• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
nedajú mi na to nič asi budem musieť zmeniť doktora a viem že umelým sa nič nevyrieši. len z toho majú euráče to vieš dnes ide hlavne len o to. keby som si dnes nešla po výsledky z krvi tak ma odbijú že je to negat a ja by som si pripadala zas ako magor. ved si videla tie testy v albume . no a na papieri od výsledkov bolo 6,8 hcg čo si myslím že je málo ale negat to rozhodne nie je to svedčí že sa niečo udialo
14. sep 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem ako to je,je to malo,ja to nechapem preco s tebou nic nerobia.co to ma znamenat??
musis si surne zohnat noveho dokyho!!
14. sep 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, kde ste? :confused: :confused:
14. sep 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, ja tuuuu :sunglasses:
14. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, ja by som si to vymacala v repiku radsej...ten mi vzdy zabral :wink:
14. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte opice :dizzy_face:

jeeej pipi a to si kde ulovila ??? sikulka si :dizzy_face:
14. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mame 5 rolacikov, uz som ukojila svoje rolakove chutky :grinning: :grinning: :grinning:

mi dnes zapipala sms, ze mi nabehla materska...a ja som bola akurat v sade J. Krala...no nevahala som, vbehla som do auparku a ulovila som rolacikyyyyy :sunglasses: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si dobre vyriesila :grinning:
14. sep 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeden v C&A a tie styri dalsie su po dva kusy balene, su z H&M :dizzy_face: biely a sedy s drobulinkymi srdieckami, a cyklamenovy a ruzovy s drobulinkymi srdieckami, takeee su kraaasne :wink:
14. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, aku vel vlastne nakupujes hanke teraz ??? ja som dnes krpkam kupila nove tenisky, zohnala som rovnake, tak su spokojne, ze nema sestra lepsie :grinning:
14. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten fialkovy je 86, a tie ostatne co boli po dva kusy, su 86/92 ale radsej som kupila trosku vacsie, nech jej vydrzia az do marca, lebo je dlha jak stangla salamy :sweat_smile:
14. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo tie mensie boli 74/80 a to by uz bolo male :unamused: :wink:
14. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau, tak to aj ja som teraz krpkam nakupila na zimu rolaciky v quelle aj v kik 86/92 a su im zatial velke kustik, ze do jari v pohode vydrzia :slight_smile:
14. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si kupila mixi a za kolko? :confused:
ja som dnes pozerala nejake zimne topanocky, take vyssie a s kozusinkou alebo nejake cizmicky...ale strasne drahe som len videla :unamused: naozaj nie som ochotna dat 40€ za detske boticky na par mesiacov :rolling_eyes: musim este pokukat inde aj nieco lacnejsie :confounded:
14. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mixi, ja ratam, ze mozno ich este aj buducu zimu ponosi, su take fajne elasticke...sak uvidime :wink:
14. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak pipi tie dvojbalenia v quelle co uz nemaju a ruzove v kik, ale to mali len dva :frowning2: cize este budem potrebovat, ale mam objednane tie bodynkove na mmb :slight_smile: a topanocky zimne ja budem riesit az ked to bude aktualne, momentalne je este skoro a vobec neviem, ako krpkam narastie noha :confounded:
14. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja neratam ani omylom, baby rastu ako z vody :grinning: to by museli byt gumove :grinning:
14. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mixi v C&A mali naadherne bodynka rolakove,biele s takou vysivkou, ale len 74 alebo polom az 92, ale tie boli prilis velke, tak som nevzala...ale naaadherne boli a 3€ :dizzy_face:
14. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
92 je na 24m, to by mozno aj bolo pre nas. ze by som to sla zajtra mrknut ???
14. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skus kuk, len aby este mali :sweat_smile: lebo tieto mensie velkosti byvaju prve fuc, ale tych 116 a vacsie tych mali kopec :sweat_smile: ale mali este, mozno v avione maju viac :wink:
14. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidim co budeme zajtra robit a podla toho sa rozhodnem, nebudem to nejak silit
14. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co zase preberate? rolaaaaky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, nase obluuuubeneeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale uz sme dopreberali :wink:
14. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, sak ide zima, tak nebudeme plavky riesit, no nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dotlacila pukance maslove a idem si jednu bafnut a spravit si taku malu kavicku
14. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze zase prsi :rolling_eyes: a ja mam z okna zavesene pradlo :angry: :unamused:
14. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dnes varila leco na obed...ze na dva dni...ja som mala jeden tanier...a uz nie je :angry: :rolling_eyes: mam to ja ale lečozrúta doma :angry: :grinning: mozem zajtra zase pol dna pri sporheli stat :sweat_smile: idem slivkove gule robit :sunglasses:
14. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, aj ja som robila minuly tyzden, ale ja som za kotol navarila, ze som aj mamce nabalila na dva dni :grinning:
14. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JEZISSSS pradlo...ja ho mam uz dlho v pracke,musim ist vesat
14. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok