Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
mixka
23. sep 2009
s grankom pipi x-) my sme to doma so skoricou nikdy nerobili a marian tiez ma rad s grankom 😃
pipka
23. sep 2009
my sme robievali aj tak aj tak, lebo nas tatino to kedysi doma so skoricou jedaval, ale my s braskom a mama s grankom, tak sme si proste kazdy posypali, cim sme chceli...a vilko s grankom tiez, tak teraz to mame jednoduche 🙂
pipka
23. sep 2009
a zase sme pri jedeni 😃 ako vzdy 😃
mixka
23. sep 2009
no veru 😃 ale ako sa zda, je to bezpecna poda aspon 😃
pipka
23. sep 2009
😃 😃 😃 😃 😃 vsetko dolezite sa vzdy zacinalo a koncilo dobrym jedlom 😃
mixka
23. sep 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
23. sep 2009
boooze, hanula zase buntosi :-| musim ist :-N
liaautor
24. sep 2009
no caute,dusi ma kasel,tak nemozem spat. a za chvilku idem na krv,to bude zase krasny den :-S
mixka
24. sep 2009
ahojte 🙂 bre ranko 🙂

jejda lius, ty toho moc nenaspis 😞 a ked sa babatko narodi tiez nie 😞 ide ti spat aspon cez den trosku ???
liaautor
24. sep 2009
praveze cez den nechcem spavat kvoli tomu,aby som prespala v noci.kebyze nie je choroba,tak by som spala :-S .ale vcera som si cez hodinku schrupla aj cez den,lebo niekolko dni uz nespavam dobre kvoli chorobe :-S
a krasa,odisla som z hemosky a asi za 20 min.mi volaju,ze na 9tu mam prist zas,lebo sa im zrazila krv 8-(
este ze som si dala aspon rohlik o 3:30.tak by som si dala jogurt a teraz musim cakat :-S
teraz kym tam zaparkujem :-|
mixka
24. sep 2009
no to potesi lius 😞
liaautor
24. sep 2009
no to jo,mam to za sebou a uz sa ladujem,mnam 🙂
ajka23
24. sep 2009
lius, vidim, ze nie len ja mam stastie na krv... 8-( 8-( 8-(
ajka23
24. sep 2009
inac na temu toho cvicenia, je to od 17 do 18tej, kedy ja "cvicim" v robote, takze tak... :-|
ajka23
24. sep 2009
dudusa, nejake nove fotky by to chcelo... 😉
mixka
24. sep 2009
ja idem k mudrovi, ked sa mi krpky zobudia po atb 😞 vobec mi to neprechadza ]-(
zabka132
24. sep 2009
mixi...sorry...necitala som prispevky dozadu...si chora ty, ci baby ?
mixka
24. sep 2009
baby boli a uz su zdrave, mna nakazili a mne to vobec neprechadza 😞 krpky to zvladli za 4 dni bez atb 😃
mixka
24. sep 2009
kde ste bosorky =-) ???
pipka
24. sep 2009
ja tuuuu 😉

fifina sa mi dnes v nestrazenej chvili vykakala do vane a zacala to jest :-p :-N tak som jej pucovala pusu kefkou a potom sprchou vyplachovala...dufam, ze nechyti ziadnu infekciu :-| 8-( hovnožrútka 😃
liaautor
24. sep 2009
pipi :-N tak to ked jej budes rozpravat niekedy,urcite neuveri 😃 chcela zmazat stopy 😃
pipka
24. sep 2009
lius, skoro ma svihlo, ked som to zbadala...chytila som jej ruky a nevedela som co skor :-N :-p :-N ci sa mam smiat alebo plakat :-N a ona tymi nevinnymi ockami kukala, ze preco jej tu papanicu beriem 😃
jul
24. sep 2009
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jul
24. sep 2009
do vody? ci do prazdnej vane?
pipka
24. sep 2009
baby raz ma z nej svihne...ona vsetko dava do ust, co s nou mam robit :-N

ale toto bol vrchol :-p 😃
pipka
24. sep 2009
do vody...skoro by sa dalo povedat nastastie :-N aspon sa to hovno najprv umylo :-N
liaautor
24. sep 2009
sak jej pridaj na veceru,chuda 😃 😃 😃
pipka
24. sep 2009
lius 😃 😃 😃 zajtra jej navalam dva plne taniere hovnozrutke krpatej 😃
liaautor
24. sep 2009
nieco podobne sprav ked jej to tak smakuje 😃 😃
pipka
24. sep 2009
no ja som ako mala zjedla zemlu z hajzla...sak to som vam uz rozpravala tu prihodu...ale na nasu hanku teda nemam :-N 😃 😃