• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
no ak to chyti aj nas...tak koniec sveta :unamused: ja ked zacnem kaslat, tak umriem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ja nekaslem normalne, ja mam hned take zachvaty, ze si idem vykaslat vnutornosti :rolling_eyes: :frowning2: :sweat_smile:
17. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...ale sa nam to v tej ordinacii pekne zamotava :sweat_smile: :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a vy este nie ste chore?
17. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cuduj sa svete, zatial sa drzime...tak uvidime ako bude buduci tyzden :sweat_smile:

idem dokukat zufale manzelky a padam haji :dizzy_face:
17. sep 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobre ranko,

tak skocim do rakuska.myslela som si,ze tento nas prasok je na prd,tak ako vsetky :unamused: .a mate zvlast baby karty??lebo ja mam iba normalnu bipa kartu.
18. sep 2009 o 06:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja mam hrdlo strasne,hlieny strasne,nemozem ani preglgat,dopujem sa od vcera,ale radsej skocim k lekarke.
preco mam furt nieco??ja musim mat teraz uuuuplne oslabeny organizmus :unamused: .nemoze to dostat aj mala?? :frowning2: to ma najviac trapi :frowning2:
a kde mam kupit pampersky??kde sa oplatia tie najmensie-??
18. sep 2009 o 07:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam iba normalnu bipa kartu :slight_smile:
18. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja pampersky nepouzivam, len ak boli v akcii, ale do porodky som si brala tie najmensie huggiesky, na ne som mala vtedy taky zlavovy kupon :wink:

neboj lius, mala to nechyti, ale ty chod radsej k dokine, neliec sa sama podla moznosti. Sice ti aj tak da akurat nejake vitaminy mozno...ale istota je istota :wink:
18. sep 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mixi, tu bipa kartu si si kde vybavovala? :confused: ja ked som bola minule, tak som si ju pozicala, ale chcela by som vlastnu.
18. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v bipe pipi :grinning: normalne im povies, ze chces kartu a na pockanie ti ju vystavia :wink:
18. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lebo kamoska mi hovorila, ze jej dosla domov postou
18. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak len ze ci nemam niekam napisat... ale ked chcem vystavit kartu, tak musim v ten den platit bez karty, ze?
18. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to neviem pipi, ja si uz nepamatam, ako som vtedy platila :confused: ale normalne mi ju na pockanie spravila a hned som ju aj pri tom nakupe pouzila :slight_smile:
18. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
akurat som sa vratila od doktorky,je mi hrozne,ale dufam,ze sa mi to este nezhorsi :unamused: ,aby mi dali antibiotika.dostala som bioparox a calciovy sirup.
pipi ,hned ako prides do bipy,vypytaj si to,vypln a odovzdaj,ona ti zatial odtrhne tu papierovu a tu budes zatial pouzivat.uz si ani ja nepamatam,ale myslim,ze uz ju mozes hned pouzivat.ale radsej si pozicaj a vyskusaj.
zevraj iba pampers ma tie novorodenecke,ci nie ked pises ,ze si mala huggies??
18. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som mala huggies newborn, urcite lius, len vacsinou ich nemaju, ja som vtedy dostala od kamosky taky kupon, ze kupis jedno balenie a druhe bolo gratis, a mala som vtedy stastie, ze ich akurat vtedy vykladali v tescu, a dostali len dve krabice a v kazdej 5 balikov, cize 10 bal na cele tesco :angry: :sweat_smile: a ja som hned dve vzala :sweat_smile:

ale v pôrodke plienocky dostanes, ja som brala len pre istotu, keby mi tych 5 ks na den nestacilo...ale v pohode mi stacilo, este mi niekedy aj ostala jedna na druhy den, nastastie hanka kakala len raz denne, niektore babatka aj 4x :sweat_smile: :grinning: ale doma sme zbytok zuzitkovali, a potom som uz kupovala rovno tie klasicke 3-5 kil :wink:

no ked buduci tyzden pojdem do tej bipy, tak sa na tu kartu spytam :wink: nech si nemusim poziciavat a mam vlastnu :slight_smile:
18. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak aj tie DM-kove su aj newborn, na obchodnej v DMke som ich videla, ja mam tie babylove velmi rada, my ich pouzivame vacsinou a striedam s huggieskami alebo pampers, ale len ak su v akcii :wink:
myslim, ze na tej obchodnej maju aj huggiesky tie malinke, tam maju asi najvacsi vyber plienok, akurat sa tam na h...o dostat autom :unamused: ja tam chodim vramci vychadzky vzdy s kocikom :wink:
18. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lius a uz vies, kde budes rodit?
18. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este ak ti mozem poradit, tak vlozky do podprdy, tie jednorazove si nekupuj tesco, su sice lacne ale uplne naprd :rolling_eyes: vobec nesaju, mne do rana mlieko pretieklo a cela nocna kosela mokra :angry:
najlepsie su bud tiez tie dm, alebo hocijake ine, co maju v lekarnach, alebo drogeriach :wink: ja som myslim pouzivala helen harper :dizzy_face: ...teda kym som kojila :grinning: :sweat_smile:
18. sep 2009 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
v nemocke dostaneme plienky??to prvy krat pocujem.
a docitala som sa,ze bioparox su antibiotika(mozu tehotne),tak dufam,ze mi zaslapu.takze u mna utorok urcite nehrozi.
a ktore su lepsie??dm alebo huggies??zacneme pampers,ale potom budeme skusat.a ceny su pribl.ake??medzi tymito 3 znackami su velke rozdiely??
viem od zaciatku,v ruzinove,kam by som sa trepala ked to mam za rohom
tie som si uz objednala,tak dufam,ze budu dobre,teda myslim,ze som ich uz objednala :fearful:
18. sep 2009 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:unamused: liuššš uz aj ty si chora?
18. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my uz len kasleme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hej juliššš,som z toho nestastna :frowning2:
co si mu davala??
18. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
davala som mu sirup Nurofen pre deti ,Hedelix sirup proti kaslu s kvapky do nosa...len uz ma odhalil,ze je to nechutne,tak uz mi to nechce,tak som mu skusala aj do caju davat a zistil to a ani caj nechcel potom :angry:
tak dnes bol bez liekov,teraz len ovocie a polievky mu davam
18. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak dufam,ze mi to troch dni aspon ustupi,lebo sa zblaznim :unamused:
18. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
liuššš,som zvedava,ako sa bude mala volat
uz mas vsetko kupene?
18. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
este vsetko nie julišššš
a to aj mna zaujima ako sa bude volat :sweat_smile:
18. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to