa konecne stretli naozaj vsetky :dizzy_face: :sunglasses:
10. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na ktory den to planujete ??? ja mozem bars kedy okrem pondelka, to sa budeme zabavat na kramaroch :rolling_eyes:
10. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ozaj pipi, dnes som bola na plienky v rakusku a v kik som babam kupila super mencestraciky :dizzy_face:
10. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, my sa s kamoskou chystame buduci tyzden, niekedy doobeda, asi v piatok, alebo vo stvrtok, ale gate uz nekupujem...mame vyse hlavy, jedine co potrebuje, je 2-3 rolaciky...inak nic :wink:
10. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rolaciky som aj ja chcela dokupit a pipi nemali ani jeden jediny :angry:
10. sep 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a gate mam zatial 3je na osobu a este jedny asi pozhanam a budem to mat z krku :grinning:
10. sep 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes kupili super plienky v kauflande, take zajkove :wink: a mam tu este ten megabalik z DM, tak zatial mame dost :slight_smile:
10. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame teraz dost, som 5 balikov kupila a 3 sme este mali doma :grinning: tak mame na 2 mesiace pokoj :rolling_eyes:
10. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt? :confused: nemaju rolaky :confused: kvoli tomu tam chcem ist :unamused: ...tak to ani nejdem... :frowning2:
a v quelle som kukala a malu najmensie 104, to je tak o rok pre nas... :sweat_smile:
10. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nijeee pipi, ved ja som objednala babam v quelle 86/92 a prisli mi :slight_smile: fakt nemali ani jeden jediny detsky rolacik dnes, som myslela, ze ma vystrie :frowning2:
10. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave som kukla a maju najmensiu velkost 98/104 :frowning2: , dam ti sem link a kukni na vlastne oci :confused:
10. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisi...to co sem hodilo :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
10. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok