Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
jul
4. okt 2009
tie cizmy jej absolutne k tym satam nejdu :-S
preco si nedala nejake lodicky?
pipka
4. okt 2009
no on denne chodi aj 4x na velku...ja neviem, kde to berie :-N 😃 ja som rada, ked idem kazdy den raz :-N aj to nie vzdy 😃 :-N

a teraz mi tu place pri superstar :-N dojima ho vsetko 😃 musim zistit, ci nie je tehotny 😃
pipka
4. okt 2009
lebo to ich vizazisti obliekaju :-N
jul
4. okt 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
aj muzi maju svoje dni 😎
pipka
4. okt 2009
no jedine ze tak 😃 😃 😃 😃 😃
jul
4. okt 2009
a co ho tak dojalo?
jul
4. okt 2009
tato ma ale huste vlasy 😎
jul
4. okt 2009
ja mam z jej vlasov asi tretinu na hlave :-N
pipka
4. okt 2009
jeho momentalne dojima vsetko...vravim, neviem, ci neni tehotny 😃 aj ked niekto spieva dobre...aj ked mu nevyjde zrovna..jak teraz lancosovej 😃 😃 😃 slzy mu furt tecu :-N 😃 a hlas mu preskakuje :-| 😃 :-N
jul
4. okt 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 hormony sa mu zblaznili 😃
pipka
4. okt 2009
asi :-N 😃
jul
4. okt 2009
ale ju dodrrr.....
pipka
4. okt 2009
ta Adela dnes ide 😃 😃 😃
jul
4. okt 2009
urcite ide reklama 8-(
jul
4. okt 2009
leošššš aky princ
pipka
4. okt 2009
hlavne ze cakali na Anetu,kym vyjde z hajzla 😃 a reklama... ]-( nemohli ju dat, kym bola na hajzli :-N 😃
jul
4. okt 2009
trapassss :-N
jul
4. okt 2009
Hanka ma doma toho hupacieho cervika,ci u babky?
pipka
4. okt 2009
u babky...u nas nanho uz nemame miesto 8-( doma ma auticko a kose s hrackami a puzzle, a nadrozmerne veci su u babky 😃
jul
4. okt 2009
ake ma krasne vlasy,take leskleeee 😎
pipka
4. okt 2009
booze, zas uz je hore a jaci 8-( 8-( 8-( ja sa uz z toho jej placu zblaaaaznim 😞 😞 😞
jul
4. okt 2009
jaaaaj,som ti chcela povedat,ze som sa s jednou kamoskou o tom bavila dnes,aj jej sestra ked mala malu dcerku,tak stale jej bola v noci hore a plakavala,tak doktorka jej predpisala nejake kvapky na to a zabralo to.
pipka
4. okt 2009
ja som jej uz kupila taky homeopaticky sirup...ze na poruchy spanku ...uz jej to davam tri dni a stale sa budi 8-( 😞 ja uz neviem....zas nechcem ju dopovat furt len nejakymi liekmi :-|
pipka
4. okt 2009
jej ani slzy nejdu...ona stoji v postielke , opiera sa o mriezky a jaci a jaci... 8-( ona by len chcela, aby som tam bola s nou...ale dnes sme si uz povedali, ze to vydrzime aspon pol hodinu...tak snad ma tu netrafi slak dovtedy 😞
jul
4. okt 2009
teraz este stale plačka?
jul
4. okt 2009
kamoskina sestra zevraj vtedy strasne schudla,ona bola kazdu hodinu ze hore 8-(
hodinu spala a hodinu bola hore a revala
pipka
4. okt 2009
uz reve od 21.35 8-( 😞
jul
4. okt 2009