Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
3. okt 2009

k stehnu? to vtedy nebolo stehno,to bolo stehniskoooooo 😝 😝 😝

pipka
3. okt 2009

hanula ked sa narodila bola taka ruzova...a tiez mraucala ako take maciatko 🙂 to bolo take zlateee 😵 ona este mesiac tak plakala, ze len tak mraucala 😵 a najkrajsi pocit bol, ked mi ju doniesli uz taku peknu vonavu v perinke 😵 , asi za 10 minut...hotove babatko 😵

lia
autor
3. okt 2009

viem si to predstavit,ja som sa tesila,ze to nie je az take hrozne a uz to zacina,asi uz mam vsade vodu

lia
autor
3. okt 2009

no som zvedava na tu nasu 😀

jul
3. okt 2009

ja som nemala cisarak,vsetko pripravene na cisarak,aj predoperacne vysetrenia aj vselijake mozne ine koli tomu pruhu,bola som u 4 chirurgov v roznych nemocniciach...ale primar bol evidentne za spontanne porody,tak ma nechal tlacit

lia
autor
3. okt 2009

jezis a preco ta nenastrihol teda??a jak to mas spravene??bolelo to jak das,ze??bleee 😝
kto ta rodil??

pipka
3. okt 2009

boze ja ake stastie som mala...ako prvorodicka som porodila do troch hodin od prvych kontrakcii a vsehovsudy 6 stehov, aj to len hradza zvonku, nastastie vnutri vsetko ok 😉 za 10 minut uz pocas sitia som mala babatko pri sebe, vilko ju drzal a potom ju zobrali sa vyhriat 😉 a doniesli mi ju po troch hodinach na izbu a uz bola stale so mnou 😉

jul
3. okt 2009

mne sa tie stehy hojili asi mesiac,riadne to stipalo 😒

lia
autor
3. okt 2009

aj ja chcem taky porod,ste sa nebali porodu??

jul
3. okt 2009

nastrihol ma liušššš,ale mala som to vnutri vsetko potrhane,ja som maleho nevedela vytlacit,mne sa tam tak smatral,ze ma celu rozhrabal 😀

pipka
3. okt 2009

tie stehy som mala ok po dvoch dnoch doma...sadla som si do lavora s repikom a fenovala si to 🙂 to je super, to mi skusene mamy v porodnici poradili 😀

jul
3. okt 2009

ja som sa bala iba trosku,lebo som nevedela do coho idem,a hlavne som to uz chcela mat cim skor za sebou a uz som sa nevedela dockat maleho,tak som sa straaaaaaaasne tesila 😵

lia
autor
3. okt 2009

dnes je mala taka zlata,uz tri dni kopala jak futbalova star,to fakt vsetko citi 😖
dnes som bola celkom kludna,az poobede som sa dozvedela jednu super novinu,z ktorej som bola troska vedla,ale uz si mala asi zvykla na vykyvy tehotenske 😀

jul
3. okt 2009

hrozny bol pre mna klistír 😀

lia
autor
3. okt 2009

to vazne??to iba mne hrabe,ze sa tak bojim??

pipka
3. okt 2009

lius nebala som sa...jednoducho som si hovorila, ze porodili tisicky zien...co by som to nezvladla aj ja 🙂 nesmies do toho ist zo strachom...proste si povedz to zvladnem a hotovo 😎 a tes sa na malinku 😵

jul
3. okt 2009

henten vietnamec ma ake haro 😎

ale tie pirsingy na papuly si mohol odpustit,to je tam navyse podla mna 😝

lia
autor
3. okt 2009

no tak keby to bolo len o klistire,tak aj v kuse keby mi ho robbili,kazdu kontrakciu 😀

jul
3. okt 2009

mne zacali silne bolesti o 8 mej vecer a porodila som o pol 12-tej

lia
autor
3. okt 2009

no skusam si to hovorit,no ale neviem 😖

pipka
3. okt 2009

a co take si sa dozvedela? ze tak kope 😕 😀

pipka
3. okt 2009

lius a epiduralku si platis? ci nechces?

jul
3. okt 2009

neboj sa liušššššš,uvidiššš,ze sa budes skor tesit,ze to budes mat uz konecne za sebou a malinku pri sebe 😵

jul
3. okt 2009

mne epiduralku nestihli ani dat

pipka
3. okt 2009

ani mne 😅 som usetrila dve tisky...na vybavicku 😀

pipka
3. okt 2009

mozno s epi by bolo fajn, ale zvladla som aj bez 🙂 akaaa hrdinka teraz 😅 😀

lia
autor
3. okt 2009

uz R domaaaaaaa,jupiiiiii

jul
3. okt 2009

ja by som platila 3500,ale zase som zbytocne vyhodila 1000 za predoperacne vysetrenie na cisarak 😠

pipka
3. okt 2009

tak si uzivajte jeden druheho 😵

jul
3. okt 2009

ten Ben ide spievat...rapotačka 😅