• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
a nebud drza jasne?!!!! :grinning:
15. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hned na zaciatku julis oproti parkovisku a prvej zastavke autobusu co je za kruhacom :grinning: neviem, ci ti ale moj popis pomoze, ked nevies kde to je
15. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mixi ale kde sa ta luka nachadza....v petrzalke,v raci,v dubravke,v ruzinove?......ja to pocujem 1x,ze nejaka partizanska luka existuje
15. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julis, prejdes patronku smer Lamac a Dubravka a jak idu trolejbusy k vojenskej nemocnici, tak doprava a na kruhovom objazde dolava a za cervenym mostom na parkovisku odstavit, dalej je zakaz vjazdu a hned vedla...alebo za parkoviskom je velke ihrisko na luke to uvidis :wink:

a nie som drza, len sa pytam :grinning: :grinning: :grinning:
budem ti musiet dat skolenie ako sa vyznat v Bratislave :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemas navigaciu v aute?
15. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi,ja som do hentych koncim nikdy nechodila,na tu stranu som bola len v Tescu v Lamaci aj to len 2x
15. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
navigaciu mam v aute,ale neni to nejak daleko? Ved sa vsetky budeme muset trepat na druhy koniec
15. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vies co? ja pridem pred GF a ty nas zoberes aj s Riššinom
15. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sak si byvala v Karlovke, to je odtial kusok :wink:

sak mame vsetky auta, tak kde je problem...ja neviem kam inam mozeme ist s detmi a rozhodne sa mi nechce stale okrikovat malu niekde v poluse,alebo nejakom zahulenom podniku, kde si ani my nepokecame ani deti by sa nepohrali :sweat_smile: vonku kym je pekne je to asi najlepsie...ale sak ak by vacsina bola proti, tak sa prisposobim :wink:

sak od GF pojdes autom za mnou :wink: alebo prehodis malemu sedacku k nam a pojdes s nami :wink:
15. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozme sa stretnut aj v sade J. krala, aj tam je ihrisko pred Auparkom, ale aj kvoli ajke, ked bude musiet ist do roboty je ta patronka asi lepsie riesenie :wink:
15. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac ja som zabudla povedat,ze mam choreho maleho...zajtra s nim idem asi k doktorke ked bude mat teplotu,nastastie nema,ale stale place,ma strasne sople a kasel,tak snad to do utorka vylezi
15. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musim si to pozret v mape
15. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste? :unamused:
15. sep 2009 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este tu...ale idem uz hajat :wink:
15. sep 2009 o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julis, davaj mu vela pit a nejake vitaminiky, ak nema teplotu, tak by to mohla byt nejaka mala viroza len...skore uzdravenie zelame
15. sep 2009 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aky fesak na fotkach :dizzy_face:

ale uz fakt idem, dobruuuu :slight_smile:
15. sep 2009 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:
jeejjj juliššš,Riško je uz aky velky fesacisko :dizzy_face:
16. sep 2009 o 06:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooo, druha strana... :rolling_eyes: vy ste tu tusim len v noci... :grinning: :grinning: :grinning:
a liuska hlavne rano... :rolling_eyes: lius, kedy si sa ty naposledy dobre vyspala? :frowning2:
ta Zelezna je najlepsia, fakt to mam blizko do prace a keby ste sa tam zdrzali dlhsie, tak ja si odskocim do prace a dojdem tam aj s mojimi babami, aj tak som tam skoro kazdy den, lebo v okoli nie je kam inam chodit... :unamused:
16. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cautee
maly ma teplotu 38 :unamused: :confounded:

sople az po kolena,dufam,ze mu teplota klesne,lebo sa mi nechce ist doktorke s nim :pensive: urcite tam bude milion chorych deti
16. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joooj, julis, to mi je luto, chudacik, pije ti aspon? :confused: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no malo mi pije,nechce ani mlieko,len si trochu upil z neho,dufam,ze bude pit,lebo zase skoncime v nemocnici na infuzkach ako minule,ked nechcel nic pit :unamused:

najhorsie je,ze sa boji tych vsetkych odsavaciek,nemozem sa s tym k nemu ani priblizit,spusti taky rev a tak krasne by som mu mohla tie sople odsat,takto mu to tecie prudom :angry:
16. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jujjj aji,asi vo februari,v marci?? :zipper_mouth:

jooojjj juliššš a ako davate tie sople von??len smrkanim??
16. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jajjj a ja mam v utorok rehabilitaciu a pedikuru,takze neviem ci vas stiham.odvolat to nemozem,lebo som uz teraz dolamana,na tento tyzden nemala rehabilitacna nic volne,tak idem az bud.tyzden a pedikuru tiez nie,lebo mam zarasteny necht zase :angry: .ale to je jedno,ked tam budete este,ja dojdem.ja mam furt nieco a buduci tt je zase lekarsky :rolling_eyes:
16. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
liušššš,len smrkanim,ale to je take nic,stale mu to utieram,tece mu to ako vodopad :rolling_eyes:

zase sa ides kraslit???? :sweat_smile: :wink:
16. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kraslit??no rada by som,nemam si kedy ani vlasy zafarbit.nervacim sa s upratovackami momentalne :rolling_eyes:
16. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

aj u nas zacina nejaka choroba :frowning2: lenka je dnes nejaka mrzuta, ma leskle ocka a uklada sa spat, ale teplotu mala zatial v norme, ale cakam ze zajtra pozajtra sa to ukaze :frowning2:
16. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
fasa mixi,co ide nejaky virus??
nechame to tak,ked budu vsetci zdravi,tak sa mozme stretnut,ale nevyzera to zatial tak :unamused:
16. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem lius, ale co som teraz zbezne citala vydate nevydate maminky, tak vsade sa sopli a teplotuje, ze je chripky kopu :confounded:
16. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
fasa,to aby som doma sedela :unamused:
tak skus nasadit vitaminove bomby
16. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby nastatsie papaju pekne ovocie aj zeleninu aj piju vodu, len ked je toho plna ba, je to asi jedno :frowning2: a sediet doma s nimi nemozem, lebo to by scvokli ony dve a aj ja :frowning2: uplne postaci, ked budeme trcat doma, ked budu chore :rolling_eyes:
16. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok