• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
lius...ked budes mat malu...tiez budes planovat :grinning:

ale nie, ja musim si robit tyzden dopredu rozpis..lebo ked som si to nechavala na poslednu chvilu, tak sa mi tri kamosky ozvali na jeden den a potom zbytok tyzdna som sa prechadzala sama. :sweat_smile:..niezeby som to nezvladala, ale ked idem s niekym, je to prijemnejsie :wink:

ja som socilisticky typ...ja zijem na patrocnice este :grinning: :grinning: :grinning: akurat to nase stahovanie neviem naplanovat :angry: :rolling_eyes: mam tu sťahokaza :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak dokupis ked bude chybat,ked bude male dokupis vacsie a ked bude velke,dokupis male :grinning: a velke znosi neskor...sak aspon budes mat prilezitost na dalsi nakupik :wink:
2. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherokee a H&M maju cca rovnake velkosti...ale v C&A su mensie veci o malo...a cez net co som objednavala, tak to ako kde...aj ZARA ma mensie vecicky ako napr.H&M...to vsetko je najlepsie skusat...alebo prirovnavat :sweat_smile: :rolling_eyes:
2. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cherokee su strasne krasne vecicky pre uplne male babatka,som sa rozplyvala vcera nad nimi :slight_smile:
2. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastastie, ze dnes je doba, ze sa hocikedy da dokupit a vecicky maju naaadherne :slight_smile: nie ako ked my sme boli babatka...tie veci :sweat_smile: :grinning: :grinning: co mama neusila alebo neustrikovala... :sweat_smile: to sme nemali :sunglasses:
2. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo tie pancuchy co sme nosili,kolena sme mali na pate :sweat_smile:
2. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak to hej juliššš,len aby nebolo zavrete a vsetko vybrakovane :unamused:
2. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som tu v bazari videla taku naaadhernu ruzovu bundicku Cherokee pre uuplne malinke babatko, juuuj, az mi srdcko pistalo, ze to nemozem kupit :frowning2: :grinning: a za tusim 5€, takmer nenosena, sak co take babatenko...kolko to nosi :wink:
2. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, ty dokupis este pred Vianocami...v najvacsom frmole :sweat_smile: ved pododis 10-teho a 14-teho ides domov z porodnice :slight_smile:
2. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liušš rodi 6.12 :sweat_smile:
2. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preco 10.teho??ved 17.12.mame tp
2. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
porodis...som chcela napisat :sweat_smile:
2. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som ti to urcila...aby si uz na Stedry den mala klud a zabehnuty rezim :grinning:
2. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem malemu kupovat kuchynku,nejaky stolik co su tam vselijake somariny,tlacitka,hudba a tak....nejake vecicky a dalej neviem :unamused:
2. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekna pipi :slight_smile:
aj ja by som chcela nieco vianocne,ale az po porode kupit nech jej to je akurvat a keby sme to nestihli do vianoc,na co nam to bude
2. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru,ja chcem byt uz doma na vianocky :frowning2:
2. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebooooj budešššš :sunglasses:
2. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, kup mu ten montersky stolik...vrtacka je tam, rozne sroby, naradia...aj helma :wink: my to mame v skolke a ma to obrovsky uspech u chalanov :sunglasses:
2. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknem to...alebo poviem R nech mu to kupi v Metre,tam som toho videla plno.
2. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, ja mam doma jedny vianocne dupky...ale 68-ky :unamused: v tom by ste plavali :sweat_smile: :grinning:
2. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka dostane na Vianoce kocik...a ja sa uz teraz hrozim, kam ho dame v tomto bytiku :sweat_smile: :grinning:
2. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly ma doma taky ruzovy kocik,taku buginu,vozi v nom macka pu a lieta s nim jak sarkan
2. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to hej pipi :grinning:
juliššš :grinning:
2. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule a ako s tym stretkom? Uz ste zdrave? Aj deti? Uz buduci tyzden v piatok by sme sa mohli stretnut, nie? :confused: alebo doobeda hocikedy...pockame ako robi nasa jedina pracujuca Ajuska :grinning:
2. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, ved aj ona dostane tu malu ruzovu buginku...ale tu buginka, tu auticko...uz sa nam to tu riadne kopi :sweat_smile:
2. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, ved aj ona dostane tu malu ruzovu buginku...ale tu buginka, tu auticko...uz sa nam to tu riadne kopi :sweat_smile:
po vianociach ani nehovorim...ako to tu bude... :sweat_smile:
2. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako mi pridalo prispevok??? :confused: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este si nepocitala stromcek :grinning:
2. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme zdravy,ale ja tu musim byt pondelok utorok,potom mi pride robit na komin striesku a ma dojst spravit omietku na terasu,tak neviem kedy vlastne pride :confounded: to sme este neni dohodnutí presne
2. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok