• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
co taka vysmiata, ste teraz vstavali? :confused: :slight_smile:
1. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aji vstavali sme o 7-mej :rolling_eyes:
robia mi terasu a chodia uz o 7,15 :rolling_eyes:

uz som bola na poste,v banke,s mamou v Tescu.....a akurat idem ulozit maleho nech mam pokoj chvilu.
1. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majstri vypadli do stavebnin,boh vie kedy dojdu,uz tu bol aj klampiar a este cakam na kamosa co mi robi obyvacku.....den otvorenych dveri a bordelu jak v tanku :pensive:
1. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus, aj by som jej ho dala...ale ona na nom v postielke svojej nezaspi...len u nas a potom ju musim preniest :unamused: ale aj to lepsie ako vecne revy :sweat_smile: tak to urobim tak, ze zaspi u seba, po hodine ak sa zobudi, tak ju dam k nam a v noci budem prenasat...uvidim ako dlho to potrva :unamused: :sweat_smile:

julis, do kedy ti budu tu terasu robit?
1. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este zajtra,cez vikend nerobia a v pondelok,utorok...su pomalí,ved to poznas :rolling_eyes:
1. okt 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne hanula rano spi uz od 9.45 :dizzy_face: ..som zvedava kedy sa zobudi...lebo skolkari nam uz vrestia pod oknami :angry: :grinning:
1. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klasika...suchtavi majstri :grinning: su plateni od hodiny? :confused:
1. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona uz chodi?
1. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ako su platení,ja ich neplatim :grinning:
1. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis... :grinning: :grinning: :grinning:
pipi, ako to je s nasou stretavkou vlastne? :confused: :confused:
1. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked odchadzali do stavebnin,povedali,ze do hodiny dojdu a uz presli 2 :sweat_smile:

podla mna ,este chodia niekam robit medzitym....
1. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne,ze im to potom trva jak lacnemu sran.e...... :grinning: a ja mam rozbombardovany cely byt a este aj cely dvor :angry:
1. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz je fifinka hore :wink:
1. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodi uz davno...presne od roka :wink:

no ja neviem...povedzte si termin a ja som tam :grinning: ťťťťťť
1. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi tu pise aj hanula :grinning:
1. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to tiez tvrdim povedzte si termin... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tento tyzden to uz asi nestihame :grinning:
ale buduci okrem stvrtka hocikedy :wink:
1. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale hlasia slniecko, tak by sme to este mohli stihnut :sunglasses:
1. okt 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, nad robosmi sa darmo rozculovat :angry: :grinning: oni su vsetci rovnaki...skoda si nicit zdravie :sweat_smile: hlavne aby si to mala kvalitne urobene :wink:

ta nasa "super" firma, co nam tak dodrbala kupelnu bola teraz aj v lamparni :angry: :sweat_smile: skoda, ze sme to nevedeli skor :rolling_eyes: sudi sa s nimi nejaky pan z Petrzky a vyhral sud a maju mu zaplatit vyse 4000€ za zlu robotu :fearful: ...my by sme urcite tiez vyhrali, len sa nam do toho uz nechcelo, radsej to vilko dorobil, aby sa mala narodila uz do kludu a nie do bordelu :sweat_smile:
1. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim sa s vami pre dnesok, musim sa ist chystat do roboty... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus paaa :wink:
1. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji ahooooj
1. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImageID=3349410&vReferer=

a toto je terasa...ten stredovy tram sa nedal odstranit,lebo je dolezity :unamused: ,bez neho by to bolo super,ale co uz
1. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, co mate nove ?
1. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme zasa akysi chori....ja viem z coho...v nedelu bol v mojom byvalom bydlisku jarmok, tak sme sli peso "cez kopec"...ako sa to tu hovori...teda sli sme peso cez horu do susednej dediny. Bolo krasne slnieckovo, a hned ako sme tam dorazili som si dala male pivco a herecka este som chodila v tielecku :sunglasses: ....a teraz mi o tom rozprava moje zapalene hrdlo a priedusky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
A fifcovi sa prerezala stolicka, tak teplotuje od nedele :pensive: .
1. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este aby toho nebolo malo, zacina kaslat.....ale to ma zasa odo mna...to sa dalo cakat :unamused:
1. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bosorky :slight_smile: konecne som sa sem dostala, ja nejak nemam posledne dni vobec cas :frowning2: nejak mi zabudli povedat, ze mat dvojicky je nadludska makacka :pensive:
1. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, tak zulkina Romanka je uz na svete, narodila sa dnes o 14.30,3120g a 51 cm, maminka aj malinka su v poriadku a pozdravuju vas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, gratulujem a zelam len to naj naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok