• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
autor
do tt
9. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ti este chyba?
9. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co ja viem??chcem nejaku zavinovacku peknu,baldachyn nad postielku,plienky,dudliky,vysielacku,teplomer,do poodnice pre mna veci a nejaky korzet po porode na brucho a co ja viem co este??deku ked bude pekna
9. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pojdete nalození domov :grinning:
9. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to som tam chcela kupit celu vybavu,ale stopla ma ta choroba,tak som nieco pokupovala aj tu
9. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Nelka ide s vami?
9. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je pipi?
ide dnes superstar,tak sa tesim :grinning:
9. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi ano,musi ist aj ona na vylet :slight_smile: nech mozme poobede zalahnut vsetci :slight_smile:
navarene je,tak mam pokoj,mala som ja krava spravit tie fasirky z kila a mala by som pokoj
9. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som bola hulit na teraske...uz sa tesim ako tam v lete budeme s malym ranajkovat :dizzy_face:
9. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja sa tesim,len uz dnes som tak ubolena,este aj injekcia ma tak palila jak fras :rolling_eyes:
9. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo, konecne mam frei :sunglasses:
9. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som mala varene gastany a zajtra si asi kupim zase a spravim si pecene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :sunglasses:
9. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, ja straaasnu zacpu som mala, hlavne ked som ku koncu este aj to zelezo musela brat :rolling_eyes: presne...jak porod pokazde na hajzli :stuck_out_tongue_closed_eyes: len som sa bala, aby som si kontrakcie nenavodila...a odniesla si to zlata zila :rolling_eyes: ...nastastie po sestonedeli sa vsetko dalo do normalu :wink:
9. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa tesim na Bena,ten je strasne pekny...ale aj Leo :sunglasses:
9. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, ja som dnes v lidli taaaku zlatucku deku videla, taku do kocika, tak na jar, boooze aj som ti ju chcela kupit, ale som nevedela, ci este nemas :wink: maju bielu, ruzovu a bledomodru ale ta ruzova bola naaaadhernaaaa :dizzy_face:
9. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stihame buduci tyzden niekedy to stretko ? Ako ste na tom? :confused:
9. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pojdem zajtra kuknut asi do Kauflandu,dnes som kukala letak a maju tam pekne zimne lacne overaliky
9. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis a uz mas tu terasu komplet hotovu?
9. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som dnes nad nimi rozmyslala,ci kupim,ale nechcem si znicit plech.varene su dobre??
caf pipi,kde siiii?
9. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je komplet,len v pondelok este pride nahodit omietku a hotovo.Ale uz je konecne vsetko a potom este elektrikar dojde namontovat lampy
my sme tam boli vcera na nakupe a nic som nevidela :fearful: ..aj dnes som sa tam zastavila...ale to som brala len kilo cukru a prchala som prec :grinning:
ja pojdem do Race,tam to mam kusok od nas,tak som zvedava ci budu mat
9. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vlastne to je mozne, lebo ten u nas v BA je na taketo detske veci vzdy vypredany :unamused: a v lete sme chodili do Malaciek a tam mali niekedy viac jak u nas :sweat_smile:
9. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja viem ktoru,videla som ju na mmb a uz dva mesiace nad nou rozmyslam a vcera kukam do letaku ,ze neveriiimmm,tak oni ju maju za par supek a na mmb tusim za 600sk :sweat_smile:
dnes som bola v kauflande,ale take veci som nepozerala,ale dufam,ze s overalmi sme uz skoncili,ale jeden mi neprisiel kua,to mi je najviac luto :frowning2:
tu terasku ti moooccc zavidime vsetci julišššš
9. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuššššš....aspon nečo :sweat_smile:
9. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius a mozem ti tu decku kupit? Paci sa ti? Lebo ti sceme nieco kupit a nescem kupovat nejaku blbost alebo nieco co uz mas :wink:
9. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa uz tesim ako sa pojdem s malym sankovat,minuly rok sa mu to moc nepacilo,bal sa,ale tento rok sa urcite vyjasi
9. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sooom, co ma nevidis :grinning: :grinning:
9. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipiii,si zlata,ale ja som mala vybratu v tt,tak dufam,ze ju budu mat :wink: a uz mam dve,jednu original ku kociku,druha mi dosla vcera,tolko diek :sweat_smile: ??
nerob si starosti prosim ta,oki??
9. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok