Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
jul
3. okt 2009
k stehnu? to vtedy nebolo stehno,to bolo stehniskoooooo :-p :-p :-p
pipka
3. okt 2009
hanula ked sa narodila bola taka ruzova...a tiez mraucala ako take maciatko 🙂 to bolo take zlateee x-) ona este mesiac tak plakala, ze len tak mraucala x-) a najkrajsi pocit bol, ked mi ju doniesli uz taku peknu vonavu v perinke x-) , asi za 10 minut...hotove babatko x-)
liaautor
3. okt 2009
viem si to predstavit,ja som sa tesila,ze to nie je az take hrozne a uz to zacina,asi uz mam vsade vodu
liaautor
3. okt 2009
no som zvedava na tu nasu 😃
jul
3. okt 2009
ja som nemala cisarak,vsetko pripravene na cisarak,aj predoperacne vysetrenia aj vselijake mozne ine koli tomu pruhu,bola som u 4 chirurgov v roznych nemocniciach...ale primar bol evidentne za spontanne porody,tak ma nechal tlacit
liaautor
3. okt 2009
jezis a preco ta nenastrihol teda??a jak to mas spravene??bolelo to jak das,ze??bleee :-p
kto ta rodil??
pipka
3. okt 2009
boze ja ake stastie som mala...ako prvorodicka som porodila do troch hodin od prvych kontrakcii a vsehovsudy 6 stehov, aj to len hradza zvonku, nastastie vnutri vsetko ok 😉 za 10 minut uz pocas sitia som mala babatko pri sebe, vilko ju drzal a potom ju zobrali sa vyhriat 😉 a doniesli mi ju po troch hodinach na izbu a uz bola stale so mnou 😉
jul
3. okt 2009
mne sa tie stehy hojili asi mesiac,riadne to stipalo :-|
liaautor
3. okt 2009
aj ja chcem taky porod,ste sa nebali porodu??
jul
3. okt 2009
nastrihol ma liušššš,ale mala som to vnutri vsetko potrhane,ja som maleho nevedela vytlacit,mne sa tam tak smatral,ze ma celu rozhrabal 😃
pipka
3. okt 2009
tie stehy som mala ok po dvoch dnoch doma...sadla som si do lavora s repikom a fenovala si to 🙂 to je super, to mi skusene mamy v porodnici poradili 😃
jul
3. okt 2009
ja som sa bala iba trosku,lebo som nevedela do coho idem,a hlavne som to uz chcela mat cim skor za sebou a uz som sa nevedela dockat maleho,tak som sa straaaaaaaasne tesila x-)
liaautor
3. okt 2009
dnes je mala taka zlata,uz tri dni kopala jak futbalova star,to fakt vsetko citi :-S
dnes som bola celkom kludna,az poobede som sa dozvedela jednu super novinu,z ktorej som bola troska vedla,ale uz si mala asi zvykla na vykyvy tehotenske 😃
jul
3. okt 2009
hrozny bol pre mna klistír 😃
liaautor
3. okt 2009
to vazne??to iba mne hrabe,ze sa tak bojim??
pipka
3. okt 2009
lius nebala som sa...jednoducho som si hovorila, ze porodili tisicky zien...co by som to nezvladla aj ja 🙂 nesmies do toho ist zo strachom...proste si povedz to zvladnem a hotovo 😎 a tes sa na malinku x-)
jul
3. okt 2009
henten vietnamec ma ake haro 😎

ale tie pirsingy na papuly si mohol odpustit,to je tam navyse podla mna :-p
liaautor
3. okt 2009
no tak keby to bolo len o klistire,tak aj v kuse keby mi ho robbili,kazdu kontrakciu 😃
jul
3. okt 2009
mne zacali silne bolesti o 8 mej vecer a porodila som o pol 12-tej
liaautor
3. okt 2009
no skusam si to hovorit,no ale neviem :-S
pipka
3. okt 2009
a co take si sa dozvedela? ze tak kope =-) 😃
pipka
3. okt 2009
lius a epiduralku si platis? ci nechces?
jul
3. okt 2009
neboj sa liušššššš,uvidiššš,ze sa budes skor tesit,ze to budes mat uz konecne za sebou a malinku pri sebe x-)
jul
3. okt 2009
mne epiduralku nestihli ani dat
pipka
3. okt 2009
ani mne :-N som usetrila dve tisky...na vybavicku 😃
pipka
3. okt 2009
mozno s epi by bolo fajn, ale zvladla som aj bez 🙂 akaaa hrdinka teraz :-N 😃
liaautor
3. okt 2009
uz R domaaaaaaa,jupiiiiii
jul
3. okt 2009
ja by som platila 3500,ale zase som zbytocne vyhodila 1000 za predoperacne vysetrenie na cisarak ]-(
pipka
3. okt 2009
tak si uzivajte jeden druheho x-)
jul
3. okt 2009
ten Ben ide spievat...rapotačka :-N