• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
babka s dedkom mi vzali hanulku von, tak idem aspon v klude varit :wink:
11. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi.....pozeram, ze Hanicka je stale vyskerena. ...vie aj iny ksichtik ako smieskovy ? :slight_smile: ....my uz rozpravame vseliake hatlaniny.....tolko sa dosmejem, ked to pocujem. Napríklad veza je u Fifca puuuupa....a svagrinin frajer sa vola Roman...a fifco ho vola Homo....a svagrinu Evku zasa vola Huji...nevieme preco :sweat_smile: .
11. mar 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, idem dat piect bocik.....musela som pockat, kym sa mi trocha rozmrazi, lebo mi mikrovlnky bol velky kus a zabudla som si ho vcera vybrat z mraziaka :confounded: ...tak dnes budem papat trocha neskor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a hodim vam do albumu torticku, co som robila pre krsna, tak kuk :wink: .
11. mar 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabiii, tu sooom :dizzy_face:
11. mar 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som kukala tvoju torticku...to si sama piekla? :confused: kraaaasna :wink: :sunglasses:
11. mar 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...ano pipka...sama. A bola super....napodiv :grinning:
11. mar 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, na to hatlanie sa aj ja uz straaasne tesim :dizzy_face: u nas zatial len paa paaa, puu puuu, mamamamam, baa, tammm, hammmm, buuuu.....a podobne zvatlaninky :grinning:

usmieva sa skoro stale...a hlavne , ked vidi fotak :grinning: heeerečka :grinning:
sikulka :wink: , cim je plnena? :confused:
prave sme absolvovali rychly beh na nocník....uuuspesne :sunglasses:
11. mar 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parizskym kremom....a robila som mramorovy korpus. A tie ozdobky su robene z penovych cukrikov.
11. mar 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeeeeeeeem :dizzy_face: to uz sa sam pyta? no na to sa tiez tesim :grinning:
11. mar 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...na cikanie sa nepyta...ale na kakanie ma vyraz, ze kulikak...tak niekedy povie, niekedy nestihne :zipper_mouth: ...ale ved sa nauci :slight_smile:
11. mar 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z penovych cukrikov? To sa ako robi? :confused: ja ze to je z marcipanu :unamused: :sweat_smile:
11. mar 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, ved sa prave cudujem, ze na chlapca aky sikovny :slight_smile: ma cas...mame aj trojrocnych, co maju plienky :fearful:
11. mar 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, je to velmi jednoduche a dobre sa s tym robi...kuk sem:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11215
11. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :wink:
mne je dnes horsie ako vcera a do prace ist musim... :rolling_eyes:
11. mar 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja pocitam, ze teraz cez leto sa nauci....ked bude po vonku behat s holou ritkou...teda, ak bude pocasie :dizzy_face:
11. mar 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aji..co si chora ?
11. mar 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zabiiii, vyzera to super....niekedy skusim :sunglasses:
11. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
studujete, studujete ?....celkom jednoducha totricka, ze ? :slight_smile:
len prechladena, ale poriadne a hlavne neznasam, ked mi slzia oci... :angry: :angry: :angry:
pipi, inac ak by si mala cestu na zeleznu studienku, tak si tam mozes nazbierat snezienky, je to tam az biele od nich... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa tym da vlastne potiahnut hocijaka torticka :wink: ze? :confused:
11. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, pozri si na tej stranke vsetky torticky....niektore su uzasne. A su tam dobre receptiky. Ja som to objavila nahodou....a torticka bola veeelmi uspesna.....v podstate moja prvotina :slight_smile: .
Idem uz, fifco sa uz dviha z nocnika, tak idem skontrolovat poklady :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yo pipka....ale musi byt natreta kremom alebo dzemom....nedrzi to len na korpuse...uz fakt idem....ked fifco zaspi, tak nakuknem...tak za pol hodku....hodku.
11. mar 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne aji? Chystame sa v sobotu niekam von, mozno aj na Zeleznu :wink: ale snezienky su chranene :sweat_smile: ...nemali by sa trhat :unamused: co ked ma niekto chyti a mile snezienky ma budu stat 100€ :rolling_eyes: to si ich radsej kupim za 20 centov :grinning:
11. mar 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne zabi, kukala som si cely postup :wink:
11. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, uz nie su chranene, neboj, to bolo v minulosti, lebo ich bolo malo... :wink:
11. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naozaj aji? A preco minuly rok bolo v spravach, ze policajti zastavovali ludi a pytali sa, ci vedia, akeho priestupku sa dopustili...ze snezienky su chranene zakonom... :fearful: no ved ak ma nikto neuvidi, nazbierame si :slight_smile:
11. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak tomu nerozumiem, ved ludia netrhaju aj s korenom, tak co? :unamused:
zbieralo to tam veeela ludi... :wink:
11. mar 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok