Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
8. mar 2009

mozno s nim este nieco poriesia..zase cez prestavku 😵

jul
8. mar 2009

MALA UZ SPINKA?

pipka
8. mar 2009

no som zvedava, kto toto vyhra 😕 😅

jul
8. mar 2009

mne sa maly predchvilou zobudil,dudlik nevedel najst tak sa rozplackal chudacik 😅

a plienku maj asi 5 kilovu,spi mi uz od pol 7 mej 😒

jul
8. mar 2009

zase bude buntosit rano

jul
8. mar 2009

som zvedava na Komajotu,ta sa mi luuuubi 😎

jul
8. mar 2009

aky klavir ma ako Michal David 😀

pipka
8. mar 2009

a zaspal uz? 😕 😅 chudatko...
aj mne sa hanka o deviatej zobudila...teda Vilko ju zobudil 😠 isiel si do spalne pre budik a zakopol do stola...no rana jak z dela, tak sa chuda tiez zlakla a taaaak zalostne plakala, ze som ju musela vziat na ruky a utisit a nanovo uspat ☹ 🙄 chudatko...ale uz spinka 😉

pipka
8. mar 2009

no jak David v 80-tych rokoch 😀 😀 😀 😀 diskopříběh 😀

jul
8. mar 2009

no maju aj lepsie pesnicky o 100x 😝

jul
8. mar 2009

neviem kde ten klavir vyhrabal 😀

pipka
8. mar 2009

no slabota veru 😅 asi to prepnem 😀 pockam este Tomecka a idem asi haji 😉

pipka
8. mar 2009

jake vlasky..ty brdo 😅

pipka
8. mar 2009

uz ma tu lame na spanie...a to som spala rano skoro do pol jedenastej 😅 🙄

pipka
8. mar 2009

no Tomecek taky nist moc 😒 😅

akurat davaju rekapitulaciu...Opatovsky uz bol 😉

pipka
8. mar 2009

juliska, dobru nocku, vypinam a idem haji, papapapa 😉

ninka1234
8. mar 2009

dakujem baby. pipi ozaj to bolo pred chvíľkou čo som posielala sms z porodnice a už je taká veľká, ako ten čas letííííííííííííí

nemohla som odpísať, mla som tu susedky

ninka1234
8. mar 2009

a dudlikovy teda sme nič nepočujem len dudu dudu 😀

mixka
9. mar 2009

ahojte bre ranko 🙂

ja tu mam dnes cely den tetu, tak mam vrazedne stavy od rana 😠

lia
autor
9. mar 2009

hojte 🙂

co tam uz strasi mixi?? 🙄 😀 nezavidim 😖
ja rozmyslam,co si dnes zacnem a ktorym smerom sa mam vydat skor 🙂

mixka
9. mar 2009

nie lius, az okolo 11tej by mala prist a dufam, ze nepride skor, ako byva jej dobrym zvykom ☹

lia
autor
9. mar 2009

skoro sme boli na druhej strane,fuuuu 😝
a to dokedy bude takto chodit ??este aj ked budu mat dievcata 18?? 😅 nema co robit tecinka??

lumah
9. mar 2009

Ahojte! Chcem sa pridať k tým jedlám-čo sa može a čo nie-ja som čítala, že kravské mlieko sa može pridávať do varenia od jedného roka a od dvoch piť-ale plnotučné. aj ryby od jedného roka a morské až od dvoch. Mám takú tabulku, ak by ste chceli, pošlem Vám ju. Od 8. mesiaca sa može začať vraj s jogurtami ale bielymi, neskor pridať napr. ovocie, a tvaroh sa može od jedného roka tiež.
Ja zatial tiež dávam, zeleninku, ovocie, ryžu a zemiačik a kuracie biele masko a žltok. No a detsku výživu od mamy mám, a dávam aj piškotky aj detské keksíky, lepok sa može od 7 mesiaca.
Ja dávam krpcom bebu-najskor mali HA a AR, teraz sme prešli už na klasicku Bebu premium 2 a v pohode. 🙂

susienka
9. mar 2009

🙂

mixka
9. mar 2009

lius, do juna a potom ide k svojim detom a vnucatam do kanady 😵 vrati sa v oktobri a to uz dufam nebudeme byvat v ba a budem mat pokoj 😀

lia
autor
9. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
9. mar 2009

lumah, ja sa riadim presne tymto co si ty napisala a deti nemaju zatial najmensi problem. krasne papaju, kakaju, rastu a priberaju a su spokojne a to je pre mna najdolezitejsie 😵

lumah
9. mar 2009

mixka tiež si myslím, že im dávaš normálne veci primerane k ich veku, neviem prečo jul je proti. Ja som už jedno dieťa vychovala, je zdravé a nemá žiadne alergie. Ale to je individuálne, jednoducho treba dávať papať normálne-teda primerane veku a ak by sa objavila nejaká reakcia na nejakú vec, vylúčiť a skusiť neskor.

mixka
9. mar 2009

lumah, musis sa spytat jul. a ja sa k tomuto uz verejne vyjadrovat nebudem, aby som neburila hladinu 🤐 .

pipka
9. mar 2009

bre ranko 😎
mixi, posli tetu nakupit 😀 😀 😀