Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
10. sep 2009
neuverite mi, ale u nas slnecno a ani kvapka poobede nepadla...a dosla som do polky Zahradnickej a tam mokro 😕 :-N to len nad nami bolo jasno 😎 ale nezmokli sme, az do siestej sme boli a fifinka uz pekne cupkala asi 1/4 hodku popri kociku x-)
pipka
10. sep 2009
a kupili sme nove hózentrágle 🙂 aby jej gate nepadali
pipka
10. sep 2009
inak na stretko aj duduska urcite pride x-) tiez je jej jedno kedy a prisposobi sa 😉

inak dudu...a co sama nenapises? ]-( =-) 😃 mas ma ako sekretarku? =-) 😃
mixka
10. sep 2009
a kedy a kde planujete stretko ???

pipi, ani u nas neprsalo, ani kvapka nepadla 😃
pipka
10. sep 2009
no na rozveselenie jedna prihoda z dnesneho dna:

Hanula sa dnes pre dobedom zobudila na krik z vonku, tak som ju isla este ucicikat a lahla som si k nej, ja som zalomila okamzite, ona zaspala tiez...lenze...zobudila sa skor ako ja, a kedze uz vie zliezt z velkej postele sama, tak potichucky zliezla, prisaham ze netusim ako a kedy...a dosla do obyvky, kde som na stole zabudla tresku a rozok...no a kde vsade som nachadzala kopky tresky, vam radsej nebudem hovorit ]-( ]-( :-N :-N nasa tmavomodra sedacka bola viac biela ako modra a o koberci a nabytku nehovorim..... :-N :-x

mixi, zatial sme sa nedohodli...sak povedz si aj ty, kde a kedy ti to vyhovuje 😉
mixka
10. sep 2009
mne v dubravke kvoli presunu 😃
pipka
10. sep 2009
no mixi, mne je jedno...len neviem, ci aj ostatne pridu do Dubravky...
ale ak odsuhlasia, ja auto mam 😎
mixka
10. sep 2009
kam je autom este dobry pristup ??? kde sa zvyknete stretavat ???
pipka
10. sep 2009
u nas doma mixi 😃 😃 😃
ale so 4 detmi by to tu bolo vesele v tom 2izbaku 😃 😃 😃
pipka
10. sep 2009
no ak s detmi, asi najlepsie, aby sme sa niekde na ihrisku alebo na luke stretli 😃
mixka
10. sep 2009
a co na partizanskej luke ???
pipka
10. sep 2009
no ak bude pekne...preco nie? 😉
pipka
10. sep 2009
v tyzdni doobeda je tam super prazdno 😎 a aj sadnut sa tam da 🙂
mixka
10. sep 2009
tak super, to by bolo dobre miesto x-)
pipka
10. sep 2009
tam by si dosla naozaj? =-) 😎
lebo doteraz si vzdy slubila a nakoniec si nikdy nedosla 😞 ...dufam, ze ta to uz preslo ]-( 😃
mixka
10. sep 2009
ak by bolo pocasie a baby ok, tak hej, dosla
pipka
10. sep 2009
no tak to pocasie zariadim aj keby co bolo 😃 😃 😃
pipka
10. sep 2009
bolo by krasne, keby sme sa konecne stretli naozaj vsetky x-) 😎
mixka
10. sep 2009
a na ktory den to planujete ??? ja mozem bars kedy okrem pondelka, to sa budeme zabavat na kramaroch 8-(
mixka
10. sep 2009
jeeej ozaj pipi, dnes som bola na plienky v rakusku a v kik som babam kupila super mencestraciky x-)
pipka
10. sep 2009
mixi, my sa s kamoskou chystame buduci tyzden, niekedy doobeda, asi v piatok, alebo vo stvrtok, ale gate uz nekupujem...mame vyse hlavy, jedine co potrebuje, je 2-3 rolaciky...inak nic 😉
mixka
10. sep 2009
rolaciky som aj ja chcela dokupit a pipi nemali ani jeden jediny ]-(
mixka
10. sep 2009
no a gate mam zatial 3je na osobu a este jedny asi pozhanam a budem to mat z krku 😃
pipka
10. sep 2009
my sme dnes kupili super plienky v kauflande, take zajkove 😉 a mam tu este ten megabalik z DM, tak zatial mame dost 🙂
mixka
10. sep 2009
aj my mame teraz dost, som 5 balikov kupila a 3 sme este mali doma 😃 tak mame na 2 mesiace pokoj 8-(
pipka
10. sep 2009
fakt? =-) nemaju rolaky =-) kvoli tomu tam chcem ist :-| ...tak to ani nejdem... 😞
a v quelle som kukala a malu najmensie 104, to je tak o rok pre nas... :-N
mixka
10. sep 2009
nijeee pipi, ved ja som objednala babam v quelle 86/92 a prisli mi 🙂 fakt nemali ani jeden jediny detsky rolacik dnes, som myslela, ze ma vystrie 😞
pipka
10. sep 2009
no prave som kukla a maju najmensiu velkost 98/104 😞 , dam ti sem link a kukni na vlastne oci =-)
pipka
10. sep 2009
jezisi...to co sem hodilo 😕 😕 😕 😕 😕

Začni písať odpoveď...

Odošli