Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
6. okt 2009
aj ja papam horcicu s kecupom ..k parkom 😃

inak aj ja zajtra robim sosovicovy privarok s fasirkou 😎
pipka
6. okt 2009
ano mixi...v jednej uz haja 😉 su tak akurat...ale este vyuzijeme, no ked ich minieme, tak uz ideme na 5ky aj my...uz nas tu cakaju dva baliky pampersiek, co nam babka kupila v cechach este v lete 😉
jul
6. okt 2009
my uz davno nosime 5
pipka
6. okt 2009
fuj je mi nejako tazko od zaludka :-p 8-( asi z tych nervov, lebo som dnes od obeda nic nejedla, ale ani nemam na nic chut, zaludok stiahnuty ako kamen :-| 8-(
jul
6. okt 2009
mne bolo tiez zle cely den,aj ma obcas naplo :-p
pipka
6. okt 2009
keby som vedela, ze mozem byt..tak si myslim, ze som tehotna...ale uuurcite nie som :-N prave mi skoncili kramy...a odvtedy ziaden sex .. nasa mala antikoncepcia sa rozhodla, ze sme so sexom skoncili 8-( :-N
jul
6. okt 2009
ved Vilko nech roztiahne sedacku 😃
jul
6. okt 2009
mne bolo zle z pocasia,aj od hladu aj z nevyspatosti a este mam asi nejaky slaby zapal vajecnikov,furt beham aj na wecko a bolia ma vajecniky 😞

musim sa objednat u dokiho asi
jul
6. okt 2009
TM ma ake svaly 😎
pipka
6. okt 2009
ved by aj roztiahol...ale sak fifina ked jaci...mame po nalade hned :-N
pipka
6. okt 2009
noo dnes bol dobry 😎

sme sa tu tak rehotali, ze by sme Juricka na jednu noc aj my ubytovali, keby nam kupil novu sedacku 😃 😃 😃
pipka
6. okt 2009
no hanula dnes mala jedno kratke vystupenie...ale cuduj sa svete zaspala...tak som to vyuzila a bola som sa rychlo sprchnut, nech nejdem spat smradlava :-N
idem si dat este nechty ako tak do poriadku a padam do hajan, nech nadspim ten dnesok :-S x-) x-)

paa zajtra 😎
liaautor
6. okt 2009
no parada,mne vystreluje taka bolest do ruky,ze som asi dospala
pipka
7. okt 2009
fuuu lius..ty si riadne ponocovala 😕
pipka
7. okt 2009
tak dnesna noc..neuverite..ale az na to kratke precitnitie...fifina hajala az do deviatej rano 😎 😎 😎 a vo svojej postielke 😉 fuuu, ale sme sa vyhajali dosyta x-) ...asi dospavala ten tyzden jacania :-N
pipka
7. okt 2009
no sosvickovy privarok a fasirku mam hotovu...ideme papat 😎

na veceru tu mam kamosku a objednali si s vilkom palacinty...tak dnes mame hody 😃
pipka
7. okt 2009
lius...uz 31tt 😕 boooze za chvilku rodis 😎
pipka
7. okt 2009
no mne hanula spi...a teraz tu zacnu zbijackami chodnik rozbijat akurat pred nasim domom ]-( ]-( ]-( mna tu raz naozaj trafi slak 8-( |-|
jul
7. okt 2009
aj ja budem robit zajtra palacinky 🙂
jul
7. okt 2009
slahacku som ale zabudla kupit ]-(
jul
7. okt 2009
mne maly dnes namocil do kavy ovladacku na digi,tak si musim chodit stale prepinat ]-( 8-(
pipka
7. okt 2009
ved do zajtra kupis.. 😉

hanula je hore, napapame sa a ideme aspon na dve hodky...potom mame navstevu, tak neviem kedy vecer nakuknem...ale budem sa snazit 😉
jul
7. okt 2009
aj ja cakam navstevu,moju kmotru s malou 🙂
jul
7. okt 2009
a dnes tu uz bola stara znama navsteva....R
liaautor
7. okt 2009
juliššš,no kde to napisat??taka vzacna navsteva(R) x-)
pipi hej,blizi sa to :-N
este som bola nieco malej pokupit ,uz som tak zmorena a este ma caka vencenie nelly,obchod,varenie,banka,no vecer odpadnem jak kabela 8-( bodaj by som sa nezobudila,ja uz som na nervy,chronicky nedospana 😞
jul
7. okt 2009
JA SOM V TEHU v kuse spala,budila som sa skoro vzdy o 3 poobede :-N

a to sa este len nevyspis ked sa mala narodi :-N
jul
7. okt 2009
malemu sme so svokrom spravili pieskovisko,ani odtial nechcel odist a aj okoššštoval :-p 😃
liaautor
7. okt 2009
sak ja vobec nespim juliššš a teraz som na to doplatila,padla som,lebo uz ledva chodim a potkla som sa na schodoch,rozcapila som sa jak zaba,tak sme sa teraz vratili od dr.
jul
7. okt 2009
to fakt??? :-o :-o :-o :-S :-S :-S

a ako si spadla? dufam,ze nie na brušššeno? 😞
jul
7. okt 2009
aj pipka v tehu padla tušššim :-S

Začni písať odpoveď...

Odošli