• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
k stehnu? to vtedy nebolo stehno,to bolo stehniskoooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanula ked sa narodila bola taka ruzova...a tiez mraucala ako take maciatko :slight_smile: to bolo take zlateee :dizzy_face: ona este mesiac tak plakala, ze len tak mraucala :dizzy_face: a najkrajsi pocit bol, ked mi ju doniesli uz taku peknu vonavu v perinke :dizzy_face: , asi za 10 minut...hotove babatko :dizzy_face:
3. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viem si to predstavit,ja som sa tesila,ze to nie je az take hrozne a uz to zacina,asi uz mam vsade vodu
3. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no som zvedava na tu nasu :grinning:
3. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nemala cisarak,vsetko pripravene na cisarak,aj predoperacne vysetrenia aj vselijake mozne ine koli tomu pruhu,bola som u 4 chirurgov v roznych nemocniciach...ale primar bol evidentne za spontanne porody,tak ma nechal tlacit
3. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jezis a preco ta nenastrihol teda??a jak to mas spravene??bolelo to jak das,ze??bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kto ta rodil??
3. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ja ake stastie som mala...ako prvorodicka som porodila do troch hodin od prvych kontrakcii a vsehovsudy 6 stehov, aj to len hradza zvonku, nastastie vnutri vsetko ok :wink: za 10 minut uz pocas sitia som mala babatko pri sebe, vilko ju drzal a potom ju zobrali sa vyhriat :wink: a doniesli mi ju po troch hodinach na izbu a uz bola stale so mnou :wink:
mne sa tie stehy hojili asi mesiac,riadne to stipalo :unamused:
autor
aj ja chcem taky porod,ste sa nebali porodu??
3. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastrihol ma liušššš,ale mala som to vnutri vsetko potrhane,ja som maleho nevedela vytlacit,mne sa tam tak smatral,ze ma celu rozhrabal :grinning:
3. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie stehy som mala ok po dvoch dnoch doma...sadla som si do lavora s repikom a fenovala si to :slight_smile: to je super, to mi skusene mamy v porodnici poradili :grinning:
3. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa bala iba trosku,lebo som nevedela do coho idem,a hlavne som to uz chcela mat cim skor za sebou a uz som sa nevedela dockat maleho,tak som sa straaaaaaaasne tesila :dizzy_face:
3. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes je mala taka zlata,uz tri dni kopala jak futbalova star,to fakt vsetko citi :confounded:
dnes som bola celkom kludna,az poobede som sa dozvedela jednu super novinu,z ktorej som bola troska vedla,ale uz si mala asi zvykla na vykyvy tehotenske :grinning:
3. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrozny bol pre mna klistír :grinning:
3. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to vazne??to iba mne hrabe,ze sa tak bojim??
lius nebala som sa...jednoducho som si hovorila, ze porodili tisicky zien...co by som to nezvladla aj ja :slight_smile: nesmies do toho ist zo strachom...proste si povedz to zvladnem a hotovo :sunglasses: a tes sa na malinku :dizzy_face:
henten vietnamec ma ake haro :sunglasses:

ale tie pirsingy na papuly si mohol odpustit,to je tam navyse podla mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak keby to bolo len o klistire,tak aj v kuse keby mi ho robbili,kazdu kontrakciu :grinning:
3. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zacali silne bolesti o 8 mej vecer a porodila som o pol 12-tej
3. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no skusam si to hovorit,no ale neviem :confounded:
a co take si sa dozvedela? ze tak kope :confused: :grinning:
lius a epiduralku si platis? ci nechces?
3. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sa liušššššš,uvidiššš,ze sa budes skor tesit,ze to budes mat uz konecne za sebou a malinku pri sebe :dizzy_face:
3. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne epiduralku nestihli ani dat
3. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne :sweat_smile: som usetrila dve tisky...na vybavicku :grinning:
3. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno s epi by bolo fajn, ale zvladla som aj bez :slight_smile: akaaa hrdinka teraz :sweat_smile: :grinning:
3. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz R domaaaaaaa,jupiiiiii
ja by som platila 3500,ale zase som zbytocne vyhodila 1000 za predoperacne vysetrenie na cisarak :angry:
tak si uzivajte jeden druheho :dizzy_face:
3. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten Ben ide spievat...rapotačka :sweat_smile:
3. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok